Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

VITAL INJEKTOR

Exkluzívne, ako jedina klinika na východnom Slovensku Vám predstavujeme novinku predstavenú na kongrese estetickej medicíny v Monacu 2013, technológiu Vital Injector.

Táto špeciálna "pištoľ" bola vyvinutá na presnú, bezpečnú a sofistkovanú aplikáciu mezoterapie.

S patentovaným VITAL vstriekovacím systémom budú vstrieknuté životne dôležité látky (ako kyselina hyaluronová) do vrstiev kože. Tento systém predstavuje modernú-pokrokovú formu mezoterapie. Jedna sa o plnoautomatizovaný systém, ktorý môže určiť presné dávkovanie, hĺbku vniknutia, rýchlosť a úroveň podtlaku. Pomocou vákum funkcie sa nasaje koža a účinné látky budú vstrieknuté cez nadstavec s 5 mikro-ihlami.
Tým sa látka perfektne rozmiestni bez toho aby to zapričinilo zákazníkom pozorúhodne bolesti.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.