Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

VITAL INJEKTOR

Mezoterapeutická pištol Vital Injector.

Vital Injektor je prístroj na presnú, bezpečnú a sofistkovanú aplikáciu mezoterapie.

S patentovaným VITAL vstrekovacím systémom preniknú látky mezoterapie do hlbších vrstiev pokožky. Vital Injektor je plnoautomatizovaný, dermatológ určí presné dávkovanie, hĺbku vniknutia, rýchlosť a úroveň podtlaku. Zákrok je mierne bolestivý.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.