Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

Xlase PLUS

Maximálna flexibilita na liečbu širokej škály problémov.

Diódový laser 810 nm
Používa sa pri odstraňovaní chĺpkov, omladení pleti a pri odstraňovaní mikrovaskulárnych lézií (cievok). Je vhodný na všetky typy pleti.


Nd: YAG
Laser Nd:YAG 1064/532 nm je výbornou voľbou pre odstránenie začervenania pokožky, zmiernenie jaziev a  na rejuvenizáciu pleti.

 

Q-Switched CR: YAG
Využíva sa na odstránenie tetovania, peeling tváre, odstraňovanie pigmentových škvŕn, úpravu slnkom poškodenej pleti, odstránenie stareckých škvŕn.

 

Erbium YAG
Vhodný na rejuvenizáciu pleti, peeling tváre, odstraňovanie pigmentových škvŕn, jaziev po akné a strií. Odstraňuje mikroskopické vrstvy pokožky s minimálnym rizikom nežiadúcich účinkov.

 

CPL pulzné svetlo
Využíva sa na odstraňovanie chĺpkov, akné, cievnych lézií a omladenie pleti.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.