Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

Xlase PLUS

Xlase Plus zabezpečuje maximálnu flexibilitu na liečbu širokej škály problémov. Prístroj poskytuje riešenie pre viacero kozmetických problémov.

Diódový laser 810 nm
Používa sa pri odstraňovaní chĺpkov, omladení pleti a pri odstaňovaní mikrovaskulárnych lézií (cievok).

Je považovaný za ,, zlatý štandart“ v odstraňovaní chĺpkov a taktiež sa používa na niektoré typy kozmetických ošetrení pre všetky typy pleti.


Nd: YAG
Laser Nd:YAG 1064/532 nm je výbornou voľbou pre odstránenie začervenania pokožky, zmiernenie jaziev ako aj na rejuvenizáciu pleti.

 

Q-Switched CR: YAG
Využíva sa na odstránenie tetovania, peeling tváre, odstraňovanie pigmentových škvŕn, úpravu slnkom poškodenej pleti, či odstránenie stareckých škvŕn.

 

Erbium YAG
Vhodný na rejuvenizáciu pleti, peeling tváre, odstraňovanie pigmentových škvŕn, jaziev po akné a strií. Odstraňuje mikroskopické vrstvy pokožky a zanecháva vynikajúce výsledky s minimálnym rizikom nežiadúcich účinkov.

 

CPL pulzné svetlo
Využíva sa na odstraňovanie chĺpkov, akné, cievnych lézií a omladenie pleti.
Dual filtrovanie režim CPL a námestia pulz technológie sú kľúčové inovácie umožňujúce prakticky painfree odstránenie chĺpkov. CPL aplikátor, s výberom odrezaní filtrov, ponúka široké spektrum a efektívne pre liečbu nežiaduceho ochlpenia a nedokonalosti pleti.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.