3D LIFT kyselinou hyalurónovou

Odstránenie vrások alebo pozdvihnutia kontúr kanylovou technikou

ENVY 3D Lift ponúka okamžitý efekt omladenia vďaka kanylovej metóde aplikácie kyseliny hyalurónovej. Vyvinula a školí ju primárka kliniky ENVY MUDr. Zuzana Kožuchová.

3D liftom možno krásne vymodelovať lícne kosti, vyplniť kruhy pod očami alebo odstrániť nosovo-ústne ryhy. Tiež pozdvihnúť a vymodelovať celú tvár, vrátane odstránenia vrások. Procedúra je takmer bezbolestná a individuálne nadstaviteľná.

Miesto ošetrenia

ENVY Lift je 3D metóda aplikácie kyseliny hyalurónovej určená pre oblasť tváre, krku a dekoltu.

Komu je zákrok určený

Klientom, u ktorých prichádza k vekom podmienenej deštrukcii kože, podkožia a k ochabnutiu kontúr tváre, ale na radikálne riešenie plastickým chirurgom je ešte priskoro. Vhodnou alternatívou je aj pre klientov, ktorí odmietajú chirurgický zákrok, alebo ho pre zdravotné komplikácie nemôžu podstúpiť.

Pokyny pred zákrokom

Nepoužívať tesne pred ním krémy, ktoré by mohli pokožku podráždiť, prípadne reagovať s dezinfekčnými prostriedkami alebo lokálnym anestetikom.

Priebeh zákroku

Dôležitá je konzultácia, aby sa zladili predstavy klienta a odporúčania lekára. Pred zákrokom sa dôkladne zakreslia oblasti tváre, ktoré treba vymodelovať alebo vyplniť. Následne sa na dané miesta pripravia správne typy kyseliny hyalurónovej. Aplikujú sa pomocou špeciálne upravených kanýl - tenučkých, dlhých dutých ihiel s tupým koncom. 

Modelujeme kontúry tváre, vytvárame okrúhle dvihnuté líčka tam, kde v mladosti boli a starnutím povädli, okrúhlejšiu bradu, prípadne vieme skorigovať a vyrovnať nerovný nos.

Metóda je bezbolestná, pretože kyselina hyalurónová obsahuje anestetikum. Miesto vpichu sa môže znecitlivieť lokálnym anestetikom.

Rekonvalescencia

Použitie kanyly výrazne minimalizuje riziko vzniku modrín, pretože je tupá a nepoškodzuje cievky. Zároveň umožňuje rovnomernú aplikáciu kyseliny do miest, kde je potrebná. Ošetrenie si nevyžaduje rekonvalescenciu.

 

Možné komplikácie

V ojedinelých prípadoch sa môžu vyskytnúť modrinky, či opuch ošetrovanej oblasti, ktorý odznie do 48 hodín.

ENVY LIFT

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy