3D LIFT kyselinou hyalurónovou - unikátna metóda omladenia

Unikátna ENVY metóda odstránenia vrások alebo „pozdvihnutia“ tváre metódou kanylovej techniky.

Vymodelovať a pozdvihnúť kontúry tváre alebo na dlhý čas odstrániť kruhy pod očami je možné na počkanie. ENVY 3D Lift ponúka okamžitý efekt omladenia vďaka jedinečnej kanylovej metóde aplikácie kyseliny hyalurónovej. Metóda vychádza z dlhoročných skúseností našich dermatológov na čele s primárkou kliniky ENVY MUDr. Zuzany Kožuchovej, ktorá túto metódu vyvinula a je školiteľkou tohto technicky náročného a precízneho omladenia tváre a dekoltu.

Vďaka metóde možno krásne vymodelovať lícne kosti, vyplniť kruhy pod očami alebo odstrániť nosovo-ústne ryhy. Tiež celkovo „pozdvihnúť a vymodelovať“ celú tvár, vrátane odstránenia vrások, a to iba dvoma vpichmi. Práve technicky náročná aplikácia rukami skúsenej dermatologičky ponúka úžasné výsledky bez bolesti, s následnou minimalizáciou modrín.

Miesto ošetrenia

ENVY Lift je 3D metóda aplikácie kyseliny hyalurónovej určená pre oblasť tváre , ale aj krku a dekoltu.

Komu je zákrok určený

Ošetrenie je určené klientom, u ktorých prichádza k vekom podmienenej deštrukcii kože, podkožia a k ochabnutiu kontúr tváre, ale na radikálne riešenie plastickým chirurgom je ešte priskoro. Vhodnou alternatívou je aj pre klientov, ktorí z určitých dôvodov odmietajú chirurgický zákrok, alebo ho pre zdravotné komplikácie nemôžu podstúpiť.

Pokyny pred zákrokom

Nepoužívať tesne pred ním krémy, ktoré by mohli pokožku podráždiť, prípadne reagovať s dezinfekčnými prostriedkami alebo lokálnym anestetikom.

Kontraindikácie

Gravidita, dojčenie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Priebeh zákroku

Pred každým zákrokom je dôležitá konzultácia, aby sa zladili predstavy klienta a odporúčania lekára. Konzultácia môže prebehnúť tesne pred ním, ale aj skôr, pretože ponúka možnosť zvážiť nutnosť ošetrenia. Pred samotným zákrokom sa dôkladne zakreslia oblasti tváre, ktoré treba vymodelovať alebo vyplniť. Následne sa na dané miesta pripravia správne typy kyseliny hyalurónovej. Aplikácia prebieha pomocou špeciálne upravených kanýl - tenučkých, dlhých dutých ihiel s tupým koncom. Pomocou jediného vpichu možno ošetriť veľkú časť problémovej oblasti.

Takýmto spôsobom doslova modelujeme kontúry tváre, vytvárame okrúhle dvihnuté líčka tam, kde v mladosti boli a starnutím povädli, dokážeme vymodelovať okrúhlejšiu bradu, prípadne skorigovať a vyrovnať nerovný nos.

Metóda je absolútne bezbolestná, pretože kyselina hyalurónová už obsahuje anestetikum. Miesto vpichu sa môže ešte navyše znecitlivieť aj lokálnym anestetikom.

Trvanie zákroku

Obsah anestetika výrazne skracuje zákrok, pretože nie je nutné nanášať ho lokálne. Samozrejme, citlivejším klientom to odporúčame, niekedy je vhodné naniesť ho aj pre psychickú pohodu a komfort klienta. Zákrok so zakreslením trvá iba cca 15-20 minút, práve použitie špeciálnej kanylovej techniky ho výrazne skracuje.

Pokyny po zákroku

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje nijakú špeciálnu následnú starostlivosť, stačia občasné chladnejšie obklady pri pocite tepla, či pri miernom začervenaní.

Rekonvalescencia

Použitie kanyly výrazne minimalizuje riziko vzniku modrín, pretože je tupá a nepoškodzuje cievky. Zároveň umožňuje rovnomernú aplikáciu kyseliny do miest, kde je to potrebné. Klient sa môže okamžite zaradiť do bežného spoločenského a pracovného procesu. Ošetrenie si nevyžaduje rekonvalescenciu.

 

Možné komplikácie

Toto ošetrenie nesprevádzajú výrazné komplikácie po zákroku. V ojedinelých prípadoch sa môžu vyskytnúť modrinky, či opuch ošetrovanej oblasti, ktorý odznie do 48 hodín.

ENVY LIFT

Pred a po

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Tvár 1.oblasť 1 mlod 300.-€
Tvár 2.oblasť 2 mlod 550.-€
3 mlod 800.-€
Lícaod 540.- €
Ruky (obe)od 550.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.