AccuTite, FaceTite a NeckTite by InMode

Prístrojový lifting tváre a krku bez viditeľných jaziev

InMode je najmodernejší prístroj estetickej medicíny, ktorý generuje rádiofrekvenčnú energiu, čím sa dosiahne viditeľné spevnenie tkanív. Moderne a cez mini invazívny zákrok vyriešite potrebu faceliftu, ochabnutú pokožku a prebytočný tuk, textúru pokožky a mnohé problémové partie. InMode ponúka dva stupne invazivity, a to Morpheus8 a vyšší stupeň prístupu v podobe rádiofrekvenčných kanylových techník, ktoré sú cielené na ošetrenie oblasti tváre a krku (Accutite, FaceTite, Necktite) a tela (BodyTite).

Menej bolestivo a s kratšou rekonvalescenciou

Vďaka prelomovej technológii dosahujú procedúry prístrojom InMode vynikajúce výsledky v spevňovaní tkanív s kratšou rekonvalescenciou. Ide o minimálne invazívny operačný zákrok remodelácie tukových usadenín a zároveň napínania pokožky pomocou rádiofrekvenčnej (RF) technológie.

Čo je AccuTite, FaceTite a NeckTite?

Najnovšia metóda omladzovania tkaniva, ktorá sa zameriava na špecifické oblasti ochabnutosti pokožky a zároveň odstraňuje nepoddajné tukové usadeniny. Starnutím na tvári prirodzene vznikajú previsy, pri ktorých nejde len o nadbytočnú kožu, ale i tukové časti. Jedinečnosť procedúr prístrojom InMode spočíva v tom, že sa počas nich rozpustí tuk a zároveň spevňuje pokožku. 

Ako to funguje?

Vykonáva sa v lokálnej anestézii, počas ktorej plastický chirurg urobí malý rez, cez ktorý sa zavedie malá sonda s druhou paralelnou sondou nad ňou na povrchu kože. RF energia je dodávaná hlboko do pokožky pomocou sond, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu vo vašom tele a zároveň skvapalňuje tukové bunky pomocou rádiofrekvenčnej asistovanej lipolýzy. Tento proces umožňuje redukciu tukových buniek a súčasne napína pokožku.

Ošetrované oblasti

  • Tvár.
  • Krk.
  • Obočie.
  • Nasolabiálne ryhy.
  • Okolie očí. 

Pre koho je zákrok určený?

Pre klientov, ktorí potrebujú cielenú a presnú redukciu tuku alebo kontrakciu kože. Procedúru je možné vykonať v lokálnej anestézii za menej ako 20 minút, bez chirurgického zákroku.

Rekonvalescencia

Do bežnej rutiny sa môžete vrátiť v priebehu niekoľkých dní. Na dva týždne obmedzte aktivity iba na tie ľahšie, aby ste sa vyhli opuchom. Výsledky sú viditeľné už niekoľko dní po procedúre, ale rozvíjajú sa počas niekoľkých týždňov. 

AccuTite, FaceTite a NeckTite by InMode

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy