Aquaclean

Aquaclean – čistá pleť bez bolesti

Čistú pleť často sprevádza aj predstava nepríjemného a bolestivého čistenia, či ubolená tvár pár dní po ošetrení. Tieto predstavy sú však v dnešnej dobe už len mýtus. AQUACLEAN predstavuje starostlivosť o pleť, ktorá je aj oddychom. Dôkladne a hĺbkovo vyčistená pleť bez vytláčania a bolesti, ktorej výsledkom je krásna a čistá pleť. Bude tým najlepším mejkapom, aký ste si mohli naniesť.

 

Efekt zákroku: Prístroj Aquaclean pomocou podtlaku VORTEX FUSION a troch špeciálnych roztokov vyplaví z pokožky nečistoty, mikroorganizmy, odumreté bunky a kožný maz. Už po prvom ošetrení je tvár čistejšia a vyhladenejšia, bez zbytočného podráždenia a začervenania a efekt čistenia je viditeľný okamžite.

Komu je zákrok určený: Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti bez ohľadu na vek. Je ideálne pre vyčistenie a zjemnenie upchatých pórov. Toto ošetrenie je naozaj vhodné pre zanesenú pleť. Nečistoty a mikroorganizmy sa doslova vyplavia. Neodporúča sa však pre pleť s akútnym akné, alebo inými zápalovými procesmi na tvári. V tomto prípade je vhodnejšie zvoliť klasické čistenie pleti.

Pokyny pred zákrokom: Muži by si nemali holiť ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom. Nie je vhodné používať tesne pred ošetrením vône, parfumované krémy či prípravky, s ktorými nemáme skúsenosti a môže prísť k následnému podráždeniu pokožky.

Kontraindikácie:Infekčné ochorenie kože, herpes.

Priebeh ošetrenia:Pred ošetrením si kozmetička pleť pripraví dokonalým odlíčením. Následne sa čistí s použitím roztokov, pričom každý má za úlohu iné ošetrenie pleti.

roztok č. 1 – Pomocou kyseliny mliečnej odstraňuje z hlbších pórov maz a zoxidovaný „odpad“.
roztok č. 2 - Kyselina salicylová rozpúšťa zoxidovanú odumretú kožu, zároveň upokojuje akné, vyrážky a iné kožné problémy.
roztok č. 3 – Pridaný extrakt Poriuiaca leracea dopĺňa do pokožky živiny a pleť hĺbkovo hydratuje.

Roztok je na tvár vstrekovaný odstredivou silou smerom von, čím sa zabezpečí hlbšie preniknutie do pokožky. Následne sa pleť hĺbkovo a kompletne vyčistí. Potom sa na tvár nanesie maska a krém alebo sérum, podľa konkrétneho typu pleti a prípadného problému.

Miesto aplikácie:Pokožka tváre, krk, dekolt.

Dĺžka ošetrenia:Približná dĺžka ošetrenia je cca 40 minút.

Pokyny po ošetrení:Po ošetrení nie je nutné dodržiavať žiadne ďalšie pokyny. Na tvár je možné naniesť mejkap.

Rekonvalescencia: Nie je nutná rekonvalescencia.

Možné komplikácie:Ošetrenie nesprevádzajú žiadne komplikácie. Ojedinele sa môže objaviť začervenanie pokožky, ktoré v priebehu pár hodín ustúpi. 

Cenník

Cena za procedúru60,- eur
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Súvisiace Problémy

Akné a nečistá pleť

Otázky z poradne

Dobry den, mozem v jeden den absolvovat odstranenie chlpkov nad hornou perou a zaroven osetrenie aqua clean

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.