Aquaclean

Aquaclean – čistá pleť bez bolesti

Dôkladne a hĺbkovo vyčistená pleť bez vytláčania a bolesti, ktorej výsledkom je krásna a čistá pleť. Bude tým najlepším mejkapom, aký ste si mohli naniesť.

Čistú pleť často sprevádza aj predstava nepríjemného a bolestivého čistenia, či ubolená tvár pár dní po ošetrení. Tieto predstavy sú však v dnešnej dobe už len mýtus. AQUACLEAN predstavuje starostlivosť o pleť, ktorá je aj oddychom. 

 

Efekt zákroku

Prístroj Aquaclean pomocou podtlaku VORTEX FUSION a troch špeciálnych roztokov vyplaví z pokožky nečistoty, mikroorganizmy, odumreté bunky a kožný maz. Už po prvom ošetrení je tvár čistejšia a vyhladenejšia, bez zbytočného podráždenia a začervenania a efekt čistenia je viditeľný okamžite.

Komu je zákrok určený

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti bez ohľadu na vek. Je ideálne pre vyčistenie a zjemnenie upchatých pórov. Toto ošetrenie je naozaj vhodné pre zanesenú pleť. Nečistoty a mikroorganizmy sa doslova vyplavia. Neodporúča sa však pre pleť s akútnym akné, alebo inými zápalovými procesmi na tvári. V tomto prípade je vhodnejšie zvoliť klasické čistenie pleti.

Pokyny pred zákrokom

Muži by si nemali holiť ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom. Nie je vhodné používať tesne pred ošetrením vône, parfumované krémy či prípravky, s ktorými nemáme skúsenosti a môže prísť k následnému podráždeniu pokožky.

 

Kontraindikácie

Infekčné ochorenie kože, herpes.

Priebeh ošetrenia

Pred ošetrením si kozmetička pleť pripraví dokonalým odlíčením. Následne sa čistí s použitím roztokov, pričom každý má za úlohu iné ošetrenie pleti.

roztok č. 1 – Pomocou kyseliny mliečnej odstraňuje z hlbších pórov maz a zoxidovaný „odpad“.
roztok č. 2 - Kyselina salicylová rozpúšťa zoxidovanú odumretú kožu, zároveň upokojuje akné, vyrážky a iné kožné problémy.
roztok č. 3 – Pridaný extrakt Poriuiaca leracea dopĺňa do pokožky živiny a pleť hĺbkovo hydratuje.

Roztok je na tvár vstrekovaný odstredivou silou smerom von, čím sa zabezpečí hlbšie preniknutie do pokožky. Následne sa pleť hĺbkovo a kompletne vyčistí. Potom sa na tvár nanesie maska a krém alebo sérum, podľa konkrétneho typu pleti a prípadného problému.

Miesto aplikácie

Pokožka tváre, krk, dekolt.

Dĺžka ošetrenia

Približná dĺžka ošetrenia je cca 40 minút.

Pokyny po ošetrení

Po ošetrení nie je nutné dodržiavať žiadne ďalšie pokyny. Na tvár je možné naniesť mejkap.

Rekonvalescencia

Nie je nutná rekonvalescencia.

Možné komplikácie

Ošetrenie nesprevádzajú žiadne komplikácie. Ojedinele sa môže objaviť začervenanie pokožky, ktoré v priebehu pár hodín ustúpi.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena za procedúru60,- eur

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.