Bioregenerácia pleti Sisthaema

Dlhodobý omladzujúci a prirodzený efekt. Sisthaema je moderná, výnimočná výplň, pretože obsahuje fragmentovanú kyselinu hyalurónovú v dvoch molekulových hmotnostiach a trehalózu.

SISTHAEMA HEVO T obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je v súčasnosti najčistejšia, pretože má najnižšiu hladinu endotoxínov. Prípravky s kyselinou hyalurónovou zvyčajne stimulujú predovšetkým tvorbu kolagénu typu I. Tu použitá kyselina HA je počas výrobného procesu fragmentovaná, vďaka čomu cieli na špecifické receptory v koži a stimuluje predovšetkým tvorbu kolagénu typu III., ktorý je vo všeobecnosti známy ako „kolagén mladosti“.

Produkt ďalej obsahuje TREHALOSE, molekulu podobnú cukru, ktorá chráni kyselinu HA pred prirodzenými degradačnými procesmi. Vďaka nej je efekt procedúry výraznejší a pôsobí dlhšie. Trehalóza má navyše aj hydrofilné vlastnosti, čo zabezpečuje pokožke dlhotrvajúci hydratujúci účinok.

Sisthaema vs Profhilo

Obe procedúry sa vzájomne vynikajúco doplňujú. Základný rozdiel je v aplikácii. Sishtaema sa aplikuje povrchovo, zatiaľ čo Profhilo do hlbších vrstiev pokožky.  

 

Komu je zákrok určený

Pre okamžité, dlhodobé a prirodzené omladenie tváre.

Pokyny pred zákrokom

Tesne pred procedúrou nepoužívajte krémy, ktoré by mohli pokožku podráždiť, prípadne reagovať s dezinfekčnými prostriedkami alebo lokálnym anestetikom.

Aplikácia

SISTHAEMA HEVO T sa môže podávať bežnými injekčnými technikami. Na zlepšenie liftingových a regeneračných vlastností výrobku odborníci vyvinuli exkluzívnu injekčnú techniku TENSE TECHNIQUE, ktorá je moderná a minimálne bolestivá. Spočíva v aplikácii materiálu kanylou do presne určených bodov, v ktorých rieši laxnosť tkaniva a zabezpečuje tak liftingový efekt.

Procedúru je vhodné opakovať po mesiaci a následne podľa individuálnych potrieb raz za 3 až 6 mesiacov. 

 

Pokyny po zákroku

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy