Body contouring RF a ultrazvukové spevnenie tela

Procedúry na formovanie tela a skvalitnenie stavu pokožky

Vekom, prudším nárastom a následným úbytkom váhy alebo napríklad v tehotenstve prirodzene dochádza k strate pevnosti a elasticity kože. Rádiofrekvenčné spevnenie pokožky je neinvazívne ošetrenie, ktoré využíva rádiofrekvenčnú energiu na cielenie do hlbších vrstiev pokožky, stimuláciu produkcie kolagénu a elastínu. Prirodzene tak dochádza k redukcii tukových vankúšikov a spevňovaniu pokožky.

Efekt zákroku

Prístrojové terapie používame na efektívne formovanie tela a skvalitnenie stavu pokožky. Redukciou tukových vankúšikov dochádza k zmenšeniu celkového objemu tkaniva a k tvarovaniu postavy, tzv. bodycontouringu. Terapie tiež zlepšujú štruktúru a elasticitu pokožky, významne redukujú celulitídu a zlepšujú prekrvenie, najmä v prípadoch straty pevnosti pokožky. Efekt je rýchly a viditeľný. 

Benefity

 • spevnenie pokožky v ošetrovanej oblasti
 • tvarovanie postavy
 • tvorba kolagénu
 • jednotnejšia a zdravo vyzerajúca pokožka
 • redukcia a zmiernenie prejavov celulitídy
 • redukcia a zmiernenie strií
 • celkové zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky
 • vyhladenie nerovností pokožky napríklad po chirurgických zákrokoch (najmä po liposukcii)
 • zlepšenie prekrvenia pokožky
 • zlepšenie lokálneho metabolizmu
 • redukcia zadržovaných tekutín a podpora funkcie lymfatického systému

Ide o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu formovania postavy a odstránenia ochabnutej pokožky. Ošetrenie je flexibilné a využiteľné na rôzne časti tela vrátane tváre, krku, brucha, stehien a iných oblastí, čo z neho robí komplexné riešenie pre celotelové spevnenie a úpravu kontúr tela. 

Výborné výsledky sú viditeľné pri ochabnutej pokožke, brucha po pôrode, v partiách pri ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy.

Envy Klinika dlhoročne spolupracuje so spoločnosťou BTL, ktorá ponúka širokú škálu medicínskych zariadení využívajúcich rádiofrekvenčnú technológiu pre rôzne účely. BTL Aesthetics, divízia spoločnosti BTL Industries, sa špecializuje na vývoj a výrobu týchto pokročilých estetických zariadení, ktoré využívajú odborníkmi na celom svete v oblasti estetickej medicíny a dermatológie na riešenie rôznych estetických a dermatologických problémov.

Kontraindikácie

Tehotenstvo, dojčenie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, kardiostimulátor, kovové implantáty.

Ošetrenie neodporúčame vykonávať bezprostredne po liposukcii.

Priebeh ošetrenia

Na ošetrovanú oblasť nanesieme ultrazvukový gél. Prichádza k rovnomernému a bezpečnému prehrievaniu kožného tkaniva na požadovanú teplotu, pri ktorej sa stimulujú kožné a tkanivové bunky.

Princípom ošetrenia je stimulácia a tvorba nového kolagénu.

Frekvencia ošetrení je individuálna na základe stavu pleti každého klienta. Vo všeobecnosti odporúčame 4-6 ošetrení a medzi jednotlivými ošetreniami časový odstup približne 7-10 dní.

V závislosti od individuálnych potrieb a cieľov odporúčame aj udržiavacie terapie na podporenie a dosiahnutých výsledkov.

Prístrojové parametre nastavujeme individuálne podľa potrieb a cieľov klienta.

Pokyny po zákroku

Pokožka je po ošetrení začervenaná a teplejšia, upokojí sa v priebehu niekoľkých hodín.

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy