Bodysculpting

Tvarovanie tela je práca s proporciami ľudského tela. Snažíme sa vytvoriť ideálne proporcie ľudského tela so zameraním sa na úpravu podkožného tuku. Pri bodysculptingu upravujeme hrúbku podkožnej tukovej vrstvy, niekde vezmeme viac a tým zvýrazníme svalové línie, niekde tuk ponecháme, alebo dokonca pridáme, aby sme dosiahli požadovaný vzhľad. Klasická liposukcia využíva uniformné odsatie podkožnej vrstvy tuku a dáva tak podstatne menej vyniknúť svalovým štruktúram.Plastickou operáciou sa nechudne

Bodysculpting, ktorý v sebe nesie liposukciu, nie je nástroj na úpravu váhy. Tak ako pred liposukciou, aj pred bodysculptingom je nutné dosiahnuť určitý BMI. Tieto procedúry slúžia na dosiahnutie atletického vzhľadu a zvýraznenie svalových línii na trupe a končatinách. 

Rekonvalescencia a riziká zákroku

Rekonvalescencia závisí od rozsahu výkonu alebo ich kombinácií. V prípade samotnej liposukcie v rámci bodysculptingu a BBL je dôležité odľahčovať zadok. 

Brazilian But Lift pomocou metódy EVL (Brazílsky zadoček), Bodysculpting, HD liposukcia

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy