Chirurgicko-estetická úprava pier

Bullhorn lip lift

Pery sú estetickou dominantou tváre, ktorú zvýrazňujeme leskom, rúžom, kontúrovaciou ceruzkou výplňovými kyselinami a chirurgickým zákrokom. S pribúdajúcim vekom dochádza k anatomickým zmenám, pery sa stávajú tenšie, plochšie a vzdialenosť medzi nosom a perou sa predlžuje. Riešením pre tieto zmeny je trvalý chirurgický výkon nazývaný bullhorn lip lift.

Lip lift je vhodný aj pre mladých pacientov, ktorí majú dlhú vzdialenosť medzi perou a nosom a chcú dosiahnuť harmonické tvary a plnšie pery. Efekt operácie je dlhotrvajúci, v mnohých prípadoch až trvalý. Operácia sa vykonáva sa v lokálnej anestézii.

Príprava pred zákrokom

Je nutné prestať užívať lieky znižujúce zrážanlivosť krvi, alebo ich nahradiť inými, podľa inštrukcií lekára.

Priebeh zákroku

Vykonáva sa v lokálnej anestézii, v ľahu na chrbte. Na žiadosť klienta je možné zákrok vykonať v celkovej anestézii. Chirurg odstráni vyznačený nadbytok kože pod nosom v tvare býčích rohov, potom zošije podkožie a kožu. Na ranu sa lepí fixačná náplasť Steri - strip.

Starostlivosť po zákroku

Prvé dni po zákroku odporúčame dodržiavať prísny odpočinkový režim. Najideálnejšia poloha je polosed. Pacient by sa nemal predkláňať, dvíhať ťažšie predmety a nemal by vykonávať činnosti, ktoré výrazne zvyšujú krvný tlak..
Niekoľko nocí po zákroku je vhodné spať na chrbte, so zvýšenou polohou hlavy. Ak pacient leží na boku, na danej strane môže dôjsť k zvýšenému opuchu. Do vybratia stehov je zakázané kúpanie a saunovanie. Do vybratia stehov odporúčame stravu, kde nie je pacient nútený otvárať ústa na široko.
Lieky od bolesti vo väčšine prípadov nie sú potrebné. Podáva sa liek, ktorý odstraňuje opuchy. Ak má pacient na operačnej rane fixačné náplaste, ponechá si ich až do vybratia stehov. Niektorí lekári odporúčajú natierať ranu ráno a večer krémom určeným na ošetrenie čerstvých jaziev a rán. Prikladaním studených
obkladov sa opuchy vstrebávajú rýchlejšie. 

Stehy sa odstraňujú 5 - 7 deň po operácii. Jazvy sú zo začiatku ružové. Časom blednú, mäknú a sú menej viditeľné.  Bežné denné aktivity môže klient vykonávať 10 -14 dní od zákroku. Veľmi dôležitá je ochrana pred slnečným žiarením počas obdobia 3 - 6 mesiacov krémami s UV filtrom 50.

Rekonvalescencia

Proces hojenia a rekonvalescencie je individuálny. Veľkú úlohu zohráva individuálna schopnosť hojenia a prístup pacienta k dodržiavaniu pozákrokových pokynov lekára. Na očných viečkach a v okolí očí môžu vzniknúť modriny a opuchy.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy