CONTOURING tváre aplikáciou kyseliny HA

Multiaplikácia výplňových materiálov na zvýraznenie a korekciu kontúr tváre

 

Contouring tváre pomocou kyseliny hyaluronovej

Multiaplikáciou výplňových materiálov romnomerne na zvýraznenie lícnych kostí, vyplnenie kruhov pod očami, vyplnenie prepadov v oblasti noso-ústnej ryhy, volumizáciou pier,  zaoblenie brady , či jemnou korekcia nosa dosiahneme tzv. CONTOURING - zvýraznenie kontúr a krásnych čŕt tváre a potlačenie nedostatkov. Azda najznámejšie "tváre" tejto metódy sú slávne Kim Kardashian a jej sestra Kylie Jenner, ktorých výrazné lícne kosti a nadobudnuté súmerné proporcie už dlho vyvolávali špekulácie o tom, aký zázračný zákrok im k tejto premene dopomohol. Odpoveďou je práve CONTOURING, ktorou lekár precízne a detailne formuje proporcie tváre k dokonalosti.

,, Ide o krásnu a prepracovanú metódu, pri ktorej sa pomocou kyseliny hyalurónovej zvýraznia línie lícnych kostí, sánky a brady, zamaskujú sa kruhy pod očami. Táto metóda je jedinečná, no absolútne prirodzená, nezmení vzhľad tváre ako takej. " hovorí MUDr. Zuzana Kožuchová

 

Špeciálny contouring nosa pomocou kyseliny hyaluronovej

Pomocou kyseliny hyaluronovej dokážeme upraviť tvar nosa bez použitia skalpelu. Táto procedúra trvá pár minút, je bezbolestná, bez rekonvalescencie, bez vedľajších účinkov a s výbornými výsledkami. Kyselina hyaluronová sa starostlivo aplikuje do vybraných častí nosa a vytvára sa želaný efekt. V daných oblastiach je vstrebávanie kyseliny hyalurónovej pomalšie a výsledný efekt môže zotrvať i niekoľko rokov. Upraviť možno chrbát nosa ( čiastočne orlí nos alebo priehlbinku na nose), vybočený nos, modelovať a pozdvihnúť špičku nosa.Tieto výsledky sú dlhotrvajúce, cca 12-18 mesiacov.

 

 

 

Cenník

CONTOURING 1ml 280,- € / 2ml 450,- €
Kompletný CONTOURING tváre 1310,-€
Korekcia nosa kyselinou hyaluronovou0,5 ml 150,- € / 1 ml 280,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Pred a po

Otázky z poradne

Dobry den prajem,chcela by som si dat zvacsit pery,,Mozem sa spytat na cenu zakroku a ako to cele prebieha a ake su rizika.
Dobrý den asi pred 7mesiacmi som si dala u vas pichnúť kyselinu hyal.do vrások medzi obočím a urobila sa mi tam Hrčka chcem sa opýtať ci sa vstrebe alebo s tym treba niečo robiť dakujem
Prosím vás aký je rozdiel medzi kys. Hyalurónovou teoysal a tou emervel lips co pouzivate vy? Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň, absolvovala som plastickú operáciu nosa avšak nos má na špičke stále nerovnosti. Dali by sa vyriešiť aplikáciou botulotoxínu? Resp robíte na vašej klinike v Prešove aj takéto niečo? Ďakujem za skorú odpoveď

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.