CONTOURING tváre aplikáciou kyseliny HA novinka

TEOSYAL®PEN je inovatívny prístroj, ktorý slúži na precíznu a bezbolestnú aplikáciu kyseliny hyalurónovej a tzv. contouring tváre, metódu, ktorej podĺahli viaceré svetové celebrity. Jeho uvedenie na trh vzbudilo záujem popredných estetických lekárov na celom svete.

V čom spočíva jedinečnosť TEOSYAL®PEN?

Vďaka elektronicky riadenej aplikácii, je injektovanie veľmi šetrné, maximálne bezpečné a absolútne precízne. Lekár iba nastaví rýchlosť injektovania a môže sa 100% sústrediť na precízne ošetrenie. Veľmi praktické injekčné pero, ktoré váži iba 40 g zabezpečí hladkú a rovnomernú aplikáciu. Práca vášho lekára sa tak stáva umením a pre Vás sa stáva ešte pohodlnejšou.

TEOSYAL®PEN je možné využiť na vyhladenie všetkých druhov vrások, ale najviac ho oceníte na citlivých miestach, ako sú pery či jemné povrchové vrásky. Počas klasického injektovania striekačkou býva totiž aplikácia pri týchto ošetreniach mierne bolestivá a aj tie najmenšie nerovnosti je vidieť či cítiť. TEOSYAL®PEN umožňuje vášmu lekárovi rovnomerne aplikovať aj tie najmenšie množstvá kyseliny hyalurónovej, ktoré dokáže precízne umiestniť pre dosiahnutie dokonalého a prirodzeného výsledku. Multiaplikáciou výplňových materiálov romnomerne na zvýraznenie lícnych kostí, vyplnenie kruhov pod očami, vyplnenie prepadov v oblasti noso-ústnej ryhy a volumizáciou pier dosiahneme tzv. CONTOURING - zvýraznenie kontúr tváre a potlačenie nedostatkov. Azda najznámejšie "tváre" tejto metódy sú slávne Kim Kardashian a jej sestra Kylie Jenner, ktorých výrazné lícne kosti a nadobudnuté súmerné proporcie už dlho vyvolávali špekulácie o tom, aký zázračný zákrok im k tejto premene dopomohol. Odpoveďou je práve CONTOURING, ktorou lekár precízne a detailne formuje proporcie tváre k dokonalosti.

,, Ide o krásnu a prepracovanú metódu, pri ktorej sa pomocou kyseliny hyalurónovej zvýraznia línie lícnych kostí, sánky a brady, zamaskujú sa kruhy pod očami. Táto metóda je jedinečná, no absolútne prirodzená, nezmení vzhľad tváre ako takej. " hovorí MUDr. Zuzana Kožuchová

Bezbolestná mezoterapia!

Ak ste už vyskúšali obľúbenú metódu na dosiahnutie hydratovanej, pevnej a žiarivej pleti, určite si pamätáte na množstvo vpichov, pomocou ktorých boli účinné látky aplikované do vášho podkožia. Vďaka TEOSYAL®PEN je aj toto účinné ošetrenie prechádzka ružovou záhradou. Jednoducho si sadnete do aplikačného kresla, zavriete oči a ani sa nenazdáte, bude po ošetrení. Účinné látky budú aplikované veľmi jemne a šetrne, no zároveň rovnomerne a takmer bezbolestne!

TEOSYAL®PEN je k vašej pokožke také šetrné a jemné, že sa môžete z aplikačného kresla vybrať rovno do práce, či za kamarátkami do mesta.

Dôkazom vysokej kvality a jedinečnosti TEOSYAL®PEN je aj odborná klinická štúdia, ktorej výsledky sú naozaj presvedčivé: 9 z 10 žien, ktoré vyskúšali injektovanie pomocou klasickej injekčnej striekačky aj injekčného pera TEOSYAL®PEN by sa pri ďalšej aplikácii rozhodlo pre omladenie s TEOSYAL®PEN a 91,7% by odporučilo túto metódu aj svojim kamarátkam.

Okrem spokojných klientok je z TEOSYAL®PEN nadšená aj odborná verejnosť: TEOSYAL®PEN získalo prestížne ocenenie udeľované na parížskom kongrese AMEC: Anti-Aging & Beauty Trophy za najlepší estetický prístroj.

 

Výhody pre klientov:

  • výrazne nižšia bolesť
  • precízne injektovanie pre lepší výsledok
  • redukované vedľajšie účinky

Vhodné na aplikáciu:

  • kruhy pod očami
  • korekcia pier
  • výplň vrások
  • mezoterapia
  • omladenie 

 

 

Cenník

CONTOURING 1ml 280,- € / 2ml 450,- €
Kompletný CONTOURING tváre 1310,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Pred a po

Otázky z poradne

Dobry den prajem,chcela by som si dat zvacsit pery,,Mozem sa spytat na cenu zakroku a ako to cele prebieha a ake su rizika.
Dobrý den asi pred 7mesiacmi som si dala u vas pichnúť kyselinu hyal.do vrások medzi obočím a urobila sa mi tam Hrčka chcem sa opýtať ci sa vstrebe alebo s tym treba niečo robiť dakujem
Prosím vás aký je rozdiel medzi kys. Hyalurónovou teoysal a tou emervel lips co pouzivate vy? Ďakujem za odpoveď