Counturing sánky aplikáciou kyseliny HA Juvederm volux

Na trhu je úplne nový typ výplne tváre, ktorý dokáže pridať pevnost do oblasti brady a čeľuste.

Jeden z najprestížnejších vyrobcov kyseliny hyalurónovej, Spoločnosť Allergan pridala do svojho sortimentu vyplnovych materialov špecificky formulovaný gél. Volá sa Juvéderm VOLUX a dokaze vydefinovat a spevnit ochabnuty tvar čeľuste až na 18 - 24 mesiacov. 

S pribúdajúcim vekom môže niekoľko vecí zmeniť tvar našich dolných partii tváre - a to sľubuje VOLUX vyriešiť. 

Čo spôsobuje ochabnutie?

- Starnutie sposobuje posun v mäkkých tkanivách aj kostnej štruktúre. 

- Opakujúce sa výrazy tváre v priebehu rokov môžu tiez ovplyvniť spôsob, akým sa menia naše brady a čeľuste.

- Relevantné sú aj environmentálne faktory. 

Náš tvar tváre sa s pribúdajúcim vekom mení: koža začína narastať a stráca svoju pevnost, zatiaľ čo poklesajúce mäkké tkanivo môže viesť k objaveniu sa previsov. Doposiaľ boli možnosti neinvazívnej liečby dolnej časti tela obmedzené. Juvéderm VOLUX je dokonalým riešením pre  pacientov, ktorí chcú výkonturovanejši a pevnejší tvar okolo dolnej časti tváre bez toho, aby sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku - VOLUX gél nám umožňuje obnoviť objem tak, aby čeľusť vyzerala priamejšie a presnejšie definovaná. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

0,5 ml od 250,-€
1 mlod 480,-€
2 mlod 920,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.