ENVY Lash Lift & Brow Lift

Jedinečné vytočenie mihalníc a úprava obočia

ENVY Lash Lift je jedinečné nadvihnutie, nafarbenie a vytočenie mihalníc bez potreby lepenia akýchkoľvek umelých trsov. Efekt je absolútne prirodzený, riasy sú nadvihnuté a vytočené ako po použití mascary po dobu 4-6 týždňov.

ENVY Brow Lift alebo aj laminácia obočia je úprava chĺpkov obočia s efektom vyčesania, nafarbenia a optického zahustenia bez potreby microbladingu či tetovania. Efekt vydrží 4-6 týždňov.

Ošetrenia je možné objednať si individuálne alebo v spoločnom balíku.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

ENVY Lash Lift55,- €
ENVY Brow Lift55,- €
ENVY Lash & Brow Lift90,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.