Envy Therapy Express Glow

Expresné tvárové ošetrenie

Počas 30 minút v našom masážnom kresle si dokonale oddýchnete a vaša pleť bude zregenerovaná a rozžiarená. Okamžitý efekt uvidíte a pocítite. Express Glow sme nadizajnovali pod vedením akreditovanej lektorky Facefit programu Ivety Štecovej.

O príjemný oddych sa postarajú produkty Envy Therapy, predovšetkým koncentrovaná ampulka, naše šikovné kozmetické pomôcky, pôsobením ktorých ešte znásobíme ich účinok a najmä masáž tvárových svalov. Masáž s prvkami lymfodrenáže efektívne odstraňuje opuchy v tvári, pretože podporuje prietok lymfy, ktorá odvádza škodliviny z podkožia. Bunky sa regenerujú a detoxikujú. Vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje sa jej metabolizmus, zlepšuje jej prekrvenie a masáž má liftingový efekt. 

Express Glow môžete opakovať aj každý týždeň, účinok bude výraznejší. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy