ENVY Therapy® MEZO (Personalizovaná mezoterapia)

Individuálne vytvorená mezoterapia podľa potrieb Vašej pleti.

ENVY Therapy® MEZO ako unikátny koncept personalizovanej mezoterapie je súčasťou jedinečného 3- úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY ®. ENVY Therapy® MEZO na základe presného protokolu ponúka 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY ®. Zabezpeči tak profesionálom v oblasti korektívnej dermatológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.   Individuálny prístup k Vám a potrebám Vašej pleti alebo pokožky tela sa odráža aj v samotnom názve, ktorý toto prelomové ošetrenie nesie. Jedinečná mezoterapia sa plne prispôsobí potrebám Vašej pokožky a zaručí rýchly nástup účinku. Po diagnostike pleti a konzultácii lekára Vám do niekoľkých minút pripravíme mezoterapiu šitú priamo na problémy a potreby Vašej pleti.

 

Do pokožky vpravujeme na základe spomínanej diagnostiky lekárom mezoterapiu obsahujúcu cielene vybrané aktívne látky.

 

Výber aktívnych látok a samotné zloženie každej individuálne pripravenej mezoterapie kombinujeme v súlade s komplexným systémom ENVY Therapy®, ktorý definuje 4 základné problémy pleti:

- suchá, dehydrovaná pleť - ENVY Therapy® Hydrating

- pleť bojujúca s pigmentáciami a farebnými nerovnosťami - ENVY Therapy® Brightening

- nečistá pleť so sklonom k akné - ENVY Therapy® Clearing

- starnúca pleť s vráskami - ENVY Therapy® Antiage

 

Pri potrebe hydratácie a rejuvenizácie  je je to komplex vitamínov (napr.vit.A, K, E, B7, B1, B12, B2, B5,) – ktoré revitalizujú pokožku, aminikoseliny, ktoré sú potrebné na tvorbu fib roblastov (novotvorba kolegénu a eastínu ), komplex peptidov - ktoré sa podieľajú na vytváraní nových kožných buniek , redukcii jaziev, hydratácii a prekrvení pokožky, a samozrejme aj kyselina hyaluronová , ktorej podiel je 1%, čo túto metódu odlišuje od ENVY Therapy® VITAL, kde je použitá unikátna zosieťovaná kyselina hyalurónová vo vysokej koncentrácii v najvyššej kvalite s maximálnym omladzujúcim efektom  (viď. zákrok ENVY Therapy® VITAL) .

 

Pri pigmentáciach roztok obsahuje jednak depigmentačné látky (napr. arbutin), látky rozjasňujúce a zjednocujúce farebný odtieň pleti a jednak látky obmedzujúce tvorbu melanínu a tým preventívne pôsobí na vznik nových pigmnetácií.

 

Komu je zákrok určený?

 

Ideálnym kandidátom na túto invazívnu terapiu je žena alebo muž trpiaci: 

1.- dehydratovanou a suchou pokožkou so začínajúcimi vráskami.

2.- pokožkou trpiacou pigmentáciami, fľakmi, nejednotnou farbou a pleťou bez jasu.

3. – problematickou pleťou so sklonom k akné

4.- pokožkou bojujúcou so známkami stárnutia, stratou pružnosti a vráskami -

(ako doplnková starostlivosť k ENVY Therapy® VITAL)

 

Priebeh zákroku

Mezoterapia sa vpravuje priamo do pokožky tváre, krku či dekoltu pomocou tenučkých ihiel mezopištole, alebo klasickou ručnou technikou v mnohopočetných vpichoch. Jedna ampulka tohto mezoterapeutického koktejlu ( 3- 5ml) predstavuje jedno ošetrenie, ktoré sa aplikuje na konkrétnu lokalitu .

Po aplikácii mezopištoľou určenou na túto terapiu sa na záverečnú neinvazívnu fázu ošetrenia používa ešte aj v prípade aplikácie do tváre a tela dermaroller, ktorý zabezpečí vpravenie zvyšného množstva séra aj do najvrchnejšej časti pokožky. Rolovanie pokožky pomocou derma valčeka podporuje produkciu kolagénu a elastínu v koži a navyšuje regeneračné schopnosti pokožky.

 

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé modrinky, mikrochrastičky a začervenanie. Je ich však možné zakryť mejkapom. Po aplikovaní lokálneho anestetika klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však subjektívne, prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.

Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.

Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

Cenník

1 ampulka zmesi na hydratáciu ENVY Therapy® Hydratingod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciám ENVYTherapy® Brighteningod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k akné ENVY Therapy® Clearingod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na stárnucu pleť ENVY Therapy® Antiagingod 200,--€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.