ENVY Therapy® MezoHair

Vlasová mezoterapia

Pri tomto ošetrení sa pomocou ultratenkých ihličiek aplikujú priamo do pokožky do strednej vrstvy kože výživné látky vo forme “kokteilov“ s vitamínmi, minerálmi, koenzýmami, aminokyselinami pod.

Ošetrenie je vykonávané lokálne tam, kde je potreba, nevyžaduje anestéziu. Vďaka tenkosti ihličiek a vďaka aplikácii do strednej časti kože,  klient spravidla necíti žiadne nepohodlie. Vlasové korienky dostávajú potrebnú výživu.  Zlepšuje sa stav pokožky hlavy.  Vlasy sú hustejšie, silnejšie a lesklejšie. Pokožka sa lepšie prekrvuje, čo napomáha k výžive a okysličeniu buniek.

Komu je mezoterapia určená?

Čo sa týka vlasov je vhodná prakticky pre kohokoľvek, odporúča sa najčastejšie v prípadoch, keď pacientom rednú, slabnú či vypadávajú vlasy, avšak môže byť indikovaná aj u zdravých jedincov bez týchto problémov, a to ako intenzívnej starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy, ktorá vedie k zlepšeniu kvality vlasov a ako prevencia ich vypadávaniu hlavne, ak sa u Vás potvrdí genetická záťaž.

 

Efekt zákroku

Vlasová mezoterapia pokožku hlavy dôkladne vyživuje a hydratuje, čím povzbudzuje rast vlasov. Vzhľadom na to, že ide o dlhodobý fyziologický proces, metóda dosahuje najlepšie výsledky pri pravidelnom opakovaní. Intenzitu opakovaní určí lekár. Vlasovým cibuľkám sa tak dostáva pravidelná starostlivosť, čo je pre ich pozitívnu stimuláciu kľúčové.

Ampulka obsahuje

  • 4 biomimetické patentované peptidy - revitalizujú existujúce vlasy, blokujú DHT (dihydrotestosterón), podporujú tvorbu nových vlasov,
  • komplex 13tich vitamínov - priaznivé účinky pre revitalizáciu pokožky a vlasových vačkov,
  • 24 aminokyselín - napomáhajú vytvárať vlasový vačok,
  • 5 minerálov - chránia pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, napomáhajú vstrebať výživu,
  • 4 koenzýmy - revitalizujú vlasové korienky,
  • 4 zložky nukleovej kyseliny - blokujú účinky stresu a ďalších nepriaznivých vplyvov,
  • 2 redukčné činidlá - napomáhajú tvorbe kolagénu vo vlasoch, prečisťujú pokožku hlavy.

Vlasová mezoterapia

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 aplikáciaod 130,- €
pri kúpe balíka 6 aplikácií klient získava 15% zľavu

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.