Envy Therapy MezoHair

Vlasová mezoterapia

Pri tomto ošetrení sa pomocou ultratenkých ihličiek aplikujú priamo do pokožky do strednej vrstvy kože výživné látky vo forme “kokteilov“ s vitamínmi, minerálmi, koenzýmami a aminokyselinami.

Ošetrenie je vykonávané lokálne tam, kde je potreba, nevyžaduje anestéziu. Vďaka tenkosti ihličiek a vďaka aplikácii do strednej časti kože, klient spravidla necíti žiadne nepohodlie. Vlasové korienky dostávajú potrebnú výživu. Zlepšuje sa stav pokožky hlavy. Vlasy sú hustejšie, silnejšie a lesklejšie. Pokožka sa lepšie prekrvuje, čo napomáha k výžive a okysličeniu buniek.

Komu je mezoterapia určená?

Čo sa týka vlasov je vhodná prakticky pre kohokoľvek, odporúča sa najčastejšie v prípadoch, keď pacientom rednú, slabnú či vypadávajú vlasy, avšak môže byť indikovaná aj u zdravých jedincov bez týchto problémov, a to ako intenzívnej starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy, ktorá vedie k zlepšeniu kvality vlasov a ako prevencia ich vypadávaniu hlavne, ak sa u Vás potvrdí genetická záťaž.

 

Efekt zákroku

Vlasová mezoterapia pokožku hlavy dôkladne vyživuje a hydratuje, čím povzbudzuje rast vlasov. Vzhľadom na to, že ide o dlhodobý fyziologický proces, metóda dosahuje najlepšie výsledky pri pravidelnom opakovaní. Intenzitu opakovaní určí lekár. Vlasovým cibuľkám sa tak dostáva pravidelná starostlivosť, čo je pre ich pozitívnu stimuláciu kľúčové.

Ampulka obsahuje

  • 4 biomimetické patentované peptidy - revitalizujú existujúce vlasy, blokujú DHT (dihydrotestosterón), podporujú tvorbu nových vlasov,
  • komplex 13tich vitamínov - priaznivé účinky pre revitalizáciu pokožky a vlasových vačkov,
  • 24 aminokyselín - napomáhajú vytvárať vlasový vačok,
  • 5 minerálov - chránia pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, napomáhajú vstrebať výživu,
  • 4 koenzýmy - revitalizujú vlasové korienky,
  • 4 zložky nukleovej kyseliny - blokujú účinky stresu a ďalších nepriaznivých vplyvov,
  • 2 redukčné činidlá - napomáhajú tvorbe kolagénu vo vlasoch, prečisťujú pokožku hlavy.

Vlasová mezoterapia

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy