Epilácia

Trvalé odstránenie nežiaduceho ochlpenia

Efektívny, účinný a dlhodobý spôsob ako sa zbaviť nežiaduceho ochlpenia. Laserová epilácia pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy. Väčšina svetelnej energie vo forme laserového lúča sa absorbuje v tmavých, farebne výrazných tkanivách. Epilačné lasery pôsobia na melanín – farbivo, ktoré sa nachádza v najvyššej koncentrácii práve v chĺpkoch a ich cibuľkách. Na našich klinikách používame rôzne laserové technológie. Adekvátne typy laserov podľa miesta pobočky nájdete v cenníku.

ENVY x PRIVEÉ Bratislava: Xlase PLUS
ENVY x PRIVEÉ Praha: MILESMAN Compact 810nm
ENVY Klinika Košice: Candela GentleLase Pro

Pred ošetrením

Ak chceme dosiahnuť najlepší výsledok, je potrebné dodržať predepilačnú prípravu. Chĺpky oholte deň pred zákrokom. 2 týždne pred epiláciou nepoužívajte depilačný krém, aspoň mesiac chĺpky nevytrhávajte, vyhnite sa voskovaniu a nepoužívajte samoopaľovacie krémy. Pokožka tiež pred laserovou epiláciou nesmie byť čerstvo opalená. V deň ošetrenia nepoužívajte antiperspiranty, deodoranty, telové mlieka a oleje.

 

Priebeh ošetrenia

Na pokožku prikladáme koncovku prístroja, ktorou prechádza laserový lúč a zároveň zabezpečuje chladenie. Pri ošetrovaní väčších častí tela, intímnych zón, alebo na vyžiadanie klienta, použijeme anestetický krém. Laserový lúč ničí predovšetkým chĺpky v aktívnej rastovej fáze, ktoré už opäť nevyrastú. Po prvom ošetrení sa zbavíte približne 15-25 % všetkých chĺpkov. Na kompletné odstránenie chĺpkov je zvyčajne potrebné ošetrenie zopakovať 4-6 krát.

 Rekonvalescencia

Po ošetrení môže byť pokožka niekoľko hodín mierne podráždená a začervenaná. Prvé dní po zákroku nanášajte upokojujúci a hydratujúci krém. Minimálne mesiac sa vyhnite opaľovaniu, samoopaľovacím krémom a soláriám.

Epilácia

Epilácia laserom Lightsheer Duet

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy