Exhila lift

Neinvazívny lifting monopolárnou rádiofrekvenciou a bezihlová mezoterapia

Čaká vás kombinácia dvoch skvelých prístrojových ošetrení. Prvá procedúra, ktorú vykonávame prístrojom Exhila je synergiou medzi sonoporáciou (bezihlovou mezoterapiou) a vzduchom obohateným kyslíkom. Podporuje aktivitu fibroblastov, stimuluje produkciu nových kolagénových a elastických vlákien. Silne tiež zvyšuje absorpciu aktívnych zložiek z kozmetických produktov. Po nej nasleduje termolifting, ktorý je určený na neinvazívne pozdvihnutie poklesnutých viečok, padnutých líc a ochabnutých kontúr. Po ošetrení sa v pokožke vytvára nový kolagén, pleť sa vypne a jemne nadvihne, vyhladia sa vrásky a obnovia kontúry tváre.

Procedura prístrojom Exhila

 

Vynikajúca, veľmi príjemná a úplne bezbolestná prístrojová procedúra na zlepšenie mikrocirkulácie a reaktiváciu metabolizmu pokožky. Ten je u každého prirodzene narušený normálnymi procesmi starnutia, znečistením, vystavením slnečnému žiareniu a stresu. Táto procedúra prístrojom Exhila je synergiou medzi sonoporáciou a vzduchom obohateným kyslíkom. 

Sonoporácia /bezihlová mezoterapia/ sa vykonáva sa pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku, čo vedie k tvorbe mikrobublín, zameraných na uľahčenie vstupu účinných látok cez rohovinovú vrstvu (stratum corneum) do bunky. Ultrazvuk tak úplne bezbolestne zvyšuje priepustnosť pokožky pre absorpciu aktívnych zložiek z kozmetických produktov. 

Kyslík je nevyhnutný pre metabolickú funkciu buniek. Primárne sa do pokožky dostáva cez kapilárnu sieť obehovým systémom, ktorý transportuje okysličenú krv. Účelom dodávania kyslíka do hlbších vrstiev kože a mäkkých tkanív je podpora a zlepšenie celkového zdravia a vzhľadu pokožky. Aplikujeme ho priamo na pokožku, kyslík sa potom rozpúšťa v tkanivách a zlepšuje obsah kyslíka v medzibunkových tekutinách.

Termolifting


Termolifting využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie, ktorá v pokožke vytvára nový kolagén. 

Pomocou sofistikovanej pevnej gélovej platničky dochádza k rovnomernému zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo vedie k okamžitému napínaniu pokožky. Platnička dodáva kontrolované množstvo rádiofrekvenčnej energie a zahrieva veľké množstvá kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožných vlákien. Vonkajšia vrstva kože je ochladzovaná pomocou kryochladenia.

Po určitom čase sa v pokožke vyprodukuje nový pretvorený kolagén, ktorý kožu ešte viac vypne.  

 

Súvisiace

Exhila body lift
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy