Formovanie tela a spevňovanie pokožky rádiofrekvenciou a ultrazvukom

Ultrazvuková rádiofrekvencia na rozpustenie tukov a liečenie celulitídy

Celulitída trápi až 80 percent žien rôzneho veku, typu postavy, dokonca aj niektoré športovkyne, modelky, či vyznavačky zdravého životného štýlu sa jej nevedia zbaviť. Najzreteľnejšia je na stehnách, bokoch a na zadku. Na koncentrované tukové bunky s vlnivým efektom existujú metódy a prístroje, ktoré zaručene fungujú.

Efekt zákroku

Prístroje COAX a EXILIS používame na efektívnu terapiu pre odbúravanie nežiaducich tukových vankúšov. Redukciou tukových vankúšov dochádza k zmenšeniu celkového objemu tkaniva a k tvarovaniu postavy – tzv. bodyshaping. Okrem redukcie objemu, terapia zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, významne redukuje celulitídu a zlepšuje prekrvenie pokožky.

Benefity

  • redukcia tukových vankúšov 

  • tvarovanie postavy, tzv. bodyshaping 

  • redukcia a zmiernenie prejavov celulitídy 

  • redukcia a zmiernenie strií 

  • celkové zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky 

  • vyhladenie nerovností pokožky napríklad po chirurgických zákrokoch (najmä po liposukcii) 

  • zlepšenie prekrvenia pokožky 

  • zlepšenie lokálneho metabolizmu 

  • redukcia zadržovaných tekutín a podpora funkcie lymfatického systému

Ako to funguje

Naše prístroje využívajú jedinečnú kombináciu ultrazvukových vĺn a rádiofrekvencie, ktoré na tukové tkanivo pôsobia súčasne. Dosahujú presne zacielené, vysoko efektívne a účinné riešenie pre tvarovanie postavy. Ultrazvukové vlny sa šíria v koži, uvoľňujú rozpustený plyn vo forme malých bubliniek, čím spôsobujú bunkové narušenie a narušenie fibrózy. Rádiofrekvencia zohrieva tukové bunky, rozkladá ich a posiela do lymfatických uzlín, kde sa ich telo zbaví prirodzenou cestou. Redukovaním počtu tukových buniek a ovplyvnením vnútornej tukovej štruktúry sa liečená oblasť stáva hladšou a elastickejšou a menej objemnou.

Mechanické účinky ultrazvukových vĺn umožňujú rovnomerné pôsobenie na inak rezistentné tukové tkanivo. Prístroje cielene prenikajú do hlbších vrstiev tuku. Chladiaci systém súčasne ochladzuje povrch pokožky a chráni jemnú kožnú štruktúru pred poškodením. Vysokofrekvenčná energia spôsobuje cielené intenzívne hlboké prehrievanie. Zvyšuje sa metabolizmus, ktorý urýchli proces lipolýzy – postupného odbúravania tuku uloženého v tukových bunkách. Tukové bunky sa zmenšujú a tuková vrstva sa redukuje.

Ultrazvukové pôsobenie o sile 40 kHz rozbíja tukové buky a dochádza k ich rozpadu. Lymfatický systém ošetrovanej osoby musí byť pravidelne podporovaný zvýšeným príjmom tekutín a lymfatickou drenážou. Ošetrenia teda spočíva v úvodnej vákuovej masáži, následnom pôsobení ultrazvukovej a rádiofrekvenčnej energie a procedúra sa ukončÍ druhou vákuovou masážou. Opakovať sa môže po 10 dňoch, počas ktorých lymfa z tela vyplavuje rozbité bunky. 

Kontraindikácie

Gravidita, laktácia, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, kardio stimulátor, kovové implantáty. Ošetrenie by sa nemalo vykonávať bezprostredne po liposukcii. 

Pokyny po zákroku

Po ošetrení odporúčame zvýšiť príjem tekutín a konzumáciu ľahkej stravy. 

Formovanie tela

RENLIVE - THERMOFORCE & LIPO SLENDER - PRODUKTY PRE REDUKCIU OBJEMU

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.
Táto procedúra je dostupná na pobočkách:

Cenník pre mesto

Formovanie tela a spevňovanie pokožky rádiofrekvenciou a ultrazvukom
Zadok - 1 ošetrenie
Brucho - 1 ošetrenie
Predné stehná - 1 ošetrenie
Vnútorné stehná - 1 ošetrenie
Zadné stehná - 1 ošetrenie
Predel zadok/zadné stehná - 1 ošetrenie
Boky - 1 ošetrenie
Ramená - 1 ošetrenie

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím
mesto Vašej pobočky