Priebeh ošetrenia

Dvoma laserovými vlnovými dĺžkami (Er:YAG + Nd:YAG) umožňuje laser FOTONA SP Dynamis komplexný prístup k ošetreniu tváre na 4 rôznych úrovniach.

1.krok SmoothLiftin

SmoothLiftin intraorálne ošetrenie laserom.

  • celkové zlepšenie pružnosti v ošetrovanom tklanive,
  • výplňový účinok na nosolabiálne ryhy z vnútornej strany (prehrievanie sliznice z vnútornej strany na oboch stranách líc a pier),
  • tento mód je možné použiť len u Er:YAG lasera FOTONA SP Dynamis.

2. krok Frac3

Neablačná rejuvenizácia hlbších nedokonalostí módu FRAC3.

  • trojrozmerný frakčný efekt Nd:YAG lasera v móde FRAC3 spôsobuje drobné roztrúsenie oblasti s vysokou teplotou,
  • ošetrenie prebieha z vonkajšej strany pokožk,
  • neablačný spôsob cieli na špecificky hlbšie štruktúry na doplnenie účinku intraorálneho postupu a obnovuje tak textúru pokožky,
  • ošetrenie sa zameriava na drobné pigmentácie, cievky.

3. krok Piano

Ultra dlhý Nd:YAG pulz mód pre tepelný “tightening” pokožky.

  • tkanivo ohrieva veľmi bezpečne a rýchlo zvonku dovnútra, kde nastáva koncentrácia tepelnej energie v subkutálnej vrstve a nie na povrchu,
  • dlhý režim pulzu s maľovacou “brushing” technikou určtenou pre veľké plochy zlepľuje celkový vypínací efekt na pokožke.

Kontraindikácie

Aktívne zápalové ochorenie v mieste ošetrenia, aktívny herpes, tehotenstvo, opálená pokožka, onkologické ochorenie, antikoagulačná liečba, diabetes mellitus, podozrenie na malígny kožný nádor, autoimunitné poruchy, ochorenia srdca, pľúc a porucha zrážanlivosti krvi, hypertenzia, epilepsia, horúčkové stavy, liečba retinoidmi /Roaccutanom/ za posledných 6 mesiacov, sklon k patologickému hojeniu.

 

Rekonvalescencia

Po ošetrení odporúčame ošetrované oblasti krémovať krémami bez obsahu parfumov. Po ošetrení dporúčame ošetrovatrované oblasti krémovať pomocou upokojujúcich/regeneračných krémov, napr.: La Roche Posay Cicaplast B5 balzam alebo La Roche Posay Cicaplast B5 gél.

Nepoužívať pleťové vody s obsahom alkoholu.

Odporúčame vyhnúť sa slnečnému žiareniu, soláriu, saune a termálnym bazénom.

Nutné je používať ochranné krémy s UV faktorom.

Pokožka je po ošetrení začervenalá. Postupne sa môže objaviť jemný opuch, ktorý začne postupne ustupovať. Úplne zahojenie pokožky je možné očakávať na 3.- 4. deň po ošetrení.

Ošetrenie odporučame absolvovať v čase, keď je pred vami pár dní voľna na regeneráciu.

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy