Frakčná rádiofrekvencia Ellisys

Frakčná rádiofrekvencia

minimálne invazívne ošetrenie pre vypnutie a regeneráciu pokožky na tvári a tele s efektom omladenia a chudnutia. Účinné na liečbu akné a rozšírených pórov, ale aj lifting, redukciu jaziev a strií na tele.

Bipolárna frakčná rádiofrekvencia je minimálne invazívne ošetrenie pokožky. Pomocou pozlátených ihiel, ktoré sa dajú nastaviť na hĺbku vpichu 0,5 – 3,5 mm sa kontrolovane dopraví intenzívna rádiofrekvenčná energia do hlbokých podkožných vrstiev, priamo ku kolagénovým a elastínovým vláknam. Každý impluz je navyše doplnený červenou a modrou LED terapiou na regeneráciu a dezinfekciu pokožky. Prehriatie kolagénových vlákien spôsobuje okamžité vypnutie pokožky. Zároveň stimuluje produkciu nových kolagénových vlákien. Ku konečnému liftingu pleti dochádza postupne v priebehu nasledujúcich týždňov po zákroku. Jemná perforácia pokožky viditeľne zmenší veľkosť rozšírených pórov, vzhľad jaziev a reguluje tvorbu mazu. Pre dlhotrvácny a maximálny efekt sa odporúča opakovať 3 ošetrenia s mesačným rozostupom.

Hlavné účinky frakčnej rádiofrekvencie:

  • omladenie a vypnutie pokožky
  • redukcia akné a jaziev po akné
  • lifting pokožky
  • redukcia vrások
  • zmenšenie rozšírených pórov
  • zjemnenie vzhľadu strií
  • spevnenie ochabnutej pokožky
  • zvyšuje prienik aktívnych látok do pokožky

Pred ošetrením sa používa anestetický krém, ktorý zaručí bezbolestný zákrok.
Bezprostredne po ošetrení je pokožka mierne opuchnutá a červená. Pokožka po ošetrení nepotrebuje rekonvalescenciu. Po ošetrení je potrebné chrániť pokožku UV ochranou.

Tento zákrok vykonáva

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 väčšia oblasť (tvár, dekolt, telo)250,- €
1 menšia oblasť (krk, čelo, líce)150,- €
balíček 3 ošetrení - väčšia oblasť650,- €
balíček 3 ošetrení - menšia oblasť390,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.