Frakčná rádiofrekvencia Ellisys

Frakčná rádiofrekvencia

Minimálne invazívne ošetrenie pre vypnutie a regeneráciu pokožky na tvári a tele s efektom omladenia a chudnutia. Vhodné na liečbu akné a rozšírených pórov, lifting, redukciu jaziev a strií na tele.

Rádiofrekvenčnú energiu do hlbokých podkožných vrstiev, priamo ku kolagénovým a elastínovým vláknam dopravia pozlátené ihy, ktoré sa dajú nastaviť na hĺbku vpichu 0,5 – 3,5 mm. Každý impluz je doplnený o červenú a modrú LED terapiu na regeneráciu a dezinfekciu pokožky. Prehriatie kolagénových vlákien spôsobuje okamžité vypnutie pokožky. Zároveň stimuluje produkciu nového kolagénu. Ku konečnému liftingu pleti dôjde postupne v priebehu niekoľkých týždňov. Jemná perforácia pokožky viditeľne zmenší veľkosť rozšírených pórov, vzhľad jaziev a reguluje tvorbu mazu. Pre dlhotrvácny a maximálny efekt odporúčame opakovať 3 ošetrenia s mesačným rozostupom.

Účinky frakčnej rádiofrekvencie:

  • omladenie a vypnutie pokožky
  • redukcia akné a jaziev po akné
  • lifting pokožky
  • redukcia vrások
  • zmenšenie rozšírených pórov
  • zjemnenie vzhľadu strií
  • spevnenie ochabnutej pokožky
  • zvyšuje prienik aktívnych látok do pokožky

Pred ošetrením nanesieme anestetický krém, ktorý zaručí bezbolestný zákrok.
Po ošetrení je pokožka mierne opuchnutá a červená, vyžaduje vysokú UV ochranu.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 väčšia oblasť (tvár, dekolt, telo)250,- €
1 menšia oblasť (krk, čelo, líce)150,- €
balíček 3 ošetrení - väčšia oblasť650,- €
balíček 3 ošetrení - menšia oblasť390,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.