Frakčný resurfacing pleti

Obnova pokožky zbrusovaním pomocou špičkového lasera

Frakčný resurfacing je moderná laserová dermabrázia, zbrusovanie kožného povrchu. Pokožka je po ošetrení omladená, pevnejšia, zdravšia, má zjednotený farebný tón a textúru a zároveň dochádza k stimulácii tvorby nového kolagénu. Ošetrenie je maximálne účinné na odstránenie jaziev po akné, hyperpigmentácií, pórovitej pokožky, kruhov pod očami a jemných povrchových vrások.

Na rozdiel od ostatných laserov sa frakčným CO2 laserom môže ošetriť nielen tvár, ale aj pokožka krku, dekoltu, ramien, rúk či dokonca prsníkov.

Zákrok realizujeme vo forme mikropeelu - refreshu tváre alebo klasického resurfacingu.

Kedy je frakčný resurfacing vhodný

- jazvy po akné
- hyperpigmentácia pokožky
- jemné povrchové vrásky
- pórovitá a mastná pokožka
- kruhy a vrásky pod očami
- omladenie dehydrovanej (pokrčenej) starnúcej pokožky

 

Čo je frakčný laser

Frakčný laser pracuje na princípe frakcionovanej fototermolýzy. Systém privádza na kožu tisíce tenkých laserových lúčov, ktoré v mieste dopadu hĺbkovo prehrievajú kožu. Medzi miestami dopadu ostávajú ostrovčeky neporušenej kože, z ktorej sa poškodená pokožka rýchlo zregeneruje.

Priebeh ošetrenia

Na ošetrovanú oblasť najskôr nanesieme anestetický krém. Po znecitlivení kože sa postupne ošetruje plocha po ploche.

Ošetrenie trvá cca 20-30 minút, pričom dĺžka zákroku závisí od veľkosti ošetrovanej plochy, od hustoty laserových lúčov a hĺbky prieniku lúča do pokožky.

Koľko ošetrení je nutné absolvovať

Počet ošetrení je individuálny a závisí od stavu pokožky - od hĺbky jaziev, prípadne vrások, od množstva a hĺbky pigmentácií, veku klieta a samozrejme od efektu, ktorý chce klient docieliť. Väčšinou stačí absolvovať iba jedno ošetrenie.

Rekonvalescencia

Bezprostredne po zákroku pokožka sčervenie, pacient cíti pálenie ako po spálení na slnku. Deň až dva po zákroku môže vzniknúť mierny opuch pokožky, hlavne v oblasti očí, o dva dni začínajú vznikať tmavé chrastičky, ktoré sa postupne olupujú. Tento proces trvá cca 7 dní a pacient by mal ostať v domácom ošetrení. Následne je pokožka začervenalá a v priebehu niekoľkých týždňov nadobúda svoj prirodzený odtieň. Po týždni od zákroku je pokožka ešte jemne ružová a citlivejšia na dotyk. Nutné je používať ochranné krémy s UV faktorom. V ojedinelých prípadoch, najmä pri nedodržaní pokynov o ochrane pokožky pred slnečným žiarením, či pri fotosenzitívnej pokožke v období hojenia môžu na častiach ošetrenej plochy vzniknúť farebné nerovnosti, ktoré obvykle miznú niekoľko mesiacov po zákroku.

ENVY CLINIC - Zbrusovanie pokožky frakčným laserom (resurfacing)

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

ošetrenie tváre komplet- klasický resurfacingod 350.- €
ošetrenie tváre komplet + balíček pozákrokovej starostlivosti380.- €
mikropeel - refresh tváre200.- €
Možnosť čiastkového ošetrenia po dohode - napríklad iba čelo alebo líca. Cena sa stanoví individuálne v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.