Inovatívna bioremodelácia PROFHILO®

Jednoduché a prirodzené omladenie tváre

Procedúra PROFHILO® nie je bežná mezoterapeutická či výplňová technika. PROFHILO® iniciuje tvorbu kolagénu a elastínu. Na pleť pôsobí ako booster, prevencia proti starnutiu a ochabnutiu pleti.

Po procedúre PROFHILO® tvár pôsobí úplne prirodzene, lebo do hlbších tkanív aplikujeme 100 % čistú kyselinu hyalurónovú, ktorá nie je nijako chemický spracovaná, a teda je ideálna aj pre klientov/ky trpiacich/ce alergiami. Podporuje tvorbu všetkých typov nového kolagénu, podporuje obnovu tukového tkaniva, čiže vzniká prirodzená guľatosť, podporuje tvorbu elastínu a hlboko hydratuje podkožie i kožu. Ide o veľmi efektívnu, neinvazívnu a minimálne bolestivú metódu na zlepšenie kvality pokožky, omladenie a celkové zlepšenie kontúr tváre. 

Čo obsahuje PROFHILO®?

Obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej, ktorá je na trhu dostupná: (3,2 % – 64 mg/2ml).  Vďaka NAHYCO® Hybrid Technology je PROFHILO® 100 % biokompatibilné s pokožkou človeka. Neobsahuje žiadne chemické látky. PROFHILO® prinavracia pokožke jej pevnosť, hydratáciu a objem tým, že v hlbšej vrstve pokožky zabezpečuje potrebnú výživu a aktiváciu kolagénových a elastínových vlákien.

Hydrolift® ACTION

Základným konceptom produktu PROFHILO® je Hydrolift® Action. Inovatívny a exkluzívny terapeutický prístup zameraný na prevenciu a liečbu fyziologického zníženia kyseliny hyalurónovej v pokožke, obnovenie hydratácie, pružnosti a jasu pokožky. Spája v sebe synergický účinok bioregeneračného a mechanického liftingu vďaka použitiu zosieťovanej kyseliny hyalurónovej vyrobenej pomocou patentovanej technológie IBSA. 

NAHYCO® HYBRID TECHNOLOGY

Základom použitej technológie je zachovať čo najviac prirodzených vlastností kyseliny hyalurónovej a zároveň zabezpečiť ich čo najdlhšie pôsobenie v hlbších vrstvách pokožky. NAHYCO® HYBRID TECHNOLOGY je patentovaná technológia, vďaka ktorej sú molekuly kyseliny hyalurónovej s veľkou a malou molekulovou hmotnosťou vzájomne previazané/zosieťované bez pridania chemických stabilizačných látok. Výsledkom je prvá stabilizovaná hybridná kyselina hyalurónová, ktorá má vynikajúce vlastnosti. Jej hydratačný a výživový efekt pôsobí v pokožke výrazne dlhšiu dobu. Vyznačuje sa vysokým stupňom čistoty „ultrapure“, vyrobená je patentovaným procesom bakteriálnej biofermentácie, ktorý zabezpečuje produktu excelentnú kvalitu a zároveň aj biokompatibilitu s ľudským tkanivom.

Miesto ošetrenia

Tvár a krk.

Komu je zákrok určený?

Univerzálna procedúra na prirodzené omladenie tváre.

Pokyny pred zákrokom

Tesne pred procedúrou nepoužívajte krémy, ktoré by mohli pokožku podráždiť, prípadne reagovať s dezinfekčnými prostriedkami alebo lokálnym anestetikom.

Pokyny po zákroku

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Prípadné „hrčky“, ktoré pri aplikácii vzniknú sa vstrebú maximálne do 24 hodín.

Opakovanie zákroku

Procedúru je najvhodnejšie opakovať 2-3 krát a medzi jednotlivými aplikáciami by malo uplynúť ideálne 28 dní.

Inovatívna bioremodelácia PROFHILO®

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy