Jedinečná biostimulácia Sculptra

Prirodzený a výrazný lifting ochabnutej pokožky

Vplyvom gravitácie dochádza pri starnutí kože k strate jej elasticity a k úbytku a presunu objemu do dolnej tretiny tváre, čo sa prejaví ovísaním kože v oblasti sánky a okolo brady, zvýraznením nasolabiálnych rýh a marionetovej vrásky. Problematické bývajú aj línie v strednej časti tváre, kde vplyvom veku dochádza k najvýraznejším zmenám - úbytku podkožného tkaniva a tým „vymazaním“ línie lícnych kostí. Biostimulácia Sculptra vynikajúco potláča známky starnutia a je momentálne najmodernejším injekčným materiálom na spevnenie pokožky.

Sculptra nie je výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej. Ide o biostimulačný injekčný materiál, ktorý obsahuje kyselinu poly-L-mliečnu a pôsobí ako stimulátor kolagénu. Je novinkou v prirodzenom omladzovaní, úžasne redukuje drobné aj hlbšie vrásky, vypína ochabnutú pleť, liftuje poklesnuté štruktúry tváre. Prirodzene pomáha nahradiť ubúdajúci kolagén a kyselinu hyaluronovú, vypne pokožku a stimuluje tkanivá k tvorbe nového kolagénu, ktorý následne vypĺňa hlboké záhyby a vrásky. Podľa početných klinických štúdií sa vlastná produkcia kolagénu typu 1 po troch mesiacoch od aplikácie Sculptry zvýši o vyše 65%. Prvé výsledky sú viditeľné okamžite, plný efekt ošetrenia sa prejaví po 3 mesiacoch a pretrváva až jeden - tri roky (v závislosti od stavu pleti pred ošetrením a množstva aplikovaného materiálu). Pleť je výrazne pružnejšia a rozžiarenejšia, celkovo pôsobí tvár sviežejšie, vypnutejšie a mladšie.

Aplikáciu Sculptry smie vykonávať len lekár oficiálne vyškolený jej výrobcom, spoločnosťou Galderma. Na Slovensku je jedinou oficiálnou školiteľkou naša kolegyňa MUDr. Eva Jankovich a naša klinika je prvou a momentálne aj jedinou oficiálne vyškolenou klinikou na aplikáciu Sculptry na Slovensku.

Aplikácia

V tvárovej časti sa Sculptra aplikuje kanylou zväčša do oblasti spánkov a spodnej polovice tváre. Následne tieto partie viditeľne liftuje, vrátane liftingu obočia.
Sculptra sa používa aj na ošetrenie tela, najmä celulitídy v oblasti bokov, stehien a zadku.

Komu je zákrok určený

Anti-age procedúra určená na spevnenie pokožky a vypnutie kontúr tváre pre všetkých, ktorí sa chcú vyhnúť „overfilled“ efektu.

Pokyny pred zákrokom

Tesne pred procedúrou nepoužívajte krémy, ktoré by mohli pokožku podráždiť, prípadne reagovať s dezinfekčnými prostriedkami alebo lokálnym anestetikom. O alergii na lidokaín nás informujte pred ošetrením. 

Pokyny po zákroku

5 dni po zákroku ošetrovanú oblasť 5x denne masírujte krúživými pohybmi po dobu 5 minút. 

Počet opakovaní

Počet ošetrení závisí od stavu pokožky. Najlepšie výsledky dosahujeme s dvomi aplikáciami Sculptry. Sú viditeľné mesiac od aplikácie, plný efekt sa dostaví tri mesiace od aplikácie a pretrvá až 2-3 roky. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy