Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening

Rozjasňujúce a depigmentačné ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu

Pôsobí antioxidačne a rozjasňujúco a je určené pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Pleť bude zregenerovaná a vďaka vysokej koncentrácii vitamínu C a kyseliny glykolovej sa v nej naštartuje proces samo obnovy.

Profesionálne kozmetické ošetrenie Brightenning, po ktorom bude pleť prežiarená, hydratovaná, pružnejšia, hladšia a vyživená so zjednoteným farebným tónom. Používame pri ňom najmodernejšie prístroje a počas masáže si dokonale oddýchne nielen vaša pleť, ale aj vy.

Filozofia kozmetických ošetrení ENVY Therapy®

 

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® sú súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY®.

Pri kozmetických ošetreniach ENVY THERAPY® používame produkty, v ktorých garantujeme:  

- vysoké množstvo aktívnych látok 
- nanotechnológiu na prenos aktívnych látok do dermy
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parafínov, silikónov, GMO
- minimálne množstvo konzervantov

Koncept kozmetických ošetrení ENVY THERAPY® posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY®.

ENVY Therapy® Antiaging
ENVY Therapy® Brightening
ENVY Therapy® Hydrating
ENVY Therapy® Clearing

 

Najdôležitejšie účinné látky

Bright Oléoactif®, vitamín C, kyselina glykolová, provitamíny skupiny B, antioxidanty, olej z hroznových jadierok, Lipactive INCA INCHI®, Pinolumin®, Matrixyl®, Syn-coll®, Juven-eye®, Glycoderm®

Priebeh ošetrenia ENVY Therapy Brightening

Na výber sú 2 typy ošetrenia:


- 70 minútové

- 90 minútové (zahŕňa aj 20 minútové pôsobenie LED Fototherapy)


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Kozmetička najprv pokožku tváre a dekoltu odlíči šetrným odličovačom a rozjasňujúcim tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nezanechá opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky. Následne vpravíme 20% koncentrát Vitamínu C. 

Ozón: Ošetrenie ozonizérom sa odporúča pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Brightening do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Pri pravidelnom používaní Brightening séra dosiahnete viditeľné zjednotenie farby pleti a známky zosvetlenia. Pleť bude žiarivejšia, jasnejšia, pretože sérum má profesionálny účinok s efektom medicínskeho laserového peelingu.  Používa sa pod krém a jeho úlohou je preniknúť hlbšie do pokožky. 

Masáž tváre:  Masírujeme pleť, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie, odďaľuje tvorbu vrások a má liftingový efekt. 

Maska: Na tento typ pleti sú najvhodnejšie masky, ktoré obsahujú hydratačný olivový olej, čistiaci koenzým Q10 a komplex vitamínov.  Pri kontakte s pleťou sa aplikovaná maska rozohreje, otvorí póry a odstráni nečistoty, pričom posilní aj tie najhlbšie vrstvy pleti bohatou dávkou vitamínov a zaručí im čerstvú dávku výživy. 

Liečba svetlom: Prístroj SMARTLUX je určený na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálny aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga. Pri kozmetickom ošetrení ENVY Therapy® Brightening používame červené alebo zelené svetlo počas pôsobenia masky.

Záverečná starostlivosť: Aplikácia séra a krému. V mesiacoch, kedy je pleť vystavená slnečnému žiareniu, krém s vysokým ochranným faktorom. 

 

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

ošetrenie 70 minút79,- €
ošetrenie 90 minút (70 minút ošetrenie + 20 minútové pôsobenie LED alebo PDT fototerapie)89,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.