Kozmetické ošetrenie ENVY THERAPY® Brightening

ROZJASŇUJÚCE A DEPIGMENTAČNÉ OŠETRENIE PLETI TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

Pôsobí antioxidačne a rozjasňujúco a je určené pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Zabezpečí hĺbkovú regeneráciu pleti a naštartuje proces samo obnovy pomocou vysokej koncentrácie vitamínu C a kyseline glykolovej. Vy budete oddýchnutá a vaša pleť prežiarená, hydratovaná, pružnejšia, hladšia a vyživená so zjednoteným farebným tónom. Profesionálne kozmetické ošetrenie Brightenning posúva hranice klasickej kozmetiky oveľa ďalej. Používame pri ňom najmodernejšie prístroje a počas masáže si dokonale oddýchne nielen vaša pleť, ale aj vy.

 

Najdôležitejšie účinné látky: Bright Oléoactif®, Vitamín C, kyselina glykolová, provitamíny skupiny B, antioxidanty, Lipactive INCA INCHI®,  Pinolumin®,  Matrixyl®, Syn-coll®, Juven-eye®, Glycoderm®

 

Dĺžka ošetrenia : 70 minút

Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Kozmetička najprv pokožku tváre a dekoltu odlíči šetrným odličovačom a sťahujúcim tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nezanechá opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky.  

Ozón: Ošetrenie ozonizérom sa odporúča pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Brightening do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Pri pravidelnom používaní Brightening séra dosiahnete viditeľné zjednotenie farby pleti a známky zosvetlenia. Pleť bude žiarivejšia, jasnejšia, pretože sérum má profesionálny účinok s efektom medicínskeho laserového peelingu.  Používa sa pod krém a jeho úlohou je preniknúť hlbšie do pokožky. 

Maska: Na tento typ pleti sú najvhodnejšie masky, ktoré obsahujú hydratačný olivový olej, čistiaci koenzým Q10 a komplex vitamínov.  Pri kontakte s pleťou sa aplikovaná maska rozohreje, otvorí póry a odstráni nečistoty, pričom posilní aj tie najhlbšie vrstvy pleti bohatou dávkou vitamínov a zaručí im čerstvú dávku výživy. 

Masáž tváre:  Masírujeme pleť, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie, odďaľuje tvorbu vrások a má liftingový efekt. 

Neomed - chemický peeling: Vysoko účinný, povrchový chemický peeling určený výhradne na použitie špecialistom. V lete chemický peeling neodporúčame, aby nedošlo vďaka pôsobeniu slnečného žiarenia k hyperpigmentáciám.  

Po ošetrení aplikujeme zvláčňujúci krém. V mesiacoch, kedy je pleť vystavená slnečnému žiareniu, krém s vysokým ochranným faktorom. 

 

Cenník

ošetrenie79,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.