Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Brightening

Rozjasňujúce a depigmentačné ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu

Pôsobí antioxidačne a rozjasňujúco a je určené pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Pleť bude zregenerovaná a vďaka vysokej koncentrácii vitamínu C a kyseliny glykolovej sa v nej naštartuje proces samo obnovy.

Profesionálne kozmetické ošetrenie Brightenning, po ktorom bude pleť prežiarená, hydratovaná, pružnejšia, hladšia a vyživená so zjednoteným farebným tónom. Používame pri ňom najmodernejšie prístroje a počas masáže si dokonale oddýchne nielen vaša pleť, ale aj vy.

Filozofia kozmetických ošetrení Envy Therapy

 

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy sú súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou Envy.

Pri kozmetických ošetreniach Envy Therapypoužívame produkty, v ktorých garantujeme:  

- vysoké množstvo aktívnych látok,
- nanotechnológiu na prenos aktívnych látok do dermy,
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parafínov, silikónov, GMO,
- minimálne množstvo konzervantov.

Koncept kozmetických ošetrení Envy Therapy posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky Envy.

Envy Therapy Antiaging
Envy Therapy Brightening
Envy Therapy Hydrating
Envy Therapy Clearing

 

Priebeh ošetrenia Envy Therapy Brightening

Na výber sú 2 typy ošetrenia:


- 70 minútové

- 90 minútové (zahŕňa aj 20 minútové pôsobenie LED Fototherapy)


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Kozmetička najprv pokožku tváre a dekoltu odlíči šetrným odličovačom a rozjasňujúcim tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nezanechá opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky. Následne vpravíme 20% koncentrát Vitamínu C. 

Ozón: Ošetrenie ozonizérom sa odporúča pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Brightening do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Pri pravidelnom používaní Brightening séra dosiahnete viditeľné zjednotenie farby pleti a známky zosvetlenia. Pleť bude žiarivejšia, jasnejšia, pretože sérum má profesionálny účinok s efektom medicínskeho laserového peelingu.  Používa sa pod krém a jeho úlohou je preniknúť hlbšie do pokožky. 

Masáž tváre:  Masírujeme pleť, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie, odďaľuje tvorbu vrások a má liftingový efekt. 

Maska: Na tento typ pleti sú najvhodnejšie masky, ktoré obsahujú hydratačný olivový olej, čistiaci koenzým Q10 a komplex vitamínov.  Pri kontakte s pleťou sa aplikovaná maska rozohreje, otvorí póry a odstráni nečistoty, pričom posilní aj tie najhlbšie vrstvy pleti bohatou dávkou vitamínov a zaručí im čerstvú dávku výživy. 

Liečba svetlom: Prístroj SMARTLUX je určený na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálny aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga. Pri kozmetickom ošetrení ENVY Therapy® Brightening používame červené alebo zelené svetlo počas pôsobenia masky.

Záverečná starostlivosť: Aplikácia séra a krému. V mesiacoch, kedy je pleť vystavená slnečnému žiareniu, krém s vysokým ochranným faktorom. 

 

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy