Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening

PROFESIONÁLNE ROZJASŇUJÚCE A DEPIGMENTAČNÉ DERMAOŠETRENIE PLETI TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

 

Najdôležitejšie účinné látky : Bright Oleoactif, Vitamín C, kyselina glykolová, provitamíny skupiny B, arbutin, antioxidanty

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy Brightening je profesionálne ošetrenie určené pre pleť, ktorá potrebuje najmä obnoviť vrchnú vrstvu pokožky a zbaviť sa zrohovatených buniek na jej povrchu, rozjasniť pleť a zjedotiť jej farebné nerovnosti. Pôsobí antioxidačne, depigmentačne a rozjasňujúco. Zabezpečí pokožke hĺbkovú regeneráciu a naštartuje proces samo obnovy pomocou vysokej koncentrácie vitamínu C a kyseline glykolovej. Výsledkom je čistá a prejasnená pokožka s kompaktnejším povrchom.

Dĺžka ošetrenia : 70 minút

Cenník

ošetrenie79,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.