Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Clearing

Čistiace kozmetické ošetrenie pre problematickú pleť

Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. V dospelosti sa k spúšťačom ochorenia pridávajú aj hormonálne zmeny, nadmerný stres, ktorý prispieva k zvýšenej tvorbe mužských pohlavných hormónov a tie stimulujú tvorbu mazu, fajčenie a rôzne problémy s trávením.

Profesionálne kozmetické ošetrenie pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť zaručuje použitie prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Významne reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Pleť bude dôkladne vyčistená, aktívne látky kozmetička aplikuje pomocou špeciálnej elektroporácie a odstráni povrchové bunky, ktoré pleti zabraňujú prijímať účinné látky z krémov a zo sér. 

Filozofia kozmetických ošetrení ENVY Therapy®

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® sú súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného klinikou ENVY.

Pri kozmetických ošetreniach ENVY THERAPY® používame produkty, v ktorých garantujeme:  

- vysoké množstvo aktívnych látok 
- nanotechnológiu na prenos aktívnych látok do dermy
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parfumov, GMO, silikónov
- minimálne množstvo konzervantov

Koncept kozmetických ošetrení ENVY THERAPY® posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti kliniky ENVY.

ENVY Therapy® Antiaging
ENVY Therapy® Brightening
ENVY Therapy® Hydrating
ENVY Therapy® Clearing

Najdôležitejšie účinné látky ošetrenia ENVY Therapy® Clearing

DIAM Oléoactif® BIO, Cutipure CLR™ zinok, vulkanický íl, kyselina azealová, tee - tree oil, ascorbic acid, konopný olej, olej z hroznových jadierok, vitamín E, C a A

Priebeh ošetrenia ENVY Therapy® Clearing

Na výber sú 2 typy ošetrenia:   
- 70 minútové
- 90 minútové (zahŕňa fotorejuvenizáciu - IPL anti acne) 


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia:  Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a sťahujúcim tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie a hĺbkové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné čistenie. Pleť nezanechá pleť opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky. Zanesenú pleť kozmetička dočistí mechanicky. Následne vpravíme 20% koncentrát Vitamínu C.  

Ozón: Ošetrenie ozonizérom odporúčame pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Clearing do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti. Patentované zložky séra minimalizujú prejavy akné, regulujú tvorbu kožného mazu a korigujú drobné nedokonalosti. Pleť hĺbkovo prečisťuje, podporuje rýchlu regeneráciu, optimálnu hydratáciu a zabráni tvorbe komedónov. 

IPL antiakné / platí pri 90 min. ošetrení/ je neinvazívna efektívna liečba akné pomocou pulzného svetla. Funguje na princípe selektívnej absorbcie intenzívneho svetelného pulzu konkrétnej vlnovej dĺžky požadovaným cieľom /chromofórom/. Svetelná energia sa zmení na tepelnú, čím dochádza ku koagulácii a odstráneniu požadovaného cieľa, bez poškodenia okolitého tkaniva. 

Maska: Prejasní zanesenú pleť jej vyčistením a redukovaním začervenania alebo škvŕn vďaka synergii hlavných zložiek. Patentovaná zložka, konopný olej a extrakt z Tea Tree oleja pôsobia protizápalovo, znižujú nadmernú tvorbu mazu a upokojujú podráždenú pokožku. 

Smart Lux, Blue Light: Fototerapia Smart Lux Premium je určená na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálnym riešením aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga. Modré svetlo je určené na ošetrenie akné a redukciu zápalových procesov pokožky. LED TERAPIA - BLUE LIGHT je vysokoúčinná liečba zápalových procesov pokožky tváre, dekoltu alebo chrbta. Odporúčaný čas jedného ošetrenia: 20 minút, odporúčaný počet ošetrení: individuálny, v závislosti od stavu pokožky. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia pleťového séra a krému, ktorý je ideálny pre mastnú pleť so sklonom k tvorbe akné. 

 

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Ošetrenie 70 minút59,- €
Ošetrenie 90 minút89,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.