Kozmetické ošetrenie ENVY THERAPY® Clearing

ČISTIACE KOZMETICKÉ OŠETRENIE TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. V dospelosti sa k spúšťačom ochorenia pridávajú aj hormonálne zmeny, nadmerný stres (vedie k zvýšenej tvorbe mužských pohlavných hormónov, ktoré stimulujú tvorbu mazu), fajčenie a rôzne problémy s trávením. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť je súčasťou unikátneho systému. Zaručuje použitie efektívnych prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Významne reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Vaša pleť bude dôkladne vyčistená, aktívne látky kozmetička aplikuje pomocou špeciálnej elektroporácie a odstráni povrchové bunky, ktoré pleti zabraňujú prijímať účinné látky z krémov a zo sér. Navyše sa obnoví prirodzené PH pleti.

Najdôležitejšie účinné látkyDIAM Oléoactif® BIO, Cutipure CLR™  zinok, vulkanický íl, kyselina azealová, tee - tree oil,  ascorbic acid, konopný olej, olej z hroznových jadierok, vitamín E.

Na výber sú 2 typy ošetrenia:   

70 minútové 

90 minútové, ktoré zahŕňa fotorejuvenizáciu (IPL anti acne) 

Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia:  Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a sťahujúcim tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie alebo naparenie a hĺbkové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné čistenie. Pleť nezanechá pleť opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky. Zanesenú pleť kozmetička dočistí mechanicky.  

Ozón: Ošetrenie ozonizérom odporúčame pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Clearing do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti. Patentované zložky séra minimalizujú prejavy akné, regulujú tvorbu kožného mazu a korigujú drobné nedokonalosti. Pleť hĺbkovo prečisťuje, podporuje rýchlu regeneráciu, optimálnu hydratáciu a zabráni tvorbe komedónov. 

Smart Lux, Blue Light: Fototerapia Smart Lux Premium je určená na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálnym riešením aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga. Modré svetlo je určené na ošetrenie akné a redukciu zápalových procesov pokožky. LED TERAPIA - BLUE LIGHT je vysokoúčinná liečba zápalových procesov pokožky tváre, dekoltu alebo chrbta. Odporúčaný čas jedného ošetrenia: 20 minút, odporúčaný počet ošetrení: individuálny, v závislosti od stavu pokožky. 

IPL antiakné / platí pri 90 min. ošetrení/ je neinvazívna efektívna liečba akné pomocou pulzného svetla. Funguje na princípe selektívnej absorbcie intenzívneho svetelného pulzu konkrétnej vlnovej dĺžky požadovaným cieľom /chromofórom/. Svetelná energia sa zmení na tepelnú, čím dochádza ku koagulácii a odstráneniu požadovaného cieľa, bez poškodenia okolitého tkaniva. 

Maska: Prejasní zanesenú pleť jej vyčistením a redukovaním začervenania alebo škvŕn vďaka synergii hlavných zložiek. Patentovaná zložka, konopný olej a extrakt z Tea Tree oleja pôsobia protizápalovo, znižujú nadmernú tvorbu mazu a upokojujú podráždenú pokožku. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia pleťového séra a krému, ktorý je ideálny pre mastnú pleť so sklonom k tvorbe akné. 

 

Cenník

Ošetrenie 70 minút59,- €
Ošetrenie 90 minút89,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

Otázky z poradne

Dobry den! Chcela by som sa poradiť ohľadom mojej pleti. Mam problémy s čiernymi bodkami v T-zóne z ktorých sa neskôr robia zapálene vyrážky. Je nejaký spôsob ako to odstrániť ? Dakujem
Dobry deň pani doktorka, chcela by som sa informovat,ci mikroihlickovu frakcnu radiofrekvenciu s pristrojim Coaxmed je mozne vykonavat aj v lete? Lebo čítam o tom veľa, mam ochabnutu pleť, rozsirene póry a akne, a toto osetrenie mi pripadá ako riesenie na vsetky tieto problemy. Dakujeem pekne.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.