Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Clearing

Čistiace kozmetické ošetrenie pre problematickú pleť

Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. V dospelosti sa k spúšťačom ochorenia pridávajú aj hormonálne zmeny, nadmerný stres, ktorý prispieva k zvýšenej tvorbe mužských pohlavných hormónov a tie stimulujú tvorbu mazu, fajčenie a rôzne problémy s trávením.

Profesionálne kozmetické ošetrenie pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť zaručuje použitie prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Významne reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Pleť bude dôkladne vyčistená, aktívne látky kozmetička aplikuje pomocou špeciálnej elektroporácie a odstráni povrchové bunky, ktoré pleti zabraňujú prijímať účinné látky z krémov a zo sér. 

Filozofia kozmetických ošetrení Envy Therapy

 

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy sú súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou Envy.

Pri kozmetických ošetreniach Envy Therapypoužívame produkty, v ktorých garantujeme:  

- vysoké množstvo aktívnych látok,
- nanotechnológiu na prenos aktívnych látok do dermy,
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parafínov, silikónov, GMO,
- minimálne množstvo konzervantov.

Koncept kozmetických ošetrení Envy Therapy posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky Envy.

Envy Therapy Antiaging
Envy Therapy Brightening
Envy Therapy Hydrating
Envy Therapy Clearing

 

Priebeh ošetrenia Envy Therapy Clearing

Na výber sú 2 typy ošetrenia:   
- 70 minútové
- 90 minútové (zahŕňa fotorejuvenizáciu - IPL anti acne) 


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia:  Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a sťahujúcim tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie a hĺbkové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné čistenie. Pleť nezanechá pleť opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky. Zanesenú pleť kozmetička dočistí mechanicky. Následne vpravíme 20% koncentrát Vitamínu C.  

Ozón: Ošetrenie ozonizérom odporúčame pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra Clearing do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti. Patentované zložky séra minimalizujú prejavy akné, regulujú tvorbu kožného mazu a korigujú drobné nedokonalosti. Pleť hĺbkovo prečisťuje, podporuje rýchlu regeneráciu, optimálnu hydratáciu a zabráni tvorbe komedónov. 

IPL antiakné / platí pri 90 min. ošetrení/ je neinvazívna efektívna liečba akné pomocou pulzného svetla. Funguje na princípe selektívnej absorbcie intenzívneho svetelného pulzu konkrétnej vlnovej dĺžky požadovaným cieľom /chromofórom/. Svetelná energia sa zmení na tepelnú, čím dochádza ku koagulácii a odstráneniu požadovaného cieľa, bez poškodenia okolitého tkaniva. 

Maska: Prejasní zanesenú pleť jej vyčistením a redukovaním začervenania alebo škvŕn vďaka synergii hlavných zložiek. Patentovaná zložka, konopný olej a extrakt z Tea Tree oleja pôsobia protizápalovo, znižujú nadmernú tvorbu mazu a upokojujú podráždenú pokožku. 

Smart Lux, Blue Light: Fototerapia Smart Lux Premium je určená na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálnym riešením aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga. Modré svetlo je určené na ošetrenie akné a redukciu zápalových procesov pokožky. LED TERAPIA - BLUE LIGHT je vysokoúčinná liečba zápalových procesov pokožky tváre, dekoltu alebo chrbta. Odporúčaný čas jedného ošetrenia: 20 minút, odporúčaný počet ošetrení: individuálny, v závislosti od stavu pokožky. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia pleťového séra a krému, ktorý je ideálny pre mastnú pleť so sklonom k tvorbe akné. 

 

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy