Kryomasáž tekutým dusíkom

Tvárové a telové ošetrenie tekutým dusíkom

Kryoterapia je liečba chladom, pri ktorej využívame pôsobenie extrémne nízkej teploty (-196 °C) na liečbu kožných ochorení ako je aknózna pleť, jemné jazvičky po akné, rosacea, periorálna dermatitída, hyperpigmentácie kože spôsobené prirodzeným starnutím pleti alebo slnečným žiarením, prípadne redukciu jemných vrások. Ide o ošetrenie kože vhodné pre všetky vekové kategórie aj všetky typy pleti.

Priebeh zákroku

Tekutý dusík aplikujeme vatovým tampónom na ošetrovanú oblasť ľahkou masážou v trvaní niekoľkých sekúnd. Účinok ošetrenia závisí od trvania aplikácie a od tlaku, ktorým sa aplikuje. Na ošetrovanom mieste vzniká následne ľahké začervenanie, ktoré takmer hneď odznieva. 

Rekonvalescencia

Po ošetrení má pokožka svieži charakter, je pružnejšia, tón pleti je zjednotený, dochádza k redukcií kožných ochorení. Dané miesto neodporúčame vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Po ošetrení odporúčame aplikovať krém s UV faktorom 50+.

 

Kryomasáž nie je vhodná pre osoby s precitlivenosťou alebo alergiou na chlad.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy