Laserový peeling pleti

Omladenie laserom Q switched

Laserová fotorejuvenizácia a zjednotenie pleti. Revolučné ošetrenie pomocou intenzity Q-SWITCHED LASERA XLASE PLUS a karbónového prípravku “gumuje“ a  tonizuje pleť. Rýchla a efektívna metóda vďaka ktorej pleť vyzerá sviežo a zjednotene hneď po prvom ošetrení. 

Dochádza k viditeľnému zlepšeniu tónu pleti, textúry, jasnosti, a zároveň znižuje výskyt pórov, čím sa redukuje aj výskyt liniek, vrások a obnovuje sa pevnosť pleti.

Laser produkuje krátke záblesky, ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože, bez toho aby ju porušili. Svetlo rôznych vlnových dĺžok je vstrebávané vďaka karbónovému prípravku, ktoré sa pred ošetrním nanesie na pokožku a dochádza k stimulácii kolagénu, ktorý sa stiahne a zosilnie, pokožka získava mladistvý vzhľad a znovu obnovuje svoju pevnosť a pružnosť.

  • eliminuje známky stárnutia
  • výrazne redukuje jemné linky a vrásky
  • znižuje celkové začervenanie
  • redukuje póry
  • vyrovnáva tón kože a zlepšuje jej textúru
  • znižuje viditeľné množstvo jaziev na koži
  • eliminuje hyper-pigmentácie, nerovnosti, škvrny dôsledkom slnečného žiarenia, starecké škvrny, a melazmu
  • stimuluje kolagén a elastín pokožky

Ako prebieha ošetrenie?

Vo väčšine prípadov je ošetrenie sprevádzané miernou reakciou pokožky po zákroku. Mierne podráždenie pokožky však rýchlo vybledne len v ojedinelých prípadoch môže pretrvávať niekoľko hodín. Po ošetrení je pleť žiarivejšia, tonizovaná, zjednotená a  póry sú zredukované.

Odporúčame 3-4 sedenía v rozpätí 3 týždňov. Po ukončení kúry môže klient ošetrenie opakovať raz štvrťročne na trvalé udržanie výsledkov a prevenciu stárnutia pleti.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena ošetrenia200,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.