Laserový peeling pleti (Laserové omladenie Q switched laser)

Fotorejuvenizácia a zjednotenie pleti laserom Q-switched

 

Revolučné ošetrenie pomocou intenzity Q-SWITCHED LASERA XLASE PLUS a karbónového prípravku "gumuje" a  tonizuje pleť. Rýchla a efektívna metóda vďaka ktorej pleť vyzerá sviežo a zjednotene hneď po prvom ošetrení. 

Dochádza k viditeľnému zlepšeniu tónu pleti, textúry, jasnosti, a zároveň znižuje výskyt pórov, čím sa redukuje aj výskyt liniek, vrások a obnovuje sa pevnosť pleti.

 

 Laser produkuje krátke záblesky, ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože, bez toho aby ju porušili. Svetlo rôznych vlnových dĺžok je vstrebávané vďaka karbónovému prípravku, ktoré sa pred ošetrním nanesie na pokožku a dochádza k stimulácii kolagénu, ktorý sa stiahne a zosilnie, pokožka získava mladistvý vzhľad a znovu obnovuje svoju pevnosť a pružnosť.

 

  • eliminuje  známky stárnutia
  • výrazne redukuje jemné linky a vrásky
  • znižuje celkové začervenanie
  • redukuje póry
  • vyrovnáva tón kože a zlepšuje jej textúru
  • znižuje viditeľné množstvo jaziev na koži
  • eliminuje hyper-pigmentácie, nerovnosti, škvrny dôsledkom slnečného žiarenia, starecké škvrny, a melazmu
  • stimuluje kolagén a elastín pokožky

Vo väčšine prípadov je ošetrenie sprevádzané miernou reakciou pokožky po zákroku. Mierne podráždenie pokožky však rýchlo vybledne len v ojedinelých prípadoch môže pretrvávať niekoľko hodín. Po ošetrení je pleť žiarivejšia, tonizovaná, zjednotená a  póry sú zredukované.

Odporúčame 3-4  sedenía v rozpätí 3 týždňov. Po ukončení kúry môže klient ošetrenie opakovať raz štvrťročne na trvalé udržanie výsledkov a prevenciu stárnutia pleti.

Cenník

Cena ošetrenia150,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.