LED It Glow

Dokonalé kozmetické ošetrenie a oddych v masážnom kresle

Toto ošetrenie tváre je ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú rýchly a efektívny spôsob, ako osviežiť a rozžiariť svoju pleť, a to aj uprostred nabitého programu. Naše signature expresné tvárové ošetrenie Express Glow, počas ktorého si v masážnom kresle dokonale oddýchnete, sme obohatili o 20 minútovú LED terapiu. Je vynikajúcim doplnkom tvárových ošetrení, pretože zlepšuje ich efekt. Okrem fantastických antibakteriálnych vlastností podporuje omladzujúce a liftingové procesy pleti, zvyšuje tvorbu elastínu a kolagénu, upokojuje začevenanie a urýchľuje metabolické procesy. Čaká vás fantastický relax, napríklad aj počas obednej prestávky a výsledok, ktorý si všimne i vaše okolie.

Envy Therapy Express Glow

 

Naše expresné tvárové ošetrenie sme vytvorili predovšetkým pre klientov s náročným denným programom, aby poskytlo maximálne výsledky v minimálnom čase. Je určené na osvieženie a rozžiarenie všetkých typov pleti a jeho nezanedbateľným benefitom je aj dokonalý relax.

O príjemný oddych sa postarajú produkty Envy Therapy, predovšetkým koncentrovaná ampulka, naše šikovné kozmetické pomôcky, pôsobením ktorých ešte znásobíme účinok koncentrovaných produktov a najmä masáž tvárových svalov. Masáž s prvkami lymfodrenáže efektívne odstraňuje opuchy v tvári, pretože podporuje prietok lymfy, ktorá odvádza škodliviny z podkožia. Bunky sa regenerujú a detoxikujú. Vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje sa jej metabolizmus, zlepšuje jej prekrvenie a masáž má liftingový efekt. 

Express Glow môžete opakovať aj každý týždeň, účinok bude výraznejší!

LED terapia

 

Po ošetrení vás čaká 20 minútový relax s benefitom LED terapie.

Na výber sú dva druhy LED terapeutického svetla:

Červené svetlo (640 nm) zvyšuje vitalitu buniek a stimuluje fibroplasty (väzivové bunky). Počas jeho aplikácie sa aktivujú molekuly absorbujúce svetlo, zlepšuje tonus pleti, zjemňuje vrásky, napomáha spomaľovať starnutie pleti.

Modré svetlo (420 nm) je určené na ošetrenie a liečbu akné, pretože redukuje zápalové procesy pokožky. Odporúča sa práve pre pokožku so zvýšenou produkciou mazu. Modré svetlo má vysoké antibakteriálne a protizápalové účinky.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy