Lipofiling

výplň pier, vrások a jaziev vlastným tukom

Metóda aplikácie vlastného tuku je určená ku korekcii mäkkých tkanív. Najčastejšie sa využíva v oblasti tváre. Veľmi efektná je aplikácia vlastného tuku pri zväčšovaní pier, na vyplnenie vrások na tvári a na vyplnenie vpadnutých jaziev. Lipofilling slúži tiež ako doplnková metóda po niektorých estetických operáciách.
Jeho princípom je transplantácia vlastných tukových buniek z jednej časti tela do inej. Veľkou výhodou tejto metódy je, že sa pri nej používa vlastnýtuk, teda telu vlastný materiál, ktorý zaručuje jeho ľahšie prijatie organizmom, bez výskytu nežiaducich reakcií.

Priebeh operácie:
Operácia sa vykonáva väčšinou v lokálnej anestézii. Odber sa vykonáva šetrnou liposukciou a následne sa tuk očistía pripravína aplikáciu.

Prežívanie transplantovaného tuku je od 20% do 50%, a preto je občas potrebné tento zákrok opakovať.

Dĺžka trvania zákroku je rôzna a závisí od rozsahu operácie.

Cenník

Cena zákroku:od 250.- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.