Lipofiling

Výplň pier, vrások a jaziev vlastným tukom

Veľkou výhodou tejto metódy je, že sa pri nej používa vlastný tuk, teda telu vlastný materiál, ktorý zaručuje jeho ľahšie prijatie organizmom, bez výskytu nežiaducich reakcií.

Metóda aplikácie vlastného tuku je určená ku korekcii mäkkých tkanív. Najčastejšie sa využíva v oblasti tváre. Veľmi efektná je aplikácia vlastného tuku pri zväčšovaní pier, na vyplnenie vrások na tvári a na vyplnenie vpadnutých jaziev. Lipofilling slúži tiež ako doplnková metóda po niektorých estetických operáciách.

Jeho princípom je transplantácia vlastných tukových buniek z jednej časti tela do inej. 

Priebeh operácie

Operácia sa vykonáva väčšinou v lokálnej anestézii. Odber sa vykonáva šetrnou liposukciou a následne sa tuk očistí a pripraví na aplikáciu.

Prežívanie transplantovaného tuku je od 20% do 50%, a preto je občas potrebné tento zákrok opakovať.

Dĺžka trvania zákroku je rôzna a závisí od rozsahu operácie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena zákroku:od 500.- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.