Lipolýza tukových usadenín

Lipolýza- injekčná dokonalosť tela

Každý z nás má na tele miesta, ktoré odolávajú diétam, či pravidelnému cvičeniu. Ak sa práve na tom vašom  držia tukové vankúšiky a naozaj nezaberá nič, injekčná lipolýza vám pomôže. Odstráni tukové bunky práve tam, kde to najviac potrebujete. Ak ste schudli, ale aj napriek tomu máte pocit, že vaše kontúry nie sú ono a k dokonalým nohám vám chýbajú už len menšie vnútorné stehná, či útlejšia oblasť kolien, popr. na Vás spod trička vykúkajú nepekné muffinky na bokoch,  smelo do toho.
Princíp účinku injekčnej lipolýzy spočíva v aplikácii aktívnych látok, ktoré pôsobia na zrýchlenie metabolizmu mastných kyselín, aktivujú mikrocirkuláciu a majú drenážny a detoxikačný efekt. Táto metóda  nespočíva v redukcii hmotnosti, ale zameriava sa práve na zmenu kontúr tela.

Efekt zákroku:  Pomocou tohto ošetrenia sa odstraňujú problémové a nežiadúce tukové vankúšiky na rôznych častiach tela. Tuk v tele sa odburáva prirodzenou cestou a tým ako ubúda, dochádza postupne k stiahnutiu pokožky. Vzhľadom k tomu, že tuk ubúda postupne, pokožka má možnosť sa behom obdobia medzi jednotlivými ošetreniami postupne stiahnuť a zachováva si tak svoju pevnosť a elasticitu. Dochádza k úprave kontúr jednotlivých partií tela. Tuk odbúraný touto metódou sa už naspať neukladá, samozrejme pokiaľ nedôjde k zásadnej zmene váhy.
Pre koho je zákrok určený :  Zákrok je určený pre klientov, ktorí potrebujú doformovať kontúry svojho tela a odbúrať tuk na miestach, kde sa postava ťažko formuje. 
Pokyny pred zákrokom: nie sú 
Kontraindikácie:  gravidita, laktácie , infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie , systémové ochorenia v akútnej fáze
Priebeh zákroku: Prípravok sa pomocou tenkej ihličky aplikuje priamo do tukových tkanív. Pred každou aplikáciou sa miesto vpichu dezinfikuje a množstvo aplikovanej látky závisí od rozsahu lokality a rozloženia tuku.
Miesto aplikácie:  tvár, krk, stehná vonkajšie a vnútorné boky, paže, dolné a horné brucho, tukové vankúšiky na ramenách, rukách, kĺboch, chrbte, kolená ...miesta kde je neúmerne zhromaždený tuk.
Dĺžka zákroku: toto ošetrenie trvá cca 15 minút, avšak jeho doba sa môže predĺžiť a závisí podľa rozsahu zákroku a na aké miesto sa bude daná látka aplikovať.
Pokyny po zákroku: zákrok sa vykonáva ambulantne a nepatrí medzi operačné zákroky. Nie je potrebné dodržiavať žiadne špeciálne pokyny , či nariadenia.
Rekonvalescencia: zákrok si nevyžaduje žiadnu dobu rekonvalescencie, klient môže ísť hneď do práce a zaradiť sa do svojho bežného života .
Možné komplikácie:  miesto ošetrenia môže byť niekoľko dní (skúsenosti pacientov uvádzajú 3-5) začervenané,  najbližších  24-36 hodín opuchnuté a pálivé. Tento jav  je normálny.  Jemné pálenie je želaný efekt ošetrenia, ktorý symbolizuje, že sa tuky rozpúšťajú.   Po 3 dňoch problémy a prípadne malé komplikácie ustúpia.

Cenník

1 ampulka135,- € v závislosti od ošetrovanej plochy
Balík 5 ošetrní 575,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Otázky z poradne

Dobrý den chcel by som vedieť či vital injektor na osetrenie brucha pri regulacii tuku respektive tukovych vankusikov a co je na to vhodne lebo ja chcem stiahnuť niekolko % tuku keďže váhu mám v poriadku len tuku mam nejak naviac co sa mi nepaci a tak chcem podstupit niekolko osetreni ak je vital injektor mozne

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.