Lipolýza tukových usadenín

Injekčná aplikácia aktívnych látok, ktoré zrýchlia metabolizmus

Injekčná lipolýza odstraňuje tukové vankúšiky, ktorých sa neviete zbaviť cvičením.

Účinok injekčnej lipolýzy spočíva v aplikácii aktívnych látok, ktoré pôsobia na zrýchlenie metabolizmu mastných kyselín, aktivujú mikrocirkuláciu a majú drenážny a detoxikačný efekt. Táto metóda nespočíva v redukcii hmotnosti, ale zameriava sa práve na zmenu kontúr tela.

Efekt zákroku

Odstráni problémové a nežiadúce tukové vankúšiky na rôznych častiach tela. Tuk v tele sa odburáva prirodzenou cestou a ako ubúda, dochádza postupne k stiahnutiu pokožky. Dochádza k úprave kontúr jednotlivých partií tela. Tuk odbúraný touto metódou sa už naspať neukladá, samozrejme pokiaľ nedôjde k zásadnej zmene váhy. 

Pre koho je zákrok určený

Zákrok je určený pre klientov, ktorí potrebujú doformovať kontúry svojho tela a odbúrať tuk na miestach, kde sa postava ťažko formuje.  

Kontraindikácie

gravidita, laktácie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie , systémové ochorenia v akútnej fáze

Priebeh zákroku

Prípravok sa pomocou tenkej ihličky aplikuje priamo do tukových tkanív. Pred každou aplikáciou sa miesto vpichu dezinfikuje a množstvo aplikovanej látky závisí od rozsahu lokality a rozloženia tuku. 

Miesto aplikácie

Tvár, krk, stehná vonkajšie a vnútorné boky, paže, dolné a horné brucho, tukové vankúšiky na ramenách, rukách, kĺboch, chrbte, kolená. 

Dĺžka zákroku

Cca 15 minút, doba sa môže predĺžiť a závisí od rozsahu zákroku a na aké miesto sa bude látka aplikovať. 

Pokyny po zákroku

Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné dodržiavať žiadne špeciálne pokyny. 

Možné komplikácie

Miesto ošetrenia môže byť niekoľko dní začervenané, najbližších  24-36 hodín opuchnuté a pálivé. Tento jav je normálny. Jemné pálenie je želaný efekt ošetrenia, ktorý signalizuje, že sa tuky rozpúšťajú. Po 3 dňoch problémy a prípadne malé komplikácie ustúpia.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 ampulka135,- € v závislosti od ošetrovanej plochy
Balík 5 ošetrní 575,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.