Lipolýza tukových usadenín

Lipolýza - injekčná aplikácia aktívnych látok, ktoré pôsobia na zrýchlenie metabolizmu

Každý z nás má na tele miesta, ktoré odolávajú diétam, či pravidelnému cvičeniu. Ak sa práve na tom vašom držia tukové vankúšiky a naozaj nezaberá nič, injekčná lipolýza vám pomôže. Odstráni tukové bunky práve tam, kde to najviac potrebujete.

Ak ste schudli, ale aj napriek tomu máte pocit, že vaše kontúry nie sú ono a k dokonalým nohám vám chýbajú už len menšie vnútorné stehná, či útlejšia oblasť kolien, popr. na Vás spod trička vykúkajú nepekné muffinky na bokoch, smelo do toho.

Princíp účinku injekčnej lipolýzy spočíva v aplikácii aktívnych látok, ktoré pôsobia na zrýchlenie metabolizmu mastných kyselín, aktivujú mikrocirkuláciu a majú drenážny a detoxikačný efekt. Táto metóda  nespočíva v redukcii hmotnosti, ale zameriava sa práve na zmenu kontúr tela.

Efekt zákroku

Pomocou tohto ošetrenia sa odstraňujú problémové a nežiadúce tukové vankúšiky na rôznych častiach tela. Tuk v tele sa odburáva prirodzenou cestou a tým ako ubúda, dochádza postupne k stiahnutiu pokožky. Vzhľadom k tomu, že tuk ubúda postupne, pokožka má možnosť sa behom obdobia medzi jednotlivými ošetreniami postupne stiahnuť a zachováva si tak svoju pevnosť a elasticitu. Dochádza k úprave kontúr jednotlivých partií tela. Tuk odbúraný touto metódou sa už naspať neukladá, samozrejme pokiaľ nedôjde k zásadnej zmene váhy. 

Pre koho je zákrok určený

Zákrok je určený pre klientov, ktorí potrebujú doformovať kontúry svojho tela a odbúrať tuk na miestach, kde sa postava ťažko formuje.  

Kontraindikácie

gravidita, laktácie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie , systémové ochorenia v akútnej fáze

Priebeh zákroku

Prípravok sa pomocou tenkej ihličky aplikuje priamo do tukových tkanív. Pred každou aplikáciou sa miesto vpichu dezinfikuje a množstvo aplikovanej látky závisí od rozsahu lokality a rozloženia tuku. 

Miesto aplikácie

tvár, krk, stehná vonkajšie a vnútorné boky, paže, dolné a horné brucho, tukové vankúšiky na ramenách, rukách, kĺboch, chrbte, kolená ...miesta kde je neúmerne zhromaždený tuk. 

Dĺžka zákroku

 toto ošetrenie trvá cca 15 minút, avšak jeho doba sa môže predĺžiť a závisí podľa rozsahu zákroku a na aké miesto sa bude daná látka aplikovať. 

Pokyny po zákroku

zákrok sa vykonáva ambulantne a nepatrí medzi operačné zákroky. Nie je potrebné dodržiavať žiadne špeciálne pokyny , či nariadenia. 

Rekonvalescencia

zákrok si nevyžaduje žiadnu dobu rekonvalescencie, klient môže ísť hneď do práce a zaradiť sa do svojho bežného života. 

Možné komplikácie

miesto ošetrenia môže byť niekoľko dní (skúsenosti pacientov uvádzajú 3-5) začervenané,  najbližších  24-36 hodín opuchnuté a pálivé. Tento jav  je normálny.  Jemné pálenie je želaný efekt ošetrenia, ktorý symbolizuje, že sa tuky rozpúšťajú.   Po 3 dňoch problémy a prípadne malé komplikácie ustúpia.

Aktuálne akcie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 ampulka135,- € v závislosti od ošetrovanej plochy
Balík 5 ošetrní 575,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.