Liposukcia brucha

Je najčastejšou zo všetkých liposukcií nielen u žien, ale i u mužov.

Výhodou liposukcie je odstránenie nielen tukových buniek, ale aj spevnenie kože v danej oblasti.

Často ju vyhľadávajú aj ženy po tehotenstve, ktoré nevedia odstrániť nadbytočný tuk na bruchu. No niekedy sa tehotenstvom môžu rozostúpiť svaly dutiny brušnej, tzv. diastáza svalov, vtedy je nutná konzultácia s lekárom a zváženie následnej liposukcie, poprípade abdominoplastiky.

Ako to funguje

Pri liposukcii sa odsáva tuk v oblasti horného, aj dolného brucha. Nie je to pravidlom, pretože o počte oblastí rozhoduje pri konzultácii lekár. Klientky, ktoré rodili cisárskym rezom, mávajú v dolnej časti brucha horizontálne jazvu (pfannenstielský rez), nad ktorými vzniká vyklenutie tukového tkaniva. Liposukcia brucha môže túto deformitu veľmi dobre odstrániť s veľmi uspokojivým kozmetickým efektom. Pomocou malých vpichov sa napustí tumescenčná tekutina do oblasti brucha, ktorá znecitliví danú oblasť. Množstvo anestetika, a tým aj množstvo roztoku, je dané hmotnosťou pacienta. Zvyčajne chirurg umiestňuje vpichy do prirodzených záhybov, aby po zhojení boli čo najmenej viditeľné jazvičky.

Napustená oblasť bude mohutnejšia, belšia na pohľad. Rozpustením tukových buniek ultrazvukom, následným odsatím tuku podtlakom, pomocou prístroja VaserLipo vieme zlepšiť, modelovať a vyformovať kontúry Vášho tela. Liposukcia je vhodná vtedy, ak máte tukové zásoby v tzv. problémových partiách Vášho tela, ktoré sa nedajú odstrániť cvičením ani diétou. Dôležitým faktorom je uloženie tukového tkaniva na bruchu, lebo liposukciou možno úspešne odstrániť iba tuk uložený podkožne, nie však tuk uložený pod brušnou stenou, tj pod svalmi (intestinálny tuk).

Čo potom s previsajúcou kožou?

Výhodou liposukcie je odstránenie nielen tukových buniek, ale aj spevnenie kože v danej oblasti. Stretávame sa s množstvom dotazov na tému – „Čo potom s previsajúcou kožou?“. Mnohokrát býva prítomný " previs " kože tam, kde došlo k jej ochabnutiu. Napriek tomu aj v týchto prípadoch môže byť ultrazvuková VaserLipo metóda extrémne efektívna.

Nosením elastického prádla okamžite po zákroku a dodržaním správnych pokynov lekára počas rekonvalescencie, Vaša koža pekne prilnie k podkožiu. Hneď ako je to možné, je nutné odsávanú oblasť masírovať, aby výsledný efekt bol ešte krajší a aby ste sa vyhli nerovnostiam kože. Vtedy je možná konzultácia s lekárom a využitia iných invazívnych, aj neinvazívnych metód, ktoré Vám naša klinika ponúka. Veľmi výhodnou neinvazívnou terapiou je ošetrenie daných oblastí prístrojom COAX Med, ktorý pomocou ultrazvuku nahrieva masírovaním danú oblasť a tým podporuje tvorbu kolagénu. Výsledkom je pekná natiahnutá koža. Metóda sa aplikuje v pravidelných cykloch.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Pred a po

VIAC FOTO

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena zákrokuod 1.080,- €(v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo)

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.