Liposukcia vnútorných a vonkajších stehien

Liposukcia je veľmi vhodnou metódou na odstránenie nepríjemného trenia stehien alebo metódou ako zvýrazniť štíhlu líniu nôh. Práve liposukcia VASER Lipo® predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva. Metóda Vaser HiDef zároveñ dokáže vytvarovať telo a vydefinovať svaly.

Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarovené telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom tejto ultrazvukovej liposukcie je pevné, štíhle a krásne tvarované telo. Dôkazom kvality a výhod metódy VASER Lipo® je jej schválenie americkou inštitúciou FDA. Podľa skúseností odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky okamžite viditeľné, pacienti si chvália najmä krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť, zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou.

Výhody:

- najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda
 liposukcie modernej chirurgie

- spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti

- poskytuje možnosť odsatia viacerých oblastí naraz

- vďaka špeciálnej technológii je možný transfer nepoškodených tukových buniek do iných oblastí tela

- vykonáva sa v lokálnej anestézii

- inovatívna a šetrná metóda výrazne skracuje rekonvalescencie

Cena za zákrok

Cena za odsatie jednej oblasti - od 980,- € (v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo).

Cena sa stanovuje presne až na konzultácii kvôli viacerým faktorom: náročnosť operácie kvôli množstvu tuku, percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti, náročnosť operovania v danej oblasti.

Všeobecne sa dá vychádzať z informácie, že cena za jednu oblasť - napr. obidve vnútorné stehná je 980, - €

Špeciálne upravované ceny sú v prípade drobných korekcií, ako sú kolená či paže na štíhlych ženách, ktoré potrebujú len vytvarovať postavu. 
No v takom prípade je nutná konzultácia s plastickým chirurgom.

Pred zákrokom

Konkrétne detaily zákroku by sme Vám odporučili si dohodnúť na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám v rámci konzultácie navrhne najoptimálnešií priebeh zákroku. Upresní Vám postup v daných lokalitách a zároveň Vám vyráta presnú sumu zákroku na základe množstva lokalít a náročnosti zákroku. Ak sa na výkone priamo pri konzultácii dohodnete, môžete si dojednať termín a so setričkou vybrať a objednať vhodné pooperačné prádlo. V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk, alebo použite našu online PORADŇU na webovej stránke.

Ako prebieha zákrok

Liposukcia sa vykonáva v lokálnej anestézii, čo umožňuje meniť polohu tela klientky počas zákroku. Pri liposukcii lekár používa kanyly s tenkým priemerom. Pri vonkajších alebo vnútorných stehnách stačia dve ranky. Nie je nutnosť odsatia veľkého množstva tuku, veľmi dôležitá je precízna práca operatéra, ktorý veľmi dbá o to, aby výsledný efekt bol čo najviac symetrický. Po operácii je vhodné prvých 24 hodín podložiť dolné končatiny pod 25°uhlom. Zmiernime bolestivosť a opuchy.

Bielizeň a prezúvky k liposukcii sú pripravené na klinike. Všetky lieky, ktoré pravidelne užívate si vezmite so sebou na zákrok. Výhodné je zaobstarať si domov na matrac nepriepustnú podložku, aby nedošlo k jej znečisteniu tekutinami vytekajúcimi z operačných raniek.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Pred a po

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena zákrokuod 980,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.