Lymfodrenážna masáž tváre pomocou GUA SHA

Lymfodrenážná masáž tváre je špeciálna hmatová technika, ktorá je zameraná na lymfatický systém kože a podkožia.

Ide o odlišnú techniku oproti klasickej masáži, ktorá pôsobí na hlboké svalové vrstvy tváre. Vykonávame ju pomocou tradičnej čínskej holistickej pomôcky Gua sha, ktorou presne definovanými ťahmi a tlakom pôsobíme na tvár. Dochádza tak k rozšíreniu krvných kapilár a zrýchleniu látkovej výmeny medzi bunkou, krvným obehom a lymfou.

S Gua sha masírujeme tvár, hlavu aj uši. Naša špecialistka Adel Voráčková sa školila v jedinej škole Tradičnej čínskej medicíny v Prahe, podľa prof. Zhang Yiuqin z Číny. Jej bohatej skúsenosti a prax sú zárukou, že ak potrebujete efektívne a rýchlo odstrániť opuchy očí alebo celej tváre, ste v správnych rukách. Výsledkom je krásne vykontúrovaná tvár, čo je spôsobené jedinečnou technikou na rozprúdenie lymfy a odvedenie vody z tváre.

Benefity

Eliminovanie vrások, zmiernenie tenzie svalov tváre, zlepšenie kapilárneho systému a prekrvenie tváre, eliminovanie opuchov nad a pod očami, celkového opuchu tváre, tonizácia farebného tónu pleti.

Priebeh ošetrenia

Odlíčenie čistiacim gélom alebo mliekom (podľa typu pleti alebo preferencie klienta).

Masáž s Gua sha s bambuckým maslom. Masírujeme hlavu aj uši. Ak si prajete túto časť vynechať, oznámte to na recepcii pred ošetrením.

Aplikácia séra a krému.

Dĺžka ošetrenia je približne 60 minút. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame opakovať štyrikrát v týždenných intervaloch.

Kontraindikácie

Zápalové akné, rosacea, perorálna dermatitida, nadmerné čerstvé opálenie, vysoký krvný tlak, vírusová alebo bakteriálna infekcia, poranenie a tržné rany na tvári, prvý trimester tehotenstva, niťový lifting. 

Tento zákrok vykonáva

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy