Medicínske chemické peelingy

Účinný povrchový chemický peeling zlepšuje pigmentácie, akné, zmenšuje póry a vyhladzuje jemné vrásky. Ošetruje sa pokožka na tvári okrem očných viečok, ale aj hrudník, chrbát, dekolt, krk, ruky a chodidlá.

Typy chemických peelingov:

Omladzujúci chemický peel

Exfoliácia (olupovanie) povrchových vrstiev stimuluje obnovu buniek a rovnomernosť pigmentu pre zlepšenie jasu pleti a zníženie hyperpigmentácie. Stimulácia hlbokej kožnej matrix pomáha proti starnutiu pleti – zlepšuje jej textúru vrátane zníženia počtu a hĺbky jemných liniek a vrások.

Odporúča sa séria 4 omladzujúcich chemických peelingov.

Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci a upokojujúci pleťový krém.

 

 

Vrstvený peel proti akné u dospievajúcich

Chemický peeling pomocou AHA kyselín (ideálne kombinácia kyseliny glykolovej, mandľovej a citrónovej) je vhodný pre adolescentov. Chemický peeling s obsahom kyseliny glykolovej olupuje povrch kože, čím pomáha čistiť póry a zanecháva hladkú pokožku. Chemické peelingy s obsahom AHA kyselín znižujú pozápalovú hyperpigmentáciu. Kombinácia kyseliny glykolovej s mandľovou a citrónovou je vhodná pre pacientov s mastnou pleťou a so sklonmi k nedokonalostiam či akné.

Odporúča sa séria 6 vrstvených chemických peelingov. 

Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci a upokojujúci krém.

 

 

Vrstvený peel proti akné u dospelých

Chemický peeling s použitím kyseliny glykolovej bojuje proti starnutiu pleti i proti výskytu akné. Olupuje povrch kože, čím čistí póry a zanecháva pleť hladšiu. Chemické peelingy s obsahom AHA kyselín znížujú pozápalovú hyperpigmentáciu a vyhladzujú jemné vrásky. Cielený čistiaci peeling obsahuje kyselinu mandľovú, ktorá priaznivo pôsobí na pleť pacientov s akné.

Odporúča sa séria 3 omladzujúcich chemických peelingov s obsahom kyseliny glykolovej.

Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci a upokojujúci krém.

 

 

Vrstvený peel proti hyperpigmentáciám

Okrem exfoliácie a zvýšenej obnovy buniek môžu alfa hydroxykyseliny (hlavne kyselina glykolová a citrónová) znižovať vzhľad nepravidelnej hyperpigmentácie, pôsobia proti starnutiu pleti a obnovujú jej textúru.

Odporúča sa séria 3 vrstvených chemických peelingov.

Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci a upokojujúci krém.

 

Chemický peel proti pigmentáciám

Na dôkladne odlíčenú pleť nanesieme aktívny peel proti pigmentáciám, ktorého dôležitou zložkou je stabilizovaný vitamín C. Pôsobí ako silný antioxidant, chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi, eliminuje pigmentové škvrny a vyrovnáva tón pleti. Koncentrované sérum ďalej pôsobí liftingovo a chráni pleť pred UV žiarením. Následne na pleť ultrazvukovou špachtľou aplikujeme koncentrovanú ampulku Envy Therapy a na záver si oddýchnete počas pôsobenia masky, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu a celkovo prispieva k regenerácii buniek. 

Ošetrenie trvá 60 min. 

Podľa stavu pleti odporúčame opakovať aspoň trikrát.

Chemický peel proti akné

Na dôkladne odlíčenú pleť nanesieme aktívny peel proti akné. Pomáha vyčistiť a osviežiť pokožku tváre, odstrániť odumreté bunky. Vďaka svojim protizápalovým účinkom zlepšuje prácu mazových žliaz, znižuje hromadenie kožného mazu a obmedzuje tvorenie zápalových procesov. Ďalej aktivuje tvorbu buniek a nových kolagénových a elastínových vlákien. V dôsledku toho sa pokožka obnovuje, stáva sa pružnejšou, vrásky sú vyhladené. Následne na tvár a dekolt aplikujeme masku, aby sa pleť upokojila a rozžiarila. 

Ošetrenie trvá 30 min. 

Podľa stavu pleti odporúčame opakovať aspoň trikrát.

Peel ultra soft skin

 

Novinka v našej ponuke chemických peelov, ktorý môžete absolvovať na klinike v Prahe. 

Je vynikajúci pre mdlú pokožku, ktorá potrebuje zjednotenie farebného tónu a celkové rozžiarenie. Aplikuje sa na tvár, krk a dekolt. Klient si ho môže dopriať aj na citlivú pokožku chrbtov rúk. Pred nanesením unikátneho peelingu s kyselinou mandľovou pokožku dôkladne odlíčime a vyčistíme a po pôsobení peelu procedúru doplníme o záverečnú starostlivosť vrátane našej jedinečnej hydrogélovej masky na tvár. Procedúra je vhodná aj pre citlivú pokožku, ktorá je po nej skvele hydratovaná, vyhladená a žiarivá. 

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy