Medicínsky chemický peeling

Neostrata® ProSystem Peels je vysoko účinný, povrchový chemický peeling určený výhradne na použitie lekárom špecialistom v ordinácii. Po ošetreniach s produktmi Neostrata sa dá pozorovať výraznejšie zlepšenie u nepravidelností pokožky, pigmentácií, akné, zmenšovanie pórov a hlavne vyhladenie jemných vrások. Výsledkom je hladšia, zdravšia, mladistvo vyzerajúca, rozžiarená pleť. Ošetruje sa hlavne pokožka na tvári, ale aj ďalšie časti tela, ako je hrudník, chrbát, dekolt, krk, ruky a chodidlá (okrem očných viečok).

Omladzujúci chemický peeling pomáha proti starnutiu pleti

Kyselina glykolová má dobré dokumentované prínosy proti starnutiu pleti naprieč všetkými vrstvami kože. Exfoliácia (olupovanie) povrchových vrstiev stimuluje obnovu buniek a rovnomernosť pigmentu pre zlepšenie jasu pleti a zníženie hyperpigmentácie. Stimulácia hlbokej kožnej matrix pomáha proti starnutiu pleti – zlepšuje jej textúru vrátane zníženia počtu a hĺbky jemných liniek a vrások.

PROCEDÚRA:
Odporúča sa séria 4 omladzujúcich chemických peelingov s obsahom kyseliny glykolovej Rejuvenating peel (1× Rejuvenating peel č.2: 35%, 1× Rejuvenating peel č.3: 50%, 2× Rejuvenating peel č.4: 70%).

PO PROCEDÚRE:

Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci krém NeoStrata® RESTORE Bionic Face Cream. Zároveň odporúčame použiť účinnú fotoprotekciu NeoStrata® TARGETED Sheer Physical Protection SPF 50.

PRODUKTY DOMÁCEJ STAROSTLIVOSTI:

 • čistiaca pena NeoStrata® SKIN ACTIVE Exfoliating Wash
 • denný krém NeoStrata® SKIN ACTIVE Matrix Support SPF 30
 • nočný krém NeoStrata® SKIN ACTIVE Cellular Restoration
 • očný krém NeoStrata® SKIN ACTIVE Intensive Eye Therapy

Vrstvený peeling pomáha pri ošetrení akné u dospievajúcich 

Chemický peeling pomocou AHA kyselín (ideálne kombinácia kyseliny glykolovej, mandľovej a citrónovej) je rýchly a ľahko uskutočniteľný typ ošetrenia u dospievajúcej populácie. Chemický peeling s obsahom kyseliny glykolovej (Rejuvenating peel) olupuje povrch kože, čím pomáha čistiť póry a zanecháva hladkú pokožku. Chemické peelingy s obsahom AHA kyselín taktiež pomáhajú znižovať výskyt pozápalovej hyperpigmentácie. Kombinácia kyseliny glykolovej s mandľovou a citrónovou (Clarifying peel) je obzvlášt vhodná pre pacientov s mastnou pleťou a so sklonmi k nedokonalostiam či akné.

PROCEDÚRA:

Odporúča sa séria 6 vrstvených chemických peelingov: 6× čistiaci peeling Clarifying peel (20% kyselina mandľová+ 10% kyselina citrónová vrstvená spolu s Rejuvenating peel s obsahom kyseliny glykolovej).

(2× Rejuvenating peel č.1: 20%, 2× Rejuvenating peel č.3: 50%, 2× Rejuvenating peel č.4: 70%).

PO PROCEDÚRE:

Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci krém NeoStrata® RESTORE Bionic Face Cream. Zároveň odporúčame použiť účinnú fotoprotekciu NeoStrata®TARGETED Sheer Physical Protection SPF 50.

PRODUKTY DOMÁCEJ STAROSTLIVOSTI:

 • čistiaci gél NeoStrata® RESTORE Facial Cleanser
 • jemné zvláčňujúce mlieko NeoStrata® RESTORE Bionic Lotion
 • silný a účinný zvláčňujúci krém na omladenie pleti NeoStrata® TARGETED Renewal Cream

Vrstvený peeling pomáha pri ošetrení akné u dospelých

Chemický peeling s použitím kyseliny glykolovej (zo skupiny AHA kyselín) Rejuvenating Peel môže pomôct v boji proti starnutiu pleti i proti výskytu akné. Olupuje povrch kože, čím pomáha čistit póry a zanecháva pleť hladšiu. Chemické peelingy s obsahom AHA kyselín tak pomáhajú znížiť pozápalovú hyperpigmentáciu a vytvoriť kožný matrix na zníženie jemných vrások a vrások hlbších. Cielený čistiaci peeling Clarifying Peel pri pleti s tendenciou k masteniu/akné obsahuje kyselinu mandľovú, ktorá pôsobí na pleť pacientov s akné bohatou na maz.

PROCEDÚRA:

Odporúča sa séria 3 omladzujúcich chemických peelingov s obsahom kyseliny glykolovej (2× omladzujúci chemický peeling Rejuvenating Peel č. 1: 20% kyselina glykolová (pH 1,6); 1× omladzujúci chemický peeling Rejuvenating Peel č. 2: 35% kyselina glykolová (pH 1,3).

PO PROCEDÚRE:

Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci krém NeoStrata® RESTORE Bionic Face Cream. Zároveň odporúčame použiť účinnú fotoprotekciu NeoStrata® TARGETED Sheer Physical Protection SPF 50.

PRODUKTY DOMÁCEJ STAROSTLIVOSTI:

 • čistiaca pena NeoStrata® SKIN ACTIVE Exfoliating Was
 • denný krém s ochranným faktorom NeoStrata® SKIN ACTIVE Matrix Support SPF 30
 • nočný krém NeoStrata®SKIN ACTIVE Cellular Restoration

Vrstvený peeling pomáha pri riešení hyperpigmentácií

Okrem exfoliácie a zvýšenej obnovy buniek môžu alfa hydroxykyseliny (hlavne kyselina glykolová a citrónová) znižovať vzhľad nepravidelnej hyperpigmentácie a taktiež pôsobia proti starnutiu pleti a obnovujú jej textúru.

PROCEDÚRA:
Séria 3 vrstvených chemických peelingov: 3× rozjasňujúci peeling Brightening peel 30% kyselina citrónová vrstvený spolu s Rejuvenating peel s obsahom kyseliny glykolovej (3× Rejuvenating peel č.2: 35%).

PO PROCEDÚRE:
Hneď po ošetrení odporúčame aplikovať zvláčňujúci krém NeoStrata® RESTORE Bionic Face Cream. Zároveň odporúčame použiť účinnú fotoprotekciu NeoStrata® TARGETED Sheer Physical Protection SPF 50. 

PRODUKTY DOMÁCEJ STAROSTLIVOSTI:

 • čistiaci penivý gél NeoStrata® REFINE Clarifying Cleanser
 • jemné zvláčňujúce nemastné lotion NeoStrata® REFINE Sheer Hydration SPF 35 
 • ošetrujúci roztok k vyčisteniu pórov NeoStrata® REFINE Oily Skin Solution 

 

 

Cenník

Chemický peeling- omladzujúci (1 vrstva 20%/35% kys. glyk)20,-€
Chemický peeling- omladzujúci (1 vrstva 50% /70% kys. glyk.)30,-€
Chemický peeling - ošetrenie akné 39,-€
Chemický peeling - ošetrenie hyperpigmentacií39,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.