Morpheus8 by InMode

Najúčinnejšia mikroihličková rádiofrekvencia na omladenie pleti

Morpheus8 je mikroihličkový prístroj, ktorý využíva rádiofrekvenčnú energiu na remodeláciu a kontúrovanie tváre, krku, dekoltu a problémových partií tela prostredníctvom subdermálnej tukovej remodelácie. RF energia kontrolovane zahrieva hlboké vrstvy pokožky, aby sa revitalizoval kolagén. Toto ošetrenie pomáha zlepšiť pleť a textúru pre žiarivejší a mladistvejší vzhľad.

Čo je Morpheus8?

Prístroj kombinuje mikroihličkovanie s rádiofrekvenčnou technológiou pre frakčný resurfacing a stimuluje tak produkciu kolagénu. Poskytuje najhlbšie dostupné frakčné ošetrenie a preniká do podkožného tkaniva až do hĺbky 8 mm. V hlbších vrstvách pokožky sa stavebné kamene reorganizujú v prirodzenom procese starnutia. Dochádza k malému až žiadnemu poškodeniu dermy a tento postup poskytuje mimoriadne jednotný a efektný účinok. Procedúra je mierne invazívna.

Rozdiely medzi Morpheus8 a Ultherapiou?

Morpheus8 aj Ultherapy sú neinvazívne kontúrovacie procedúry, rozdiely sú najmä v ich výkone, pretože využívajú odlišné typy technológií.

Morpheus8 je mikroihličkovanie a jednotlivé ihly dodávajú rádiofrekvenčnú energiu hlboko do pokožky. Ulterapia využíva sústredené ultrazvukové vlny na stimuláciu produkcie kolagénu a elastínu. Na rozdiel od Morpheus8 nie je koža pri Ulterapii penetrovaná, namiesto toho sa na ošetrovanú oblasť umiestni ultrazvukový prístroj a ultrazvukové vlny potom prenikajú hlboko do pokožky. Výhodou Morpheus8 proti Uterapii je, že zároveň rieši aj resurfacing tváre alebo ošetrovanej oblasti.  

Miesto ošetrenia

Morpheus8 možno použiť na všetky oblasti, ktoré budú profitovať zo subdermálnej obnovy. Na ošetrenie sú najvhodnejšie oblasti tváre, krku a dekoltu, na ktorých sa tvoria vrásky, dochádza k zmene pigmentácie alebo sú na nich jazvy po akné. Ďalej oblasti vnútorných stehien, zadku, okolie pupka a brucha, oblasť nad lakťami a oblasť kolien.

Opakovanie zákroku

Procedúru je najvhodnejšie opakovať 1-3 krát. Výsledky sú viditeľné v priebehu niekoľkých dní, ale najvýraznejšie sa dostavia zvyčajne po troch týždňoch. Zlepšenia pokračujú až tri mesiace po liečbe.

Pre koho je Morpheus8 určený?

Výhodou farboslepej technológie Morpheus8 je, že ju možno použiť na všetky typy pleti. Jedinečné vlastnosti umožňujú ošetrenie aj tmavších tónov s malým rizikom pozápalovej hyperpigmentácie, ktorá je bežná pri iných metódach resurfacingu.

Pokyny po zákroku

Niekoľko dní po liečbe môže byť pleť mierne začervenaná a môžu sa na nej v miestach vpichov vytvoriť malé modriny alebo vystúpené mikro-chrasty. Zvyčajne sa pokožka podľa lokality upokojí od troch do štrnástich dní od zákroku. Ošetrovanú oblasť hydratujte a vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu. Odporúčame tiež dlhodobé a pravidelné používanie širokospektrálného opaľovacieho krému.

Ošetrované oblasti

  • Tvár.
  • Tvár a krk.
  • Tvár, krk, dekolt.
  • Problémové oblasti na tele.

Morpheus8 a slnečné obdobie?

Procedúru odporúčame v neslnečnom období, pretože u predisponovaných klientov môže vzniknúť hyperpigmentácia. 

V prípade, že sa rozhodnete absolvovať Morpheus8 v slnečnom období, je dôležité, aby ste sa vyhýbali priamemu slnku, extrémnemu teplu a mrazu a používali vysoký ochranný faktor SPF.Morpheus8 by InMode

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy