Niťový lifting

Niťový lifting je zákrok vhodný na vypnutie ochabnutých kontúr tváre, pri ktorom sa využívajú špeciálne nite z bio- kompatibilného materiálu, ktoré nevyvolávajú žiadne nežiadúce reakcie.

Nite sú vhodné aj pre alergikov. Na niťový lifting využívame rôzne typy nití a sú určené podľa individuálnych potrieb klienta. O vhodnosti zavedenia nití, či zvolenia jednotlivého zákroku rozhoduje lekár na základe konzultácie a problému klienta. Niťový lifting ponúka maximálny a dlhotrvajúci efekt vypnutia pokožky pomocou nití. Nite využívame na úpravu poklesnutých častí tváre ako napr. - poklesnuté obočie - nazo-labiálne a nazomentálne záhyby - pokles líc, podbradku - pokles kože okolo dolnej čeľuste - vrodený pokles lícnych oblastí
Na našej klinike vykonávame 3 typy niťového liftingu:
- APLIKÁCIA MEZONITÍ
- SOFT LIFT
- NIŤOVÝ LIFTING

APLIKÁCIA MEZONITÍ

Mezonite majú dlhotrvajúci efekt vypnutia povrchovej pokožky. Je to mini invazívna metóda, ktorá využíva mezonite, teda krátke nite vo forme špirálky. Aplikujú sa do povrchových vrstiev kože a ich hlavnou úlohou je spevniť kožu. Vďaka týmto nitiam dokážeme dosiahnuť nielen vypnutie časti tváre, ale aj vyplnenie niekoľkých vrások súčasne a aktivovať pleťový kolagén. Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti aplikovanej oblasti. Vlákna sú do pokožky aplikované pozdĺž vrások, čím sa vrásky ľahšie vyplnia novo vytvoreným kolagénom. Tvár získava nový príjemný a kompatibilný vzhľad.

KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený nielen vekom, ale aj zlým životným štýlom alebo genetikou.

PRIEBEH ZÁKROKU: Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne podľa schémy zavádzajú do podkožia jemné ihly, na ktorých sú navinuté rôzne typy nití. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je bolestivý minimálne. Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup - rastie niekoľko mesiacov.
 
REKONVALESCENCIA : Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu - 2-3 dni. Ideálne je zákrok uskutočniť pred víkendom.
 

SOFT LIFT

Tento zákrok sa vykonáva pomocou špeciálnych kanylových nití. Sú to pevné nite, ktoré sa zavádzajú pomocou kanyly do oblasti, ktorá začína padať teda hlavne oblasť líčok alebo sánky. Sú vynikajúco kombinovateľné s kyselinou hyalurónovou alebo s aplikáciou mezonití a touto kombináciou sa dosahujú krásne výsledky. Pleť je vypnutá, vyplnená. Pôsobí sviežo a mladistvo. Po tomto type niťového liftingu nie je nutné nosiť žiadne podporné masky a klientka sa môže druhý deň zaradiť do bežného pracovného života. 
 
KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený nielen vekom, ale aj zlým životným štýlom alebo genetikou.

PRIEBEH ZÁKROKU: Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne sa zavádzajú do podkožia kanyly, vďaka ktorým sa aplikujú nite. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je bolestivý minimálne, vďaka použitiu lokálneho anestetika.  Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup - rastie niekoľko mesiacov.

REKONVALESCENCIA : Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si nevyžaduje žiadne nosenie podporných masiek, alebo čeleniek. Klientka sa môže druhý deň zaradiť do bežného pracovného života. Niektoré časti tváre sú len jemne podlepené špeciálnym leukoplastom, ktorý sa využíva na danú techniku.  Ideálne je zákrok uskutočniť pred víkendom.

NIŤOVÝ FACELIFT

Vykonáva sa pomocou dvoch typov liftingových nití a to Silhouette a Aptos.
Sú to plne vstrebateľné nite, ktoré patria medzi svetový trend aplikácií nití. Nite značky Aptos boli už 4x po sebe ocenené ako najlepšie nite. 


Niťový lifting by sme mohli označiť aj ako lifting storočia, ktorý ponúka mužom aj ženám preformovanú tvár, obnovený objem bez použitia skalpela a mini invazívnym spôsobom.
Predstavuje stav umenia zavesenia nití a mimoriadne pravdivú technologickú inováciu, ktorá otvára novú éru v oblasti estetickej medicíny. Táto technika nezanecháva jazvy a môže byť úspešne použitá na všetky oblasti tváre a krku, čo vedie k čerstvejšiemu a mladistvejšiemu vzhľadu. Doba zotavenia je minimálna a pacient sa môže rýchlo vrátiť do svojho spoločenského života. Niťový facelift ponúka kombináciu dvoch efektov: liftingu a regenerácie


Efekt liftingu je okamžitý a diskrétny, pretože je výsledkom stláčania tkaniva a zvyšovania pokožky v momente implantovania nití. Po aplikovaní nití, lekár vytvorí mierny tlak na ošetrovanú oblasť. Lekár týmto spôsobom pretvaruje povrch pokožky a robí ju viditeľne hladšou.
Regeneračný účinok je postupný: hlavná zložka Silhouette nití je kyselina poly-mliečna (PLLA) ,teda známy polymér, ktorý sa používa už mnoho rokov v mnohých biomedicínskych a farmaceutických aplikáciách: šijacie nite, ortopedické čapy, tyče, skrutky a klince na zlomeniny. Takéto aplikácie mohli byť vyvinuté hlavne vďaka faktu, že tento polymér je obzvlášť bio-kompatibilný s ľuďmi a tiež úplne bio-odbúrateľný.Vstrebávaním sa, pôsobí poly-mliečna kyselina v hlbších vrstvách pokožky a stimuluje telo tak, že produkuje vlastný kolagén. Takýto krok, ktorý pokračuje v priebehu času, pomáha zvyšovať objem ovisnutých oblastí a obnovuje súmernosť tváre.

 
KOMU JE ZÁKROK URČENÝ: Táto metóda je odporúčaná mužom a ženám od 30 rokov, ktorí sa snažia pre účinný boj s príznakmi starnutia a neprajú si podstúpiť žiadnu ťažkú a invazívnu liečbu, ale hľadajú skutočné a prirodzene vyzerajúce výsledky.

PRIEBEH ZÁKROKU : Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, ktorý sa vykonáva pri lokálnom  znecitlivení. Nite sa zavádzajú cez malý otvor, ktorý sa urobí ihlou a podľa potreby sa tieto 3D nite zavádzajú na každú stranu.

REKONVALESCENCIA : Môžu sa objaviť modriny, mierny opuch, či drobné priehlbiny alebo hrčky na koži, ktoré zmiznú počas jedného týždňa. Pri správnom zavedení nití je efekt viditeľný okamžite a počas prvých dvoch týždňov sa zlepšuje. 

MÁRIA - KEĎ PLEŤ CESTUJE V ČASE

Niťový lifting

Pred a po

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Art lift- cena v závislosti od druhu niteod 400,- € až 500,-€
Siluets nite- cena v závislosti od druhu a počtu nitíod 1 000,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.