Niťový lifting

Dokonalé vypnutie strednej časti líc pomocou nití

Revolučná mini invazívna metóda faceliftingu, vychádzajúca z niťového liftingu, ktorá za pomoci použitia špeciálne upravených mezonití indikovaných pre oblasť líc, pozdvihne strednú časť tváre - smerom od kútikov úst k lícnym kostiam.

Aplikovaním mezonití sa dosiahne v oblasti líc a tváre dlhotrvajúci efekt napnutia pokožky a vydefinovania lícnych kostí bez pridania objemu. Do pokožky líc sa aplikujú absorbovateľné vlákna, ktoré okrem vypnutia pokožky zároveň aktivujú produkciu kolagénu. Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti aplikovanej oblasti. Tvár získava nový, svieži a mladistvejší vzhľad.

Komu je zákrok určený?

Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený vekom, zlým životným štýlom alebo genetikou.

Ako prebieha zákrok?

Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne podľa schémy zavádzajú do podkožia jemné ihly, na ktorých sú navinuté rôzne typy nití s dĺžkou 30 až 90 mm. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je bolestivý minimálne. Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup - rastie niekoľko mesiacov.

Zákrok je vhodné kombinovať s aplikáciou kyseliny hyalurónovej (pridá objem), Ultherapiou alebo Mezoliftom. Čoraz viac klientok však niťový lifting vyhľadáva ako samostatný zákrok.

Na rozdiel od iných metód tvarovania kože je niťový lifting krátkodobá procedúra a netrvá dlhšie ako 30 minút.

Rekonvalescencia

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 2-3 dni. Ideálne je zákrok uskutočniť pred víkendom.

HAPPY LIFT nite

Pri niťovom lifitngu sa použivajú špeciálne mezonite z biokompatibilného materiálu, ktorý nevyvoláva nežiaduce reakcie. Nite sú tak vhodné aj pre alergikov. Po zavedení mezonite do podkožia sa niť úplne vstrebe do 180 dní. Na mieste pôvodného zavedenia sa tvorí jemné spojivové tkanivo, ktoré tým poskytuje dlhodobý liftingový účinok. Typy nití: hladké vlákno, špirálový (tornádo) závit, skrutkovitý závit, zúbkovitý závit.

Inovatívna metóda tvarovania tváre k nám prišla z Juhovýchodnej Ázie, kde majú ženy tradične jemnú a veľmi tenkú pokožku. V minulosti sa na vypnutie tváre používali zlaté a platinové nite a tzv. Aptos nite. Tie mali množstvo nevýhod: presvitanie a "vycestovanie nití". Ďalším vedľajším efektom bol pocit pnutia a ich nevstrebateľnosť. Pri komplikáciách sa nite museli odstrániť chirurgicky.

MÁRIA - KEĎ PLEŤ CESTUJE V ČASE

Niťový lifting

Pred a po

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Art lift- cena v závislosti od druhu niteod 400,- € až 500,-€
Siluets nite- cena v závislosti od druhu a počtu nitíod 1 000,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.