Niťový mezolifting

Mezonite

Maximálny a dlhotrvajúci efekt vypnutia pokožky pomocou nití. Niťový lifting - revolučná mini invazívna metóda za pomoci použitia mezonití. Aplikovaním mezonití sa dosiahne v oblasti tváre dlhotrvajúci efekt napnutia pokožky. Do pokožky sa aplikuje sieť absorbovateľných vlákien, ktoré aktivujú pleťový kolagén.

Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti aplikovanej oblasti. Vlákna sú do pokožky aplikované pozdĺž vrások, čím sa vrásky ľahšie vyplnia novo vytvoreným kolagénom. Tvár získava nový, príjemný a kompatibilný vzhľad.

Komu je zákrok určený?

Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, kedy je pokles kože na tvári spôsobený vekom, zlým životným štýlom alebo genetikou.

Oblasti aplikácie

• poklesnuté obočie
• niektoré typy čelných vrások
• nazo-labiálne a nazomentálne záhyby
• pokles líc, podbradku
• pokles kože okolo dolnej čeľuste
• vrodený pokles lícnych oblastí

Prebieh zákroku

Neinvazívny ambulantný zákrok sa vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne podľa schémy zavádzajú do podkožia jemné ihly, na ktorých sú navinuté rôzne typy nití s dĺžkou 30 až 90 mm. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je len minimálne bolestivý. Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup: rastie niekoľko mesiacov.

Zákrok je vhodné kombinovať s aplikáciou kyseliny hyalurónovej, ktorá pridá objem, ultheraterapiou alebo mezoliftom. Čoraz viac klientok však niťový lifting vyhľadáva ako samostatný zákrok.

Na rozdiel od iných metód tvarovania kože je niťový lifting krátkodobá procedúra a netrvá dlhšie ako 30 minút.

 

Niťový lifting APTOS

Aptos je unikátne prepojenie liftingových nití a spôsobu ich zavedenia. Neinvazívna metóda vracia pokožke jej prirodzene napnutý vzhľad, napomáha tvorbe kolagénu a spomaľuje príznaky stárnutia. Nite Aptos sú plne vstrebateľné, výsledok je okamžite viditeľný a vydrží 1,5 roka, u niektorých klientov až 2 roky. Liftujúce nite Aptos sa zavádzajú do tukovej vrstvy, nie do podkožia a to zabraňuje tomu, aby nite presvitali, alebo boli hmatateľné cez pokožku. 

 

Rekonvalescencia

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu: 2-3 dni. Ideálne je zákrok podstúpiť pred víkendom.

 

Čo sú mezonite?

 

Pri niťovom lifitngu sa použivajú špeciálne mezonite z biokompatibilného materiálu, ktoré nevyvolávajú nežiadúce reakcie. Sú vhodné aj pre alergikov. Na mieste pôvodného zavedenia sa tvorí jemné spojivové tkanivo, ktoré poskytuje dlhodobý liftingový účinok. Typy nití: hladké vlákno, špirálový (tornádo) závit, skrutkovitý závit, zúbkovitý závit.

Niťový lifting APTOS

APTOS sú plne vstrebateľné a už po ich zavedení dochádza k obnove kolagénu a zvýšenej mikrocirkulácii. Pokožka je po procedúre okamžite vypnutejšia, lesklejšia a celkovo mladistvejšia.

Pri zákroku sa využívajú špeciálne navrhnuté nite s viacsmernými háčikmi. Tkanivo sa vďaka nim dobre prichytí a vytvorí silnejšie a rovnomernejšie napätie pri držaní mäkkých tkanív. Nite sa zavádzajú pomocou atraumatickej kanyly, ktorá zabraňuje zbytočnému krvácaniu a opuchu po procedúre. Každý lekár, ktorý aplikuje niťový lifting Aptos musí absolvovať kurz, kde sa naučí správne zavádzanie nití a techniky pre najlepší výsledok spevnenia, liftingu a omladenia pokožky.

 

Pôvod niťového liftingu

Inovatívna metóda tvarovania tváre vznikla v juhovýchodnej Ázii, kde majú ženy tradične jemnú a veľmi tenkú pokožku. V minulosti sa na vypnutie tváre používali zlaté a platinové nite. Tie mali množstvo nevýhod: presvitanie a "vycestovanie nití". Ďalším vedľajším efektom bol pocit pnutia a ich nevstrebateľnosť. Pri komplikáciách sa nite museli odstrániť chirurgicky.

 

Počet nití a cena

Výber počtu a typu nití je individuálny pre každého klienta, v závislosti od typu tváre a miery prejavov starnutia. Presný počet a typ nití odporučí lekár po osobnej konzultácii.

Niťový lifting

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Niťový lifting v závislosti od typu a počtu nití od 15.- € - do 250. až 520.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.