Niťový mezolifting (mezonite)

Maximálny a dlhotrvajúci efekt vypnutia pokožky pomocou nití

Niťový lifting - revolučná mini invazívna metóda za pomoci použitia mezonití. Aplikovaním mezonití sa dosiahne v oblasti tváre dlhotrvajúci efekt napnutia pokožky. Do pokožky sa aplikuje sieť absorbovateľných vlákien, ktoré aktivujú pleťový kolagén. Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti aplikovanej oblasti. Vlákna sú do pokožky aplikované pozdĺž vrások, čím sa vrásky ľahšie vyplnia novo vytvoreným kolagénom. Tvár získava nový príjemný a kompatibilný vzhľad.

Komu je zákrok určený?

Zákrok je vhodný najmä pre ženy po 40-tke, keď je pokles kože na tvári spôsobený nielen vekom, ale aj zlým životným štýlom alebo genetikou.

Do akých oblastí tváre sa dajú nite aplikovať?

• poklesnuté obočie
• niektoré typy čelných vrások
• nazo-labiálne a nazomentálne záhyby
• pokles líc, podbradku
• pokles kože okolo dolnej čeľuste
• pokles hornej špičky nosa
• vrodený pokles lícnych oblastí

Ako prebieha zákrok?

Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, vykonávaný bez použitia skalpela. Po znecitlivení kože špeciálnym krémom obsahujúcim lokálne anestetikum sa postupne podľa schémy zavádzajú do podkožia jemné ihly, na ktorých sú navinuté rôzne typy nití s dĺžkou 30 až 90 mm. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy vo forme jaziev a je bolestivý minimálne. Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, metóda liftingu má kumulatívny nástup - rastie niekoľko mesiacov.

Zákrok je vhodné kombinovať s aplikáciou kyseliny hyalurónovej (pridá objem), ultheraterapiou alebo mezoliftom. Čoraz viac klientok však niťový lifting vyhľadáva ako samostatný zákrok.

Na rozdiel od iných metód tvarovania kože je niťový lifting krátkodobá procedúra a netrvá dlhšie ako 30 minút.

Rekonvalescencia

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu - 2-3 dni. Ideálne je zákrok uskutočniť pred víkendom.

Mezonite

Pri niťovom lifitngu sa použivajú špeciálne mezonite z biokompatibilného materiálu, ktorý nevyvolávajú nežiaduce reakcie. Nite sú tak vhodné aj pre alergikov. Po zavedení mezonite do podkožia sa niť úplne vstrebe do 180 dní. Na mieste pôvodného zavedenia sa tvorí jemné spojivové tkanivo, ktoré tým poskytuje dlhodobý liftingový účinok. Typy nití: hladké vlákno, špirálový (tornádo) závit, skrutkovitý závit, zúbkovitý závit.

Niťový lifting prišiel z Ázie

Inovatívna metóda tvarovania tváre k nám prišla z Juhovýchodnej Ázie, kde majú ženy tradične jemnú a veľmi tenkú pokožku. V minulosti sa na vypnutie tváre používali zlaté a platinové nite a tzv. Aptos nite. Tie mali množstvo nevýhod: presvitanie a "vycestovanie nití". Ďalším vedľajším efektom bol pocit pnutia a ich nevstrebateľnosť. Pri komplikáciách sa nite museli odstrániť chirurgicky.

 

Výber počtu a typu nití je individuálny pre každého klienta, v závislosti od typu tváre a miery prejavov starnutia. Presný počet a typ nití odporučí lekár po osobnej konzultácii.

Cenník

Niťový lifting v závislosti od typu a počtu nití od 15.- € - do 250. až 500.-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Niťový lifting

Pred a po

Súvisiace Problémy

Ochabnuté kontúry tváre

Otázky z poradne

Chcem sa opýtať, koľko by ma stál niťový lifting tváre bez liftingu čela.
Dobry den.Prosim Vas,zijem v zahranici,v juni by som mala pricectovat a chcela by som sa objednat na zakrok pleti kys hyl.noso-ustnej ryhy,pozdvihnutie kútikov usta vyplnenie objemu spadnutých licok.Mam hlbsie vrasky,zakrok je porebne absolvovat jeden krat,alebo dvakrát? Výsledok je hned viditelny,alebo je potrebna este kontrola?Dakujem pekne.
Dobrý deň, prosím aký je rozdiel vo výslednom efekte medzi Ultherapiou a niťami?

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.