Obriezka

Cirkumcízia

Obriezka (cirkumcízia) má dlhú tradíciu u niektorých národov a  je jednou z najčastejšie vykonávaných operácií vo svete. Obriezku možno vykonať napríklad z náboženských a estetických dôvodov, no najčastejšie sa vykonáva z dôvodu zúženej predkožky – fimózy. 

Muž po obriezke poskytuje sexuálnej partnerke vyšší hygienický štandard, nakoľko nemá na penise kožné záhyby, v ktorých by sa udržiavali choroboplodné baktérie, vírusy alebo plesne. Obriezka nemá vplyv na potenciu, neznižuje schopnosť erekcie ani sexuálnu dráždivosť. 

Dlhodobé skúsenosti a medicínsky výskum priniesli dôkazy o nižšom výskyte rakoviny krčka maternice u žien obrezaných mužov a nižšom výskyte rakoviny penisu u mužov po obriezke.

Obriezka sa u nás vykonáva buď ako ambulantný zákrok v miestnej anestézii, alebo v celkovej anestézii v rámci jednodňovej hospitalizácie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena obriezky (bez celkovej anestézie)od 700.- €
Cena celkovej anestézieod 300.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.