Obriezka

Cirkumcízia

Obriezka (cirkumcízia) má dlhú tradíciu u niektorých národov a  je jednou z najčastejšie vykonávaných operácií vo svete. Obriezku možno vykonať napríklad z náboženských a estetických dôvodov, no najčastejšie sa vykonáva z dôvodu zúženej predkožky – fimózy. 

Muž po obriezke poskytuje sexuálnej partnerke vyšší hygienický štandard, nakoľko nemá na penise kožné záhyby, v ktorých by sa udržiavali choroboplodné baktérie, vírusy alebo plesne. Obriezka nemá vplyv na potenciu, neznižuje schopnosť erekcie ani sexuálnu dráždivosť. 

Dlhodobé skúsenosti a medicínsky výskum priniesli dôkazy o nižšom výskyte rakoviny krčka maternice u žien obrezaných mužov a nižšom výskyte rakoviny penisu u mužov po obriezke.

Obriezka sa u nás vykonáva buď ako ambulantný zákrok v miestnej anestézii, alebo v celkovej anestézii v rámci jednodňovej hospitalizácie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy