Obriezka (Cirkumcízia)

Obriezka (cirkumcízia) má dlhú tradíciu u niektorých národov a  je jednou z najčastejšie vykonávaných operácií vo svete. Obriezku možno vykonať napríklad z náboženských a estetických dôvodov, no najčastejšie sa vykonáva z dôvodu zúženej predkožkyfimózy

Muž po obriezke poskytuje sexuálnej partnerke vyšší hygienický štandard, nakoľko nemá na penise kožné záhyby, v ktorých by sa udržiavali choroboplodné baktérie, vírusy alebo plesne. Obriezka nemá vplyv na potenciu, neznižuje schopnosť erekcie ani sexuálnu dráždivosť.

 

Dlhodobé skúsenosti a medicínsky výskum priniesli dôkazy o nižšom výskyte rakoviny krčku maternice u žien obrezaných mužov a nižšom výskyte rakoviny penisu u mužov po obriezke.

Obriezka sa u nás vykonáva buď ako ambulantný zákrok v miestnej anestézii, alebo v celkovej anestézii v rámci jednodňovej hospitalizácie.

Cenník

Cena obriezky (bez celkovej anestézii)od 600.- €
Cena celkovej anestézi od 300.-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.