Odstránenie permanentného makeupu

Odstránenie tetovania laserom Q-SWITCHED

Laser farbu tetovania rozpúšťa bez povrchového poškodenia kože. Tetovanie postupne bledne a farba ošetrovanej kože bude kompaktná bez akýchkoľvek farebných odtieňov, škvŕn a predovšetkým bez neželaného tetovania.

Priebeh zákroku

Tetovanie sa odstraňuje postupne. Podľa intenzity pigmentu je potrebných 1-10 procedúr. Tetovanie postupne bledne bez povrchového poškodenia. Laser Q-switched „rozbíja“ iba farbu preniknutím lúču priamo do nej, čím sa farba pomaly rozpúšťa a bledne. Ošetrenia sú v 6-týždňových intervaloch až do úplného zmiznutia tetovania. Po ošetrení môžete na mieste zákroku pozorovať začervenanie a slabý opuch. V niektorých prípadoch sa možu objaviť aj menšie pľuzgieriky. Bolestivosť, ktorá je podobná ako pri tetovaní, sa zmierňuje anestetickým krémom. 

Pred zákrokom

Na úvodnej konzultácii vám na základe vyšetrenia farby a intenzity tetovania odporučime počet ošetrení. Odstraňovanie tetovania je dlhodobý proces, trvá približne 6-9 mesiacov.  

Po zákroku

Aplikujeme regeneračný krém a odporúčame aj jeho aplikáciu doma aspoň 3 dni, 2x za deň.

Kontraindikácie

- Slnečné žiarenie.

- Gravidita.

- Dojčenie.

- Onkologické ochorenie.

Tento zákrok vykonáva

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy