Odstránenie potenia botulotoxínom

Odstránenie nepríjemného potenia v oblasti podpazušia, dlaní a chodidiel

Aplikácia botulotoxínu má široké využitie. Okrem odstránenia vrások je ideálnym riešením aj v prípade nadmerného potenia v podpazuší, na dlaniach a chodidlách. Nadmerné potenie hlavne v podpazuší, ale aj na dlaniach a chodidlách je veľmi závažný problém, hlavne pre spoločensky aktívnych ľudí. Po aplikácii do oblasti nadmerného potenia dochádza k úplnému odstráneniu potenia, pričom samotný efekt vydrží 3 - 9 mesiacov. Zákrok je iba mierne bolestivý.

Klinika ENVY je ŠKOLIACE STREDISKO V APLIKÁCII BOTULOTOXÍNU.

Komu je zákrok určený?

Klientom, ktorí majú zvýšenú potivosť v oblasti podpazušia, na dlaniach alebo chodidlách.

Ako prebieha zákrok?

Lekár po lokálnej dezinfekcii vpichuje jemnou ihlou botulotoxín priamo do kože v oblasti podpazušia, dlaní alebo chodidiel. Samotný zákrok je jednoduchý a prebieha veľmi rýchlo. Počet vpichov závisí od lokality, do ktorej je botox aplikovaný. Po vpichoch môže niekoľko minút pretrvávať mierne zdurenie či začervenanie, prípadne drobná modrina, ktorá do niekoľkých dní vymizne. Samotný efekt nastupuje po 48 - 72 hodinách a plne sa rozvinie do 2 - 3 týždňov. Zákrok je iba mierne bolestivý.

Dĺžka trvania efektu je individuálna - od 3 mesiacov až do 1 roka. Dlane v priemere 3 - 6 mesiacov a podpazušie 6 - 9 mesiacov.

Dĺžka zákroku: cca 10 minút

Čo môžem a čo nemôžem robiť po aplikácii botulotoxínu?

Po zákroku odporúčame ošetrenú lokalitu oplachovať iba čistou vodou. Zároveň neodporúčame masírovať miesto aplikácie. V prípade vykonania zákroku v oblasti podpazušia sa odporúča 2 až 3 dni po zákroku nosiť bavlnenú bielizeň.

Kedy sa neodporúča realizovať tento zákrok?

Kontraindikáciou je predovšetkým tehotenstvo, ktoré musí byť absolútne vylúčené, tiež dojčenie a autoimúnne ochorenia.

Botulotoxín v dermatológii

Napriek dlhoročným skúsenostiam s touto látkou sa často krát stretávame s negatívnym postojom k tejto metóde, klientky majú strach a z obavy, že sa jedná o jed.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

odstránenie potenia v oblasti podpazušia - liečba hyperhidrózyod 380.- €
odstránenie potenia dlaní a chodidielod 380.- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.