Odstránenie tetovania

Odstránenie tetovania laserom Q-SWITCHED

Novinka predstavená v roku 2016, inovatívny laser Q-switched, ktorý je špeciálne určený na odstraňovanie tetovaní, dokonca aj tých farebných!

Keďže ide o postupný proces blednutia farby, ktorá je vďaka modernému špecializovanému laseru rozpúšťaná  bez povrchového poškodenia kože, na konci procedúr nevidíte takmer žiaden rozdiel medzí pokožkou po laserovom zákroku a kožou, ktorá ošetrovaná nebola. Farba Vašej pokožky bude kompaktná bez akýchkoľvek farebných odtieňov, škvŕn a predovšetkým bez neželaného tetovania! 

Ako zákrok prebieha

Tetovanie sa odstraňuje postupne. Na skutočne šetrné odstránenie je však potrebných viac sedení. Iba tak dosiahnete dokonalé a perfektné odstránenie farby z pokožky. Podľa intenzity pigmentu je potrebných 1-10 procedúr. Tetovanie postupne bledne, a to bez povrchového poškodenia kože ako tomu býva zvykom pri iných laseroch. Laser Q-switched totiž „rozbíja“ iba farbu preniknutím lúču priamo do nej, čím sa farba pomaly rozpúšťa  bledne, tetovanie sa akoby rozpadáva.

Sedenia sa aplikujú v 6-týždňových intervaloch až do úplného „vygumovania“ nechceného tetovania. Počas tohto obdobia medzi jednotlivými sedeniami nastáva prirodzený filtrujúci proces, ktorý rozbité čiastočky farby z tela odstráni. 

Po ošetrení môžete na mieste zákroku pozorovať začervenanie a slabý opuch. V niektorých prípadoch sa možu objaviť aj menšie pľuzgieriky. Bolestivosť, ktorá je podobná ako pri tetovaní, sa dá zmierniť lokálne aplikovaným anestetikom.

Pred zákrokom

Pred zákrokom odporúčame konzultáciu, kde Vám zdravotný personál na základe zhodnotenia farby a intenzity tetovania odporučí počet opakovaní. Je nutné si uvedomiť, že je to proces  zdĺhavý a v primere si vyžaduje zhruba rok postupného ošetrovania.

Odstraňovanie tetovania

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

do 5 cm 88,- €
5 - 10 cm128,- €
10 - 15 cm 200,- €
15 - 20 cm264,- €
20 cm a viac 368,- €
odstránenie permanentného make - upu :
obočie 88,- €
pery 96,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.