Laser farbu tetovania rozpúšťa bez povrchového poškodenia kože. Tetovanie postupne bledne a farba ošetrovanej kože bude kompaktná bez akýchkoľvek farebných odtieňov, škvŕn a predovšetkým bez neželaného tetovania.

Priebeh zákroku

Tetovanie sa odstraňuje postupne. Podľa intenzity pigmentu je potrebných 1-10 procedúr. Tetovanie postupne bledne bez povrchového poškodenia. Laser Q-switched „rozbíja“ iba farbu preniknutím lúču priamo do nej, čím sa farba pomaly rozpúšťa a bledne. Ošetrenia sú v 6-týždňových intervaloch až do úplného zmiznutia tetovania. Po ošetrení môžete na mieste zákroku pozorovať začervenanie a slabý opuch. V niektorých prípadoch sa možu objaviť aj menšie pľuzgieriky. Bolestivosť, ktorá je podobná ako pri tetovaní, sa zmierňuje anestetickým krémom. 

Pred zákrokom

Na úvodnej konzultácii vám na základe vyšetrenia farby a intenzity tetovania odporučime počet ošetrení. Odstraňovanie tetovania je dlhodobý proces, trvá približne 9-12 mesiacov.  

Po zákroku

Aplikujeme regeneračný krém a odporúčame aj jeho aplikáciu doma aspoň 3 dni, 2x za deň.

Kontraindikácie

slnečné žiarenie, gravidita, dojčenie, onkologické ochorenie

Odstraňovanie tetovania

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Odstránenie tetovania:
veľkosť tetovania do 5 cm1 ošetrenie:88,- €
3 ošetrenia:225,- €
5 ošetrení:352,- €
veľkosť tetovania 5 - 10 cm1 ošetrenie:128,- €
3 ošetrenia:326,- €
5 ošetrení:512,- €
veľkosť tetovania 10 - 15 cm1 ošetrenie:200,- €
3 ošetrenia:510,- €
5 ošetrení:800,- €
veľkosť tetovania 15 - 201 ošetrenie:264,- €
3 ošetrenia:673,- €
5 ošetrení:1 056,- €
Odstránenie permanentného make - upu:
obočie1 ošetrenie:88,- €
3 ošetrenia:225,- €
5 ošetrení:352,- €
pery1 ošetrenie:96,- €
3 ošetrenia:245,- €
5 ošetrení:384,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.