Omladenie krku kyselinou hyalurónovu

Dva druhy kyseliny HA pre krásny krk

Škvrny od slnka, ochabnutá pokožka a vrásky na krku môžu spôsobiť, že budete vyzerať a cítiť sa staršie. Ponúkame širokú škálu ošetrení, ktoré omladia pokožku a pomôžu vrátiť čas pri príznakoch starnutia. Jednou z nich aj injekčné aplikovanie dvoch druhov kyseliny hyalurónovej. Efekt je okamžitý a dlhotrvajúci.

Priebeh zákroku

Ide o dvojkrokrokovú metódu aplikácie kyseliny hyalurónovej do oblasti krku. V prvom kroku vypĺňame priečne vrásky na krku zosieťovanou (pevnou) kyselinou hyalurónovou, ktorá je dynamická, čo znamená, že sa prispôsobuje dynamike krku. V druhom kroku ošetríme pokožku krku nezosieťovanou kyselinou hyalurónovou, ktorá pokožku zhydratuje, vyhladí vrásky a pôsobí preventívne proti starnutiu.


Opakovanie zákroku a starostlivosť

Obe kyseliny aplikujeme tenkou ihlou, vďaka ktorej môžu na krku vzniknúť modrinky. Odporúčame zákrok naplánovať tak, aby ste krk mohli niekoľko dní skrývať. Hladká, hydratovaná a omladená pokožka za to stojí. Na znásobenie efektu je procedúru dobré kombinovať aj s ošetrením dekoltu a najlepšie je ju opakovať raz za rok. 

Viac o kyseline HA

Všetky ďalšie zákroky s kyselinou HA a dôležité informácie nájdete tu.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy