Omladenie rúk kyselinou hyalurónovou

Zvyklo sa hovoriť, že pokiaľ chcete odhadnúť dáme vek, pozrite sa detailne na jej ruky... Moderná estetická medicína však posiela aj tento mýtus do zabudnutia.

Ak aj Vaše ruky začali vykazovať známky času a trápia Vás viditeľné šlachy a ,,scvrknutá pokožka" máme pre Vás dobrú správu. Aplikáciou špeciálnej kyseliny hyalúronovej kanylovou technikou dokážeme vymazať vystupujúce žily a prinavrátiť pokožke rúk plnosť a mladosť.

Kyselina hyalúronová je telu vlastná látka, vyskytujúca sa vo všetkých tkanivách živých organizmov. Svojou schopnosťou vazať vodu dokáže opäť vytvoriť stratený objedm starnúcej pokožky.

Zákrok omladenia rúk je rýchly a veľmi efektný. Kyselinu hyalúronovú injektuje lekár pomocou kanyly jedným vpichom do priehlbín na chrbtoch rúk.  Nakoľko je použitá lokálna anestéza, zákrok je neobolestivý a pacient cíti len mierny tlak v mieste aplikácie. Celá procedúra trvá cca 30-40 minút. V mieste vpichu môže vzniknúť modrinka, avšak ani v deň zákroku nemusíte nejako obmedzovať bežné činnosti. 

Trvácnosť efektu je spravidla 1 rok.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 aplikácia od 450,-€
aplikácia luminery - obe ruky 2,50 ml 550,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.