OxyGeneo

OxyGeneo – prirodzene krásna pleť

OxyGeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré zvýrazní vašu prirodzenosť.

Stavte na kyslík a nechajte pleť dýchať. Unikátne okysličenie pleti, vďaka ktorému dochádza k absorpcii živín a jej následnej revitalizácii, vám prinesie viditeľné výsledky už po prvom ošetrení. Navyše je tento zákrok neinvazívny a úplne bezbolestný, preto poskytuje relax a oddych nielen vašej pokožke.

 

Efekt ošetrenia: Exkluzívna kapsula OxyGeneo zlepšujetón pleti, vyrovnáva jej štruktúru, zjemňuje prvé vrásky a vyživuje ju. Po ošetrení je pokožka vláčna, farebne zjednotená, hydratovaná a má celkovo vyvážený, prirodzený vzhľad. V priebehu ošetrenia dochádza súčasne k:

- odstráneniu odumretých buniek a príprave pleti na príjem výživných látok

- zjednoteniu pleti a zjemneniu prvých vrások

Komu je ošetrenie určené: Je vhodné pre všetky vekové kategórie a typy pleti, pretože ponúka rôzne možnosti ošetrenia a starostlivosti o pleť.

Pokyny pred ošetrením:Ošetrenie je možné podstúpiť kedykoľvek. Nemá žiadne obmedzenia. Odporúčame sa však tesne pred ním vyhnúť ťažkým vôňam a parfumovaným krémom, ktoré by mohli pokožku jemne podráždiť.

Kontraindikácie: Infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Priebeh ošetrenia: Pleť treba odlíčiť a dôkladne vyčistiť. Prístroj OxyGeneo pripraví pleť exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky na príjem aktívnych látok. Pomocou našej exkluzívnej kapsule čistí OxyGeneo pleť a súčasne do nej vpravuje aktívne zložky. Môžete si vybrať ošetrenie NeoRevive, ktoré slúži na omladenie pleti, vyrovnáva prvé vrásky a spomaľuje proces starnutia. Ošetrenie NeoBright prináša efekt zosvetlenia pokožky a zlepšuje textúru pleti.

OxyGeneo produkuje počas ošetrenia bubliny kysličníka uhličitého. Na povrchu pleti jemne praskajú a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Po ošetrení sa nanáša vhodný krém alebo sérum podľa typu a problému pleti.

Dĺžka ošetrenia:Približný čas ošetrenia je 30 alebo 60 minút.

Pokyny po ošetrení: Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje žiadnu špeciálnu následnú starostlivosť. Práve naopak, pôsobí sviežo, čisto a nie je potrebné si nanášať mejkap. Je to však individuálne a nanesenie mejkapu nepredstavuje problém.

Možné komplikácie: Toto ošetrenie nesprevádzajú žiadne komplikácie. Ojedinele sa môže vyskytnúť začervenanie pleti, ktoré ustúpi v priebehu niekoľkých hodín.

Cenník

OxyGeneo komplet - tripolárna rádiofrekvencia a okysličovanie pleti - 60 min. 79.- €
Okysličenie pleti s maskou - 30 min. 49.-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.