OxyGeneo

Ošetrenie pre žiarivú pleť

Viditeľné výsledky po prvom ošetrení. Omladenie a posilnenie pleti. Okysličenie priamo v ošetrení. Optimálna absorpcia živín, revitalizácia. Vhodné pre všetky typy pleti.

OxyGeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne:

1. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože

OxyGeneo exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo je bezpečný pre všetky typy pleti a stará sa o citlivú pokožku bez podráždenia.

2. Infúzie základných revitalizačných živín

Pomocou našej exluzívnej kapsule prístoj OxyGeneo čistí pleť a pri tom vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevive pre omladenie a proti starnutiu pleti alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

NeoRevive je exkluzívna formula, ktorá prináša vynikajúce omladenie pleti a je prevenciou proti starnutiu. 

NeoBright zaisťuje optimálne zosvetlenie pleti, výživu a omladenie.

3. Okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra

OxyGeneo produkuje bubliny Co2, ktoré jemne praskujú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktivných zložiek.

Táto exkluzívna kombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru a vyživuje pleť - dáva vám vyvážený zdravý vzhľad, zjemňuje jemné vrásky. Vaša pleť bude okamžite cítiť rozdiel. 

 

Cenník

OxyGeneo komplet - tripolárna rádiofrekvencia a okysličovanie pleti - 60 min. 79.- €
Okysličenie pleti s maskou - 30 min. 49.-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.