OxyGeneo

Prirodzene krásna pleť

OxyGeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré zvýrazní vašu prirodzenosť. Stavte na kyslík a nechajte pleť dýchať.

Unikátne okysličenie pleti, vďaka ktorému dochádza k absorpcii živín a jej následnej revitalizácii, vám prinesie viditeľné výsledky už po prvom ošetrení. Navyše je tento zákrok neinvazívny a úplne bezbolestný, preto poskytuje relax a oddych nielen vašej pokožke.

Efekt ošetrenia

Exkluzívna kapsula OxyGeneo zlepšuje tón pleti, vyrovnáva jej štruktúru, zjemňuje prvé vrásky a vyživuje ju. Po ošetrení je pokožka vláčna, farebne zjednotená, hydratovaná a má celkovo vyvážený, prirodzený vzhľad. V priebehu ošetrenia dochádza súčasne k:

- odstráneniu odumretých buniek a príprave pleti na príjem výživných látok

- zjednoteniu pleti a zjemneniu prvých vrások

Komu je ošetrenie určené

Je vhodné pre všetky vekové kategórie a typy pleti, pretože ponúka rôzne možnosti ošetrenia a starostlivosti o pleť.

Pokyny pred ošetrením

Ošetrenie je možné podstúpiť kedykoľvek. Nemá žiadne obmedzenia. Odporúčame sa však tesne pred ním vyhnúť ťažkým vôňam a parfumovaným krémom, ktoré by mohli pokožku jemne podráždiť.

Kontraindikácie

Infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Priebeh ošetrenia

Pleť treba odlíčiť a dôkladne vyčistiť. Prístroj OxyGeneo pripraví pleť exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky na príjem aktívnych látok. Pomocou našej exkluzívnej kapsule čistí OxyGeneo pleť a súčasne do nej vpravuje aktívne zložky. Môžete si vybrať ošetrenie NeoRevive, ktoré slúži na omladenie pleti, vyrovnáva prvé vrásky a spomaľuje proces starnutia. Ošetrenie NeoBright prináša efekt zosvetlenia pokožky a zlepšuje textúru pleti.

OxyGeneo produkuje počas ošetrenia bubliny kysličníka uhličitého. Na povrchu pleti jemne praskajú a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Po ošetrení sa nanáša vhodný krém alebo sérum podľa typu a problému pleti.

Dĺžka ošetrenia

Približný čas ošetrenia je 30 alebo 60 minút.

Pokyny po ošetrení

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje žiadnu špeciálnu následnú starostlivosť. Práve naopak, pôsobí sviežo, čisto a nie je potrebné si nanášať mejkap. Je to však individuálne a nanesenie mejkapu nepredstavuje problém.

Možné komplikácie

Toto ošetrenie nesprevádzajú žiadne komplikácie. Ojedinele sa môže vyskytnúť začervenanie pleti, ktoré ustúpi v priebehu niekoľkých hodín.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

OxyGeneo komplet - tripolárna rádiofrekvencia a okysličovanie pleti - 60 min. 79.- €
Okysličenie pleti s maskou - 30 min. 49.-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.