Plasma IQ - Neinvazívny lifting očných viečok

Procedúra na vypnutie a spevnenie pokožky v oblasti očného okolia

Koža okolo očí sa v priebehu rokov mení a stráca prirodzenú elasticitu. Kruhy pod očami a klesajúce očné viečka sú dôkazom o prvých prejavoch starnutia pokožky. 

Priebeh zákroku

Procedúra pozostáva z vytvorenia malých bodov na povrchu kože plazmou generovanou z plazmového zariadenia IQ, každý vo vzdialenosti asi 0,5 mm od seba, čo umožňuje zachovať dokonalú plastickosť pohybu očného viečka. Každý z týchto bodov spôsobuje odparovanie epidermis bez poškodenia bazálnej vrstvy dermis, bez krvácania a bez poškodenia okolitých tkanív. Zákrok trvá asi 20 minút a sublimačné body s priemerom menším ako 1 mm trvajú až týždeň. Prístroj Plazma IQ nespôsobuje zápal a nekrózu okolitých tkanív. Pred zákrok aplikujeme lokálne anestetikum.

Pokyny po zákroku

Po procedúre na koži sa nachádzajú malé škvrny, ktoré trvajú 5-7 dní. V 2. a 3. deň môže dôjsť k miernemu opuchu ošetrenej oblasti. Po odstránení chrasty môže byť koža týždeň alebo dlhšie červená. Počas tohto obdobia je vhodné používať krém na urýchlenie regenerácie pokožky.

Opakovanie zákroku

V závislosti od stavu pokožky v oblasti očí odporúčame 1 až 3 ošetrenia v rozmedzí 4 týždňov. Viditeľné zlepšenie nastane už po jednej procedúre. 

Kontraindikácie

Tehotenstvo, dojčenie, nábeh na keloidy, infekcia kože, otvorené kožné lezie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1. ošetrenie 190,- €
2. ošetrenie150,- €
3. ošetrenie130,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.