Plasma IQ - Neinvazívny lifting očných viečok

Procedúra na vypnutie a spevnenie pokožky v oblasti očného okolia

Koža okolo očí sa v priebehu rokov mení a stráca sa prirodzená elasticita. Kruhy pod očami a klesajúce očné viečka sú jasným dôkazom nielen o bezsenných nociach alebo prepracovaní, ale aj o prvých prejavoch starnutia pokožky. A hoci nevieme zastaviť čas, máme šikovné neinvazívne riešenie na obnovenie atraktívnosti pohľadu, mladého vzhľadu a sebavedomia.

Priebeh zákroku

Procedúra pozostáva z vytvorenia malých bodov na povrchu kože plazmou generovanou z plazmového zariadenia IQ, každý vo vzdialenosti asi 0,5 mm od seba, čo umožňuje zachovať dokonalú plastickosť pohybu očného viečka až do konca procedúry. Každý z týchto bodov spôsobuje odparovanie epidermis bez poškodenia bazálnej vrstvy dermis bez krvácania a bez poškodenia okolitých tkanív. Zákrok trvá asi 20 minút a sublimačné body s priemerom menším ako 1 mm trvajú až týždeň.
Prístroj Plazma IQ umožňuje vykonať zákrok očných viečok pri zachovaní plnej pohyblivosti počas liečby a po ňom. Liečba nespôsobuje zápal a nekrózu okolitých tkanív. Pred zákrok je aplikované lokálne anestetikum na ošetrovanú oblasť.

Pokyny po zákroku

Po procedúre na koži sa nachádzajú malé škvrny, ktoré trvajú 5-7 dní.
V 2. a 3. deň môže dôjsť k miernemu opuchu ošetrenej oblasti. Po odstránení chrasty môže byť koža mierne červená po dobu 1-2 týždňov.Počas tohto obdobia je vhodné používať krém na urýchlenie regenerácie pokožky.

Opakovanie zákroku

V závislosti od stavu pokožky v oblasti očí sa odporúča 1 až 3 ošetrenia v rozmedzí 4 týždňov. Z našich skúseností môžeme potvrdiť, že väčšina klientov zaznamenala viditeľné zlepšenie už po jednej procedúre. 

Kontraindikácie

Tehotenstvo, dojčenie, nábeh na keloidy, infekcia kože, otvorené kožné lezie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1. ošetrenie 190,- €
2. ošetrenie150,- €
3. ošetrenie130,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.