Plasma IQ - Neinvazívny lifting očných viečok novinka

Procedúra na vypnutie a spevnenie pokožky v oblasti očného okolia

Koža okolo očí sa v priebehu rokov mení a stráca sa prirodzená elasticita. Kruhy pod očami a klesajúce očné viečka sú jasným dôkazom nielen o bezsenných nociach alebo prepracovaní, ale aj o prvých prejavoch starnutia pokožky. A hoci nevieme zastaviť čas, máme šikovné neinvazívne riešenie na obnovenie atraktívnosti pohľadu, mladého vzhľadu a sebavedomia.

Priebeh zákroku

Procedúra pozostáva z vytvorenia malých bodov na povrchu kože plazmou generovanou z plazmového zariadenia IQ, každý vo vzdialenosti asi 0,5 mm od seba, čo umožňuje zachovať dokonalú plastickosť pohybu očného viečka až do konca procedúry. Každý z týchto bodov spôsobuje odparovanie epidermis bez poškodenia bazálnej vrstvy dermis bez krvácania a bez poškodenia okolitých tkanív. Zákrok trvá asi 20 minút a sublimačné body s priemerom menším ako 1 mm trvajú až týždeň.
Prístroj Plazma IQ umožňuje vykonať zákrok očných viečok pri zachovaní plnej pohyblivosti počas liečby a po ňom. Liečba nespôsobuje zápal a nekrózu okolitých tkanív. Pred zákrok je aplikované lokálne anestetikum na ošetrovanú oblasť.

Pokyny po zákroku

Po procedúre na koži sa nachádzajú malé škvrny, ktoré trvajú 5-7 dní.
V 2. a 3. deň môže dôjsť k miernemu opuchu ošetrenej oblasti. Po odstránení chrasty môže byť koža mierne červená po dobu 1-2 týždňov. Počas tohto obdobia je vhodné používať krém na urýchlenie regenerácie pokožky.

Opakovanie zákroku

V závislosti od stavu pokožky v oblasti očí sa odporúča 1 až 3 ošetrenia v rozmedzí 4 týždňov. Z našich skúseností môžeme potvrdiť, že väčšina klientov zaznamenala viditeľné zlepšenie už po jednej procedúre

Kontraindikácie

Tehotenstvo, dojčenie, nábeh na keloidy, infekcia kože, otvorené kožné lezie.

Cenník

1. ošetrenie 190,- €
2. ošetrenie150,- €
3. ošetrenie130,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.