Plasma IQ - Neinvazívny lifting očných viečok

Procedúra na vypnutie a spevnenie pokožky v oblasti očného okolia

Koža okolo očí sa v priebehu rokov mení a stráca prirodzenú elasticitu. Kruhy pod očami a klesajúce očné viečka sú dôkazom o prvých prejavoch starnutia pokožky. 

Priebeh zákroku

Procedúra pozostáva z vytvorenia malých bodov na povrchu kože plazmou generovanou z plazmového zariadenia IQ, každý vo vzdialenosti asi 0,5 mm od seba, čo umožňuje zachovať dokonalú plastickosť pohybu očného viečka. Každý z týchto bodov spôsobuje odparovanie epidermis bez poškodenia bazálnej vrstvy dermis, bez krvácania a bez poškodenia okolitých tkanív. Zákrok trvá asi 20 minút a sublimačné body s priemerom menším ako 1 mm trvajú až týždeň. Prístroj Plazma IQ nespôsobuje zápal a nekrózu okolitých tkanív. Pred zákrok aplikujeme lokálne anestetikum.

Pokyny po zákroku

Po procedúre na koži sa nachádzajú malé škvrny, ktoré trvajú 5-7 dní. V 2. a 3. deň môže dôjsť k miernemu opuchu ošetrenej oblasti. Po odstránení chrasty môže byť koža týždeň alebo dlhšie červená. Počas tohto obdobia je vhodné používať krém na urýchlenie regenerácie pokožky.

Opakovanie zákroku

V závislosti od stavu pokožky v oblasti očí odporúčame 1 až 3 ošetrenia v rozmedzí 4 týždňov. Viditeľné zlepšenie nastane už po jednej procedúre. 

Kontraindikácie

Tehotenstvo, dojčenie, nábeh na keloidy, infekcia kože, otvorené kožné lezie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy