Profesionálna diagnostika pleti Envy Therapy

Základom nastavenia dobrej starostlivosti o pleť je poznať jej počiatočný stav, prípadné nedokonalosti alebo problémy, ktoré klienta trápia. Preto si dávame na diagnostike a následnom poradenstve mimoriadne záležať.

Prístrojová diagnostika:

Na našich klinikách používame profesionálne diagnostické prístroje Multi Skin Center MC 1000 a Skin Observed System, ktoré rýchlo a presne stanovia úroveň hydratácie, elasticity, mazu a hyperpigmentácií pokožky. Zároveň diagnostikujú upchaté póry, počet a hĺbku vrások vo vybraných oblastiach tváre, krku a dekoltu, a tým umožnia kozmetičke dôkladné a na mieru šité odporúčanie kozmetických ošetrení a produktov na domácu starostlivosť. Navyše dokážeme dáta z jednotlivých meraní porovnávať a čo najlepšie tak vybrať procedúry a prípravky, ktoré Vašej pleti prospievajú. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy