Profesionálna diagnostika pleti ENVY Therapy®

Základom nastavenia dobrej starostlivosti o pleť je poznať jej počiatočný stav, prípadné nedokonalosti alebo problémy, ktoré klienta trápia. Preto si dávame na diagnostike a následnom poradenstve mimoriadne záležať.

Prístrojová diagnostika:

Na našich klinikách používame v rámci prístrojovej diagnostiky profesionálny diagnostický prístroj Multi Skin Center MC 1000, ktorý rýchlo a presne stanoví úroveň hydratácie, elasticity, mazu a hyperpigmentácií pokožky. Zároveň diagnostikuje upchaté póry, počet a hĺbku vrások vo vybraných oblastiach tváre, krku a dekoltu, a tým umožní kozmetičke dôkladné a na mieru šité odporúčanie kozmetických ošetrení a produktov na domácu starostlivosť. Navyše dokážeme dáta z jednotlivých meraní porovnávať a čo najlepšie tak vybrať procedúry a prípravky, ktoré Vašej pleti prospievajú. Prístrojová diagnostika je dostupná na pobočkách ENVY x PRIVEÉ Praha a ENVY x PRIVEÉ Bratislava.

Personalizovaná diagnostika:

Na pobočke ENVY Klinika Košice vám ponúkame profesionálnu ústnu konzultáciu s našim špecialistom o stave vašej pleti a zároveň odporúčanie produktov na domácu starostlivosť. 

Tento zákrok vykonáva

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy