PROFHILO® Body

Injekčné ošetrenie na liečbu ochabnutej pokožky na tele

Konečne prinášame jednoduchú, ale super efektívnu procedúru venovanú problémovým partiám tela. Napriek tomu, že celosvetové štatistiky uvádzajú, že dermatologické ošetrenia sa v 80 % sústredia na tvár a len v 20 % na telo, pozorne sme vnímali stále rastúci dopyt na neinvazívne, rýchle a efektívne spevnenie pokožky tela. Ponúkame vám ho v procedúre, s ktorou máme vynikajúce výsledky v rámci tvárových ošetrení.

Po bioremodelačnej procedúre PROFHILO®, určenej na oblasť tváre a dekoltu, prinášame novinku PROFHILO® Body. Perfektne modeluje kontúry, hydratuje ochabnutú pokožku, zlepšuje elasticitu a injekčne aplikovaná látka obsahuje najvyššiu koncentráciu čistej, chemicky neupravenej kyseliny hyalurónovej, ktorá je na trhu dostupná.

Všetky informácie o procedúre nájdete tu.

Jednou z najčastejších nedokonalostí tela je LAXITA pokožky. Jej znaky sú veľmi individuálne, súvisia s mnohými vnútornými i vonkajšími faktormi, životným štýlom i genetikou. PROFHILO® Body prináša efektívne, neinvazívne riešenie napnutia pokožky aj na tele, respektíve najpostihnutejšími oblasťami, ktorými sú brucho a vnútorné paže. 

Ošetrované oblasti

  • Brucho.
  • Vnútorná strana paží.
  • Vnútorná strana stehien.
  • Iné problémové partie.

Komu je zákrok určený

Univerzálna procedúra na prirodzené omladenie a spevnenie tela.

Pokyny pred zákrokom

Tesne pred procedúrou nepoužívajte krémy, ktoré by mohli pokožku podráždiť, prípadne reagovať s dezinfekčnými prostriedkami alebo lokálnym anestetikom.

Trvanie zákroku

Zákrok aj so zakreslením trvá cca. 20 min.

Pokyny po zákroku

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Prípadné „hrčky“, ktoré pri aplikácii vzniknú sa vstrebú maximálne do 24 hodín.

Rekonvalescencia

Ošetrenie nevyžaduje špeciálnu rekonvalescenciu.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy