Sterilná mikrodermabrázia

Sterilná mikrodermabrázia je studený mechanický peeling. Zabezpečuje rýchlu regeneráciu pokožky, čím je okamžite hladšia a vypnutejšia. Prístroj Exhila využíva mikrodermabráziu s kryštálmi korundu (oxidu hlinitého), ktorý je druhý najtvrdší nerast. Malé kryštály (100 µm) sa zmiešajú s prúdom vzduchu a potom sa pretransformujú na povrch pokožky. Následne sú mikročastice opäť nasávané násadcom spolu s odstránenými bunkovými usadeninami.

Benefity

Vynikajúco vyčistí póry a zmenšuje ich vizibilitu.

Urýchľuje procesy obnovy pokožky.

Vyhladzuje tkanivo, drobné vrásky a znižuje viditeľnosť jaziev a strií.

Rozjasňuje a zjemňuje pokožku.

Zosvetľuje pigmentové škvrny.

Redukuje zrohovatenú vrstvu pokožky.

Pleť je pripravená na aktívnejšie vstrebávanie účinných látok z kozmetických produktov. 

Priebeh ošetrenia

Počas mikrodermabrázie  sa prúd kryštálov korundu transformuje na kožu systémom stlačeného vzduchu. Kryštály prenášajú svoju kinetickú energiu do buniek prvých vrstiev epidermy, čo vedie k odstraňovaniu mastnoty a nečistôt pokožky. 

V závislosti od prevádzkového režimu dosiahneme rôzne stupne exfoliácie. Podľa potrieb a citlivosti klienta nadstavíme rýchlosť kryštálov, uhol dopadu, počet priechodov a aj rýchlosť pohybu násadca. Každý klient má novú mikrodermabráznu hlavicu, čím zaručujeme 100 % sterilitu.

Po ošetrení

Procedúra trvá cca. 30 min a nevyžaduje si žiadnu rekonvalescenciu. Môžete ju absolvovať ako samostatné ošetrenie, v kombinácii s mesotransdukciou alebo je súčasťou komplexnejších kozmetických ošetrení. V závislosti od typu pleti ju odporúčame pravidelne opakovať. Vtedy aj jej pozitívne benefity najlepšie uvidíte i pocítite.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy